Subaru Imreza WRX STI 2011 Sedan

Ozyt1000

Profesör
16 Kas 2016
94
1,041
1,960
48
Selam,

2006 hawkeye' ı geçen sene verdikten sonra, epey sti ve gc8 bakmıştık. Sonunda aradığımı bulunca fazla uzatmadan hayırlı olsun dedik.

Kabaca Gtx 3076 turbo, id1000 enjektor, zeitronix ethanol analyser, invidia egzos, hks hypermax coilover, manley h1000 kol, wiseco piston, titanyum yay sapka vs. var.

Önceki kasaların hatchback hariç hepsini kullanmıştım, bu daha modern ve günlük kullanıma daha uygun. Hissiyat azalmış, konfor ciddi olarak artmış.

Şimdilik bu kadar.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
masallah.png

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin :) ben bir şey sormak istiyorum sahibindende falan da gördüğüm imprezalar hep motor modifiyeli oluyorlar. Stock hali tatmin etmiyor mu yoksa bu arabalar potansiyeli çok yüksek olduğu için mi yükleniyorlar?

Ozyt1000

Profesör
16 Kas 2016
94
1,041
1,960
48
Hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin :) ben bir şey sormak istiyorum sahibindende falan da gördüğüm imprezalar hep motor modifiyeli oluyorlar. Stock hali tatmin etmiyor mu yoksa bu arabalar potansiyeli çok yüksek olduğu için mi yükleniyorlar?
Japon otomobil ureticilerinin centilmenlik anlasmasindan dolayi araçlar fabrika cikisi max 300 hp oluyor. Araçların potansiyeli cok daha yüksek.
Motor yine yüklü. 4 çeker sistemi olarak Mitsubishi mi Subaru mu daha iyi? Tutuş açısından.
yurur sanziman subaru, motor evo diyebilirim

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım