UZUN DÖNEM ARAÇ KİRALAMA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

necati-cinar

Asfalt Kurutucu
13 Kas 2016
6
1
595
29
Ankara
Arkadaşlar merhaba, şirketimiz için 2 adet uzun dönem 2-3 yıllık falan araç kiralamayı düşünüyoruz. Dizel ekonomik sınıf bir araç. Daha önce bu konuda deneyimi olan var mı? Firma önerebilecek ya da uzak dur diyecek. Bakım servis zamanı veya kaza sonrası sıkıntı çıkarmayacak bir kiralama şirketi?? (il:Ankara)

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
Aynı şeyi annem şirketi için düşünüyor gayet mantıklı, bende araştırıyorum takipteyim

necati-cinar

Asfalt Kurutucu
13 Kas 2016
6
1
595
29
Ankara
Ben DRD'den fiyat aldım, diğerlerinden de teklif beliyorum. Ama sektöre hakim olmadığım için sadece google ilk sayfada karşıma çıkanlara ulaşabildim. Diğer teklifler de geldiğinde paylaşırım. Sizden de öneri bekliyorum

necati-cinar

Asfalt Kurutucu
13 Kas 2016
6
1
595
29
Ankara
Piyasadaki nerdeyse butun filo kiralama sirketleriyle gorustum. Gozlemim fiyat konusunda belki araclara gore degisir daha uygunu bulunabilir ama, ilgi alaka olarak Drd yi tek gecerim. 5 dk icinde cevap atiyorlar. Hic sıkılmadan gunde 5 kere aramama ragmen cevap veriyorlar. HEr arac icin ayri ayri teklif hazirliyorlar. Bilgilerinize :)

necati-cinar

Asfalt Kurutucu
13 Kas 2016
6
1
595
29
Ankara
Hedef filodaki arkadaslar da cok ilgiliydi fakat maksimum kiralama suresi 12 ay oldugu icin anlasamadik. Sure kisa oldugu icin fiyatlarda biraz yuksek gibiydi

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Babamın çalıştığı şirket drd ve avis ile çalışıyor. Bizde passat var şirketten. Drd kiralamadan 3 yıllık almıştık. 1.5 yıl daha bizde araba. Şuana kadar bir sıkıntı yaşamadık. Drd iyidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım