Standarttan sıkıldık :) Passat B7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TMRT

Profesör
8 Eyl 2016
78
129
1,060
Eskişehir
Elinize sağlık araç gerçekten çok güzel olmuş, boyut değiştirmiş resmen ama diğer üyelerin de yazdığı gibi dörtlü egzos çıkışları işi bayağı bozuyor. Dördü de bağlı değildir her halde altı üstü dizel motorlu bir araç DPF yoksa dip gazda dördünden de harıl harıl kara duman çıkartması hoş olmaz.:) Daha küçük boyutlu ve daha mütavazi bir çift çıkış egzos bu aracı daha hoş gösterir.

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
772
1,143
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Aslında aynı egsozlar kalsın sadece 2 yanda birer tane olsun. Oda kurtarır. Bu arada R tamponlar var. Daha orjinal duracağını düşünüyorum.
2012-VW-Passat-R-Line-01.jpg

mahirbicak

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
46
28
595
Mersin
Elinize sağlık araç gerçekten çok güzel olmuş, boyut değiştirmiş resmen ama diğer üyelerin de yazdığı gibi dörtlü egzos çıkışları işi bayağı bozuyor. Dördü de bağlı değildir her halde altı üstü dizel motorlu bir araç DPF yoksa dip gazda dördünden de harıl harıl kara duman çıkartması hoş olmaz.:) Daha küçük boyutlu ve daha mütavazi bir çift çıkış egzos bu aracı daha hoş gösterir.
Aklımda iki tane dikdörtgen egsoz vardı ama mersinde iyi bi usta olmadıgı için mecburiyetten anca bunu yapabildik. Düşüncem bu aractaki gibi
IMG_3015.jpg

mahirbicak

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
46
28
595
Mersin
Aslında aynı egsozlar kalsın sadece 2 yanda birer tane olsun. Oda kurtarır. Bu arada R tamponlar var. Daha orjinal duracağını düşünüyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 224
Evet hocam bu tamponlardan Türkiyemizde mevcut degil. Golf 7 aracın GTI tamponlarını uyarlayanlar var fakat, hem orjinal tamponu veriyoruz hemde GTI tampon veriyoruz iki tamponu tek tampon yapıyorlar bayagı ugraslı ve masraflı bi yol oluyor. Düşüncelerin için cok tesekkür ediyorum

ferhanakkan

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
46
31
595
29
İstanbul
Elinize sağlık aracınız çok güzel olmuş. Şu kare egzozlardan istanbulda bulunabilir işiniz düşerse. Motorla alakalı aklınızda ileriye yönelik bir plan var mı aceba

y_ekurt

Asfalt Kurutucu
19 Eyl 2016
15
0
585
Arkadaşlar merhabalar
Aracım 2.0 TDI 140hp
Aracı aldıgım günden beri ekledigim üzerine kattıgım stoktan sıkılıp degıstırdıgım bir iki oynama yaptıgım passatımın fotografları.. Eleştirilere açığım :)
Aracı stok halde aldım,
Önce amerikan cam filmleri
Cam tavan görünümü piano black folyo(tavanın yarısına)
Arka plakalıgın altına mat siyah folyo
Audi still 18 jant
Vogtland 4cm spor yay
4 çıkış egzoz
Led farlar
Ecufast soft yazılım 140hp--175hp...

MErhabalar, led li ön farların maliyeti ne oldu acaba paylaşabilir misin?

mahirbicak

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
46
28
595
Mersin
Elinize sağlık aracınız çok güzel olmuş. Şu kare egzozlardan istanbulda bulunabilir işiniz düşerse. Motorla alakalı aklınızda ileriye yönelik bir plan var mı aceba
Bu konuda arastırma yaptım fakat bir kere yaptırmıs masraf etmıs bulunduk :)
Motor konusundada suan tatmınım yeterince ilerde karadumana gecis yapabiliriz neden olmasın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım