KAPALI volvo s40 mı elentra mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
bugun elentraya baktım gitim 3200 tramer var 7 kayıt var ama en ufak vida bile yetkili serviste yapılmış tüm kayıtlarını aldım yani alıncak arabaymış fakat benim arabayı aşşırı öldürdüler şimdilik beklemedeyim
Eski hyundailer alınmaz yav. 97 accente çok bindik malzemeleri çok dandik. 2015 i30 da var station dizel otomatik o fena değil mesela alinir. Ama eskileri cık

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,289
1
9,443
4,970
kocaeli
Elantranin aynisi halamlarda var , düşük bütçeli s-class diyebiliriz :)
Onlarınki biraz hor kullanilmis ve kullaniliyor da . Ama detail turkeyde kullanan tanıdığım vardi cok memnundu .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
volvo ya hiç bulaşma derim elentra'nında manueli olacaksa olsun. bu kasa elentra'ya tanıdıgım 6 sene kadar bindi sıfır alıp. Ondan önce de bu kasanın bir eskisini kullanıyordu lacivert rengiyle meşhur olan elentra. ve onu aradığını söylemişti aklına gelebilecek her anlamda. Ama dedigim gibi 6 sene ilandaki kasadan olan elentrayı da kullandı. fakat sıfır araçtı sonuç olarak. çok hor kullanan biri de değildi. sorun çıkarması süpriz olurdu açıkçası. Ben bu paralara ikisini de önermiyorum. Araba ararken sabırlı olmak lazım. Civic vtec2 falan kovalayın diyorum ben. babanın mantalitesini de göz önünde bulundurarak.

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
volvo ya hiç bulaşma derim elentra'nında manueli olacaksa olsun. bu kasa elentra'ya tanıdıgım 6 sene kadar bindi sıfır alıp. Ondan önce de bu kasanın bir eskisini kullanıyordu lacivert rengiyle meşhur olan elentra. ve onu aradığını söylemişti aklına gelebilecek her anlamda. Ama dedigim gibi 6 sene ilandaki kasadan olan elentrayı da kullandı. fakat sıfır araçtı sonuç olarak. çok hor kullanan biri de değildi. sorun çıkarması süpriz olurdu açıkçası. Ben bu paralara ikisini de önermiyorum. Araba ararken sabırlı olmak lazım. Civic vtec2 falan kovalayın diyorum ben. babanın mantalitesini de göz önünde bulundurarak.
ya 30-33 arası vtec 2 yok hiç içime sinen malesef bayağıdır bakıyorum araç volvo ve elntra birtek içime sindiler onlarda kısmet diyorum artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım