VW Golf 7 emisyon sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tersiyer

Profesör
8 Eyl 2016
583
477
1,570
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere 2015 haziran gibi (temmuz da olabilir) Golf'te Euro 6 motorlar kullanılmaya başlandı. Bu motorlarda emisyondan dolayı bir sıkıntı olmadığını biliyorum ancak Golf 7 ile gelen 105 hp'lik ve 90 hp'lik Euro 5'lerde sıkıntı var mı yok mu tam çözemedim. Bu konuda bir bilginiz var mı? Bir de ilanlarda aracın Euro5 - Euro6 olduğunu nereden anlayabilirim?

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,603
18,392
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Euro 6 olduğunu arkadaki bluemotion yazısının içerisinin beyaz olmasından anlayabilirsiniz.
62ac32981d543a46db6a881b0a82d199.jpg

Bluemotion yazısı böyle olan euro 6 dır.Değilse Euro 5 tir.

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

tersiyer

Profesör
8 Eyl 2016
583
477
1,570
İstanbul
Arkadaşlar bir şekilde anlaşılır hangisi olduğu artık. Yalnız asıl sorum Euro5'ler emisyonla ilgili bir sıkıntıya sahip mi bu konuda bilgisi olan var mı?

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
922
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Emisyon sıkıntısı varsa da geri çağırılır mı? Bildiğim kadarıyla satıştan çekilen Jetta'lar çağırılmadı bence bişey olsa ilk onlara olurdu. Adam akıllı bilgilendiren tarih veren yok ki..

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Emisyon sıkıntısı varsa da geri çağırılır mı? Bildiğim kadarıyla satıştan çekilen Jetta'lar çağırılmadı bence bişey olsa ilk onlara olurdu. Adam akıllı bilgilendiren tarih veren yok ki..
Satıştan çekilen jettalar çağrılmadı ama isteyen götürüp yaptırabilir diye biliyorum

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Aklımdan cıkmış kusura bakmayın. Golf'lerde Euro6 motor var o yüzden bir sıkıntı yok. Bluemotion logosunun için beyaz olduğu vakit 110HP oluyor ve Euro6 oluyor. Eğer ici beyaz değilse Euro5 ve emisyondan etkilenmiş oluyor. Genel olarak insanlar servise götürüp yaptırtmıyor çünkü şu anki yazılım ülkemiz için optimum seviyede. Eğer AB ülkesi olsaydık yaptırmakta fayda vardı.

tersiyer

Profesör
8 Eyl 2016
583
477
1,570
İstanbul
Aklımdan cıkmış kusura bakmayın. Golf'lerde Euro6 motor var o yüzden bir sıkıntı yok. Bluemotion logosunun için beyaz olduğu vakit 110HP oluyor ve Euro6 oluyor. Eğer ici beyaz değilse Euro5 ve emisyondan etkilenmiş oluyor. Genel olarak insanlar servise götürüp yaptırtmıyor çünkü şu anki yazılım ülkemiz için optimum seviyede. Eğer AB ülkesi olsaydık yaptırmakta fayda vardı.
Logonun tabanı mı beyaz oluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım