Toyota RAV4 ve Camry'ide Hybrid Yapmış

bulentdemirci

Asfalt Kurutucu
11 Şub 2019
24
19
595
Arkadaşlar Corolla'dan sonra Camry ile RAV4'ü de 2019 modelleri hybrid yapmışlar sanırım toyota sevdi bu teknolojiyi bide türkiyede devlet teşvikli olması filan büyük ihtimalle dahada iyi yapıyoru durumu. RAV4'ün iç tasarımıyla Camry'nin şöfor koltuğu tasarımı bayağı hoşuma gitti benim
toyota-camry-hybrid-2019-tnga_tcm-11-1478889.jpg

yeni-toyota-camry-2017-6.jpg

toyota-rav4-2019-header-mobile_tcm-11-1542809.jpg

toyota-rav4-hybird-4.jpg

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Rav4 ve Camry'de hibrit varken Corolla'da yoktu. :)
Sırasıyla Prius, Yaris, Chr, Auris'den sonra Rav4'ü hibrit olarak getirmişti. Camry'nin hibrit versiyonu olmasına rağmen Türkiye'ye gelmiyordu.

Camry'de 2007 yılından itibaren, Rav4'de 2016 yılından itibaren hibrit seçeneği bulunuyor.

Son düzenleme:

MAERKEK

Elit Apaçi
1 Ocak 2019
64
35
970
Hibrit olayını seviyorum şehir içinde dur kalkta sessizce elektrik motoru hareket ettirsin hem içten yanmalı motorun dur-kalk anındaki aşırı tüketiminden seni kurtarsın . Yüksek hızda içten yanmalı motorla uzun mesafe yap . Elektrikli araçlara göre daha iyi bir teknoloji. Hem çevreyi az kirletirim . Hem egzoz sesinden vazgeçmemiş olurum

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım