Tekzip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaserin

Profesör
19 Eyl 2016
246
669
1,835
29
İstanbul
Bu yaşananların böyle liseli kavgası gibi gün yüzüne çıkması, otopark.com'dan hazetmeyenlerin eline koz vermekten başka bir şey değildir.

Benim şahsi fikrim bu platformdaki 10 insandan 8'i @sinan abi için burada.
Eğer bu anlatılanlar doğruysa da Sinan Abi'nin yalnız kalması otopark için daha hayırlı olmuş.

Şu kadar olayın içinde kimseyle sorunu olmayan tek insan Sinan Abi. Çık @sinan reyis yap güzel bi açıklama sabitleyin foruma bitsin bu atışmalar.

Daha fazla da otopark.com ve sevenleri olarak komik duruma düşmeyelim.

Yolcu da yolunda gerek @and

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Otoparkın görevi ne?En basit haliyle otomobil testi-haberi yayınlamak.Görevini yerine getiriyormu? Evet. Gerisiyle de çok uğramamak gerek(hiç ugraşmayalım demiyorum çok ugraşmayalım). Bütün olaylar sadece iki tarafın gözümden düşmesine yol açtı.

tesla

Profesör
3 Şub 2017
358
453
1,095
and bugrayı üflemekle bugrada and ı antidepresanla suçluyor. valla and gibi mükemmelliyetçi bir adamın antidepresan kullanmasından doğal birşey yokki amerikanın yarısı kullanıyor. her antidepresan kullanan manyak diye birşey yok. sonucta bu ilacları sadece piskolojik sorun için vermiyorlar. migren ağrısını uyuşturduğu için kulak burun boğazda yazıyor afedersiniz geciktirici olarak ürologta. ama birde bakın and ın uyuşturucu kullanmakta itaf ettiği kişiler 500 km öteden sırıtıyor ki ben uyuşturucu kullanan insandan herşeyi beklerim. birtane düzgününe rastlamadım. and ı gömdük ama and da haklı şimdi. zaten doğru noktalara temas etmiş and, sorumsuz olması uyuya kalması birden parlaması bunlar hep maddenin yan etkileri. lakin sektörde herkes yalan olmuş tek gerçek var adam gibi adam sinan başgan. hastasıyız panpaaa

Son düzenleme:

dorukerd

Asfalt Kurutucu
18 Eyl 2016
30
44
645
26
İstanbul - Sakarya
@and Kendi emeklerine ve bu kurumun geleceği adına daha fazla zarar vermek istemiyosan bu çatı altından açıklama yapma. Gidin ister aranızda halledin ister ttde açın başlık sallasın herkes birbirine. bu kadar saçmalıktan sonra herkesin ortak gayesi @sinan abinin başarılı olması kavgaların uzamaması.

dorukerd

Asfalt Kurutucu
18 Eyl 2016
30
44
645
26
İstanbul - Sakarya
and bugrayı üflemekle bugrada and ı antidepresanla suçluyor. valla and gibi mükemmelliyetçi bir adamın antidepresan kullanmasından doğal birşey yokki amerikanın yarısı kullanıyor. her antidepresan kullanan manyak diye birşey yok. sonucta bu ilacları sadece piskolojik sorun için vermiyorlar. migren ağrısını uyuşturduğu için kulak burun boğazda yazıyor afedersiniz geciktirici olarak ürologta. ama birde bakın and ın uyuşturucu kullanmakta itaf ettiği kişiler 500 km öteden sırıtıyor ki ben uyuşturucu kullanan insandan herşeyi beklerim. birtane düzgününe rastlamadım. and ı gömdük ama and da haklı şimdi. zaten doğru noktalara temas etmiş and, sorumsuz olması uyuya kalması birden parlaması bunlar hep maddenin yan etkileri. lakin sektörde herkes yalan olmuş tek gerçek var adam gibi adam sinan başgan. hastasıyız panpaaa
Senin dediğinden yola çıkarsak güzel kardeşim amerikanın kalan yarısıda uyuşturucu kullanıyor benim gözümde ikiside aynı. Ayrıca şu ortamda birilerini haklı veya haksız çıkarmak çok kolay o yüzden olayları kesin bilmeden karşılıklı ithamlardan ötürü kimseye etiket yapıştırmamalısın kimsenin avukatlığını yapmıyorum destek çıkmıyorum yanlış anlama ama gözüken o ki iki tarafında hataları var o yüzden kimse taraf olmamalı bu kavgada.

vwgti

Profesör
15 Eyl 2016
103
298
1,535
Ya arkadaş ne kadar beslenen bir milletiz gerilimden. 2 taraftan da dinledik olayı. Ben kimsenin tam olarak söylediği kadar masum olmadığına inanıyorum. And abi de yaptı açıklamasını bence artık Sinan abiden açıklama bekliyoruz tarzı yorumlar yapmayalım çünkü en zararlı çıkacak kişi Sinan abi olur adamı lüzumsuz yere sıkıştırmanın gereği yok. Yalnız söylemeden edemeyeceğim bu kadar pisliğe batmış bir sektörde herkesle iyi geçinen tek bir kişinin bile karakterine laf etmediği @sinan reyize zaten olan saygım ve sevgim overboost yaptı :) Seviyoruz seni abi her zaman yanındayız :)

Gökay

Profesör
8 Eyl 2016
53
57
1,010
Muhip iskoçyada yüksek lisans okuyan adam. Türkiye'ye ayda yılda bir gelen , o kısa vaktinin yarısını otoparkla geçiren çekimlere katılan bir adamdı. bu adamdan ne beklentisine girdiniz? sinan abi gibi işi gücü okulu bırakıp otoparka çalışmasını mı beklediniz? Sempatik yüzüyle tavırlarıyla kendini sevdirmiş izleten bir adamdı. o adamın videolarda bulunması zaten otoparka sağladığı en büyük fayda idi. yazık oldu yanlış yapıldı. umarım sinan abi muhipi dahil eder ekibe tekrar.

Son düzenleme:

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,498
1
4,826
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Hep otomobillerle iç içe bir mesleğim olsun isterdim. halen daha para almaksızın sırf sanayi ortamında hafta sonları otomobillerle uğraşayım iyi kötü bişeyler öğreneyim istiyorum ama her ne kadar detayını bilmesem bunca yazıdan birşey anlamamış olsamda bırak bu boş işleri diyorum kendime. Ne zaman böyle hadiseler görsem (yaşadım hatta) elimde otomobilime dair paylaştığım insanlara aktardığım ne varsa yok edip ya hiç araba almayayım ya da memur işi sıradan ucuz bişey alıp herkesle (otomobil sayesinde tanıdığım) selamı keseyim diyorum kendi kendime.

estoril

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
14
8
595
Techturkey i okumadım demişsin ama tek tek Buğranın yazdıklarına cevap vermişssin .

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Duyuru konusunda malum fotoğraf ve açıklamalardan sonra bir şey yazmamıştım, dünkü iddialardan sonra da bir şey yazmadım. Neticede iki tarafıda yakinen tanımıyorum. Bu bunu yapmaz şu şunu yapmaz gibi bir şey diyecek yakınlıkta değilim iki tarafada. Dünkü iddialar çok ciddi, özellikle bir cümle varki yenilir yutulur cinsten değil. Bir yanım diyor "o kadar da değildir, öyle olsa Sinan Koç neden hâlâ birlikte çalışsın" bir yanım diyor "demiş olmasa Buğra Akpınar neden böyle ağır bir söz yazsın, böyle bir iddiada bulunsun".

Videolardan izlediğim kadarıyla Muhip'in muhabbetini seviyordum, yer aldığı videolara renk katıyordu. Dün ve bugün twitterda bir şeyler yazmış, direkt bu konuyla alakalı gibi duruyor.
1zwf977.jpg

Buda Buğra Akpınar'ın gönderisine yaptığı yorum:
9jdoyg.jpg

Olayın iç yüzünü bilemem, bilemeyiz. Ama bu kadar kişi haksız bir kişi mi haklı diye düşünmeden edemiyorum.

Aslında hiç bulaşmayacaktım bu konuya, beni ilgilendiren bir durum yok ortada, Muhip'in mesajlarını görünce görmeyenler olmuştur diye ekleyeyim dedim.
Kimsenin fanatiği falan değilim, youtube'da bir çok otomobil kanalı takip ediyorum. Beğendiğim videolara like, beğenmediklerime dislike basıp geçiyorum, kim çekmiş kim çekmemiş onlarla ilgilenmiyorum onu da dip not olarak belirteyim.

kansuvargun

Profesör
8 Eyl 2016
237
259
1,385
34
İstanbul
Marka değeri açısından düşünürsek @sinan 'ın yerinde olsam tartışmanın buradan devam etmesine izin vermezdim.

Artık şirketin sahibi kendisi, şirketle artık alakası almayan insanların şirket iletişim kanalı üzerinden tartışma yapmaması gerekir. Sosyal medya, forumlar vs. olur ama @and siyeti resmi olarak devrettiyse, şu anda kendisi haklı bile olsa siteye ve markaya zarar veriyor.

Sinan konu ile ilgili sessiz kalmayı tercih edebilir ama yapması gereken tartışmanın buradan devam etmemesini sağlamak.

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
susmak güzel bir erdemdir. susun abi. hepiniz susun. otopark'ımız var olsun yeter.
@sinan abi sende utandır şu tt deki ve diğer saçma sözlüklerdeki boş ağızlı forum adamlarını. biz senin her türlü yanındayız. otopark Türkiye'nin en büyük otomobil platformudur. bunu çekemeyenlerin ve kıskananların hepsini sustur.
bu nedir be her 6 ayda ayrı bir liseli kavgası. kimseye lafım yok da zarar gören otopark oluyor..

Son düzenleme:

furkan duman

Profesör
8 Eyl 2016
144
242
1,235
Ankara
Marka
Volvo
İki tarafın da tutarsızlıkları veya çarpıtmaları olduğu açık. Birşeyler yaşanmış anlaşmazlıklar olmuş, hakaretler olmuş mal-para anlaşmazlıkları olmuş. Madem böyle haksızlığa uğrayan taraf verseydi mahkemeye. Parası mı verilmemiş kamerası mı çalınmış kim haklıysa hakkını kanuni şekilde arayıp alsaydı. Ben şuan bir taraf olmak istemiyorum ancak yapılanlar konusunda şöyle de bir durum var; bunların çözümü birine şiddet uygulamak olabilir mi? Teksas mı burası? Buğranın tüm iddiaları doğru olsa bile bu yaptığı haklılığını elinden alıyor. O forumdaki yazısını okudum. Kimse yanlış anlamasın ancak sürekli bir "Allah biliyor" kelimesi kullanılıyor. Allah sığınan Allah'tan korkan biri benim bildiğim şiddete başvurmaz. Buğranın bulduğu araçlar güzel ancak videolardaki üslubundan yola çıkarsak bu davranış ile birlikte bana (kendi görüşüm) otopark takipçisine hitap etmediği belli. Hepimizin içinde olduğu kültür farklı olabilir, ancak bir şekilde herkesin ulaşabileceği bir iş yapıyorsan biraz daha uygun konuşmaya dikkat edeceksin, bir de üstüne kavga ediyorsun ve artık böyle olduğu için bende bu tepkiyi verdim diyorsun. Bunun mafyalıktan farkı yok. Hepimiz And için yazılanları okuduk ama bunlara kendimiz şahit olamadan bilemeyiz. O yüzde kesin hatalı dediğim tek nokta var keşke bu başlıkta madde bağımlılığı, kızlarla gezinme vs gibi söylemlerde bulunmasaydı. Benim sahip olduğum And Mehmet Çetin imajına pek uymadı. Buradaki arkadaşlardan da yok biri madde kullanmış diğeri de antidepresan kullanmış ikisi de birbirinden farklı değil gibi bişreyler paylaşıldığını gördüm. Bir psikolog olarak söylüyorum arkadaşlar hepimizin psikolojik yada psikiyatrik bir rahatsızlığı olabilir ki bu sebebple psikiyatrik ilaç kullanabilir. Bu depresyon şizofreni vs de olsa insanların kişiliğiyle, iyi yada kötü biri olmalarıyla alakalı değildir. Kişilik bozukluklarının ilaçlı yada başka herhangi bir tedavisi yoktur zaten. Yani bu insanlar ilaç kullanmazlar. Ama madde kullanımı psikiyatrik tedaviyle iyileştirilse dahi kişinin kendi tercihinden kaynaklanır. Bunu da Buğra madde kullanıyorsa kötü biridir gibi bir şey için söylemiyorum sadece aradaki farklılıkları bilin. Kimseyi de bağımlı, şizofreni gibi ithamlarla yaftalamayın. Ülkemizdeki çoğu psikiyatri kuruluşu bile hastalarını yaftalamamak için net bir tanı koymaktan kaçınırken kimsenin haddine değil. Unutmayın ki o bahsettiğiniz hastalıkların sizde veya çevrenizde ailenizde görülme olasılığı da oldukça yüksektir.

Not: Yazma becerim pek yoktur arkadaşlar, elimden geldiğimce kendimi ifade etmeye çalıştım o yüzden affınıza sığınıyorum. Amacım kimseyi küçük düşürmek, hakaret etmek falan değil. Kendi bakış açıma göre yazılan çizilenlerden ve iddia edilenlerden yola çıkarak ve 3 yıldır genellikle sessizce ama burayı hayranlıkla takip eden biri olarak düşüncelerimi paylaşmak istedim

Son düzenleme:

otoparkbekcisi

Taklacı Güvercin
18 Ocak 2017
40
41
295
Marka
Renault
@sinan abi yönetici olarak iyice ergen çocuk seviyesine düşen sen bana bunu dedin sen bana şunu yaptın muhabbeti içeren tüm konuları sil açılaacakları da sil de rahatlayalım. yeterince konuşuldu zaten bu saatten sonra kimse evet ben yalancıyım ben kötüyüm demiyecek daha kötüye gidecek olanlar olmuş insanların bireysel olarak ne yaptığı bizi ilgilendirmez artık asıl amacımız olan arabalardan bahsetmeye devam edelim lafçılığı bırakıp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım