V kayışı ne zaman değişmeli?

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
İnşallah sorun çözülür, benim anlamadığım geçen yılda hava yastığı sargısı bozulmuştu benim arabanın garantiden değişmişti,tekrar aynı parça bozulmuş yeniden garantiden değişecek.

Benim garanti şubatta bitiyor, bu nedenle elden çıkartmayı , daha büyük bir araba almayı düşünüyorum. Hızlı bir piyasa gezmesi yaptım bu gün. Ve malesef faizler ve araç fiyatları umduğum gibi değil. Bence sen 300 400 tl masraflardan kaçınma.

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
442
454
1,445
İstanbul
Benim garanti şubatta bitiyor, bu nedenle elden çıkartmayı , daha büyük bir araba almayı düşünüyorum. Hızlı bir piyasa gezmesi yaptım bu gün. Ve malesef faizler ve araç fiyatları umduğum gibi değil. Bence sen 300 400 tl masraflardan kaçınma.
Benimde garanti aralık ayında bitiyor, geçen bende renault megane sedanlara bakmıştım fiyatlarda faizlerde çok yüksek

CetinAdam

Profesör
23 Kas 2016
89
129
1,060
30
İstanbul
Marka
Honda
40 k da değişmesi gerekirdi onun. Yetkili servisi arayarak numarasını öğrenip ya da kendisini satın alarak dışarıda da taktırabilirsiniz. Motor parçalarında motor kulağı bile olsa yan sanayi tavsiye etmem.

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
442
454
1,445
İstanbul
40 k da değişmesi gerekirdi onun. Yetkili servisi arayarak numarasını öğrenip ya da kendisini satın alarak dışarıda da taktırabilirsiniz. Motor parçalarında motor kulağı bile olsa yan sanayi tavsiye etmem.
Hocam aracı yetkili servise dün bıraktım , izmitteki hyundai fabrikasından parçalar sipariş edildi, yarın kısmetse takılacak.

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
442
454
1,445
İstanbul
Tekrardan merhaba arkadaşlar, arabayı servisten bu sabah teslim aldım v kayışı değişti, airbag sargısı ise garantiden değişti faturanın fotoğrafını aşağıya bırakıyorum.
IMAG0546_1.jpg
Not: Bu konu hakkında görüşlerini ve önerilerini belirten tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
442
454
1,445
İstanbul
hocam fiyat sanayiye göre biraz pahalı ama servise göre normal güle güle kullanın :)
Evet haklısınız sanayiyeye göre biraz pahalı yan sanayi kayışın fiyatı 65 tl idi işçilik hariç kayışın yanında bazı sıkıntılarıda vardı, hava yastığı sargısı gibi onun için servise bıraktım, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

CetinAdam

Profesör
23 Kas 2016
89
129
1,060
30
İstanbul
Marka
Honda
Evet haklısınız sanayiyeye göre biraz pahalı yan sanayi kayışın fiyatı 65 tl idi işçilik hariç kayışın yanında bazı sıkıntılarıda vardı, hava yastığı sargısı gibi onun için servise bıraktım, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
En güzeli boş verin, kafanız rahat en azından, orijininal parça en önemlisi, ben Hondanın sadece sol arka tampon braketine 173 TL verdim işçilik benden diğer parça fiyatlarını söylemim :)))

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım