Sunroof hk. fikriniz

arabamda sunroof

• olmazsa olmaz

Kullanılan: 21 17.6%
  • olsa da olur olmasa da

Kullanılan: 84 70.6%
  • o ne ya, gereksiz

Kullanılan: 14 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    119

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Ne romantik forummuşuz arkadaş. Bizde yok tepeden ağırlık yapıyor, yok ağırlık merkezi hede hödö diye bir şeyler diyoruz. Cam tavan verelim abim sunroof kesmez, yıldızlar öyle daha eğlenceli :D

Ya millet de sunroof u ne abarttı, aga bu yazılara bakımca cabrio araba alan maldır diyesim geldi :D cabrionun yaşattığı her şeyi yaşatıyor tavandaki 50cm2 lik delik :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Çek kozlu sahile, bankları düşür denizin içine kadar. Misss. Martta o bankları suya sokup denize girdiğimi biliyom ben gecenin fii saatlerinde :D
Oradan İnkumu sahiline, hatta yetmez Filyos sahiline kadar gitmek lazım. Hatta not düşeyim; İstanbul’dan Kozlu sahiline gidiyorum şuan. Havamı atayım. :D(Molada yazıyorum, linç etmeyin)
Kozlu sahili, inkum, filyos + yıldızlar + cam tavan tabii ya maşaallah :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ya millet de sunroof u ne abarttı, aga bu yazılara bakımca cabrio araba alan maldır diyesim geldi :D cabrionun yaşattığı her şeyi yaşatıyor tavandaki 50cm2 lik delik :D
Dur kardeş düz tavandan cam tavana atladık, şimdi bir de cabrio sevdası depreşirse benim focus hepten tavansız kalacak :D

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,073
4,359
4,220
varsova
Marka
Porsche
sahil kasabasinda tatil yoresindeyseniz direk cabrio alin yada motorsiklet kullanin bence sunroof yetmez, sahsen klima acik olmasina ragmen camin altinda sera etkisi oldu agustos ayinda sunroof perdesine ragmen kelim yandi :D (evet kelim ama o ayri konu)

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
Sunroof değilde, cam tavan olsun isterim ama açılan cinslerden değil. Sorun çıkarma ve trim sesi ihtimali daha düşük. Hele C sınıfı hbler için bence şart. Zaten içleri daracık ve kasvetli, cam tavan bir nebze olsun ferahlatır içerisini.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Sunroof değilde, cam tavan olsun isterim ama açılan cinslerden değil. Sorun çıkarma ve trim sesi ihtimali daha düşük. Hele C sınıfı hbler için bence şart. Zaten içleri daracık ve kasvetli, cam tavan bir nebze olsun ferahlatır içerisini.

yalnız baş mesafesini çok daraltıyor panoramik, sunroof da daraltıyor gerçi

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
yalnız baş mesafesini çok daraltıyor panoramik, sunroof da daraltıyor gerçi

Hocam hangi araçlarda sunroof baş mesafesini rahatsız edecek düzeyde daraltıyor? O kadar sunroof olan araca bindim; şimdiye kadar ne baş mesafesi rahatsız etti, ne güneşi rahatsız etti, ne de yüksek düzeyde trim sesi duydum. Ülkemizin malum yollarında aracın genel trimlerinden gelen ses sunroof trim sesini bastırır.

Son düzenleme:

cingoz debriyaj

Panpa
Destekçi
8 Eyl 2016
559
1,118
2,520
23
Marka
Zirai Traktör
Ben de kısaca şöyle özetleyeyim: Geçen yaz 2 araba seyahate çıktık , küçük kuzenime sordum bizim arabaya mı gelmek istersin amcamın (cam tavanlı) arabasına mı? Amcamın arabasına gitti, neymiş efendim gece giderken yıldızları izleyecekmiş . :) :)

Son düzenleme:

osmanozen

Profesör
14 Eyl 2016
72
163
1,060
Ben arabayı invidual yani istediğim gibi tasarlatarak alsaydım sunroof koymazdım. Mecburen sonroof aldım.güzel bir ferahlık katıyor, bahar akşamları şehiriçinde açmak hoşuma gidiyor. Ama 4-5 bin tl verilecek şey değil.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
_20180408_214802.JPG
_20180408_214722.JPG

Ferahlık konusunda piyasadaki en iyi arabalardan biri. Bakın gerçekten çok büyük fark var mı? :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım