Xiaomi telefonlarınızdan çekilmiş fotoğraflar

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,137
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Kaca aldin hocam ayiptir sormasi birde eu rom nasil yuklediniz
benim Çin'de arkadaşım var, o gelirken getirdi. 1650 liraya aldım 2 tane.

Önce bootloader kilidini açmanız lazım. Buradan hesap oluşturup telefonunuzla eşleştirdikten sonra Unlock bölümünden bootloader kilidini neden açmak istediğinizi yazıp başvuruyorsunuz. bir iki gün içinde cevap geliyor. Kilit açıltıktan sonra TWRP yükleyip buradan telefonunuza uygun güncel ROM'u indirip twrp ile kuruyorsunuz. Yükledikten sonra da haftalık güncelleme alıyorsunuz. Ben pek uğraşmıyorum, yoklukta çok işimi gördü telefon. Bi ara sıkılırsam A1 romu kurmayı düşünüyorum android one deneyimi yaşamak için.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Önce bootloader kilidini açmanız lazım. Buradan hesap oluşturup telefonunuzla eşleştirdikten sonra Unlock bölümünden bootloader kilidini neden açmak istediğinizi yazıp başvuruyorsunuz. bir iki gün içinde cevap geliyor. Kilit açıltıktan sonra TWRP yükleyip buradan telefonunuza uygun güncel ROM'u indirip twrp ile kuruyorsunuz. Yükledikten sonra da haftalık güncelleme alıyorsunuz. Ben pek uğraşmıyorum, yoklukta çok işimi gördü telefon. Bi ara sıkılırsam A1 romu kurmayı düşünüyorum android one deneyimi yaşamak için.
Tesekkur ederim ama gene anlamadim cok karisik geldi mi almayi planliyorum ins anlarim

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Valla kac kere okudum anlamadim turkcesi yokmu bunlarin

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,137
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Tesekkur ederim ama gene anlamadim cok karisik geldi mi almayi planliyorum ins anlarim
:) Ben de telefonları alınca öğrendim hocam. forumlarda geze geze hem ingilizcem gelişti, hem de bu işi öğrendim. bi gece oturdum sabahladım ama ikisini de hallettim. zor değil aslında, forumlarda hepsinin görselli veya videolu anlatımları var.

Bu forumdan aradığınız tüm soruların cevaplarını ayrıntılı şekilde bulabilirsiniz. Takıldığınız yerde sorun cevaplamaya çalışırım.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,137
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Konuyu çok da dağıtmak istemiyorum ama, söylemeden geçemeyeceğim. Bu Çin markaları piyasada epey popüler olunca, faydalanmak isteyen bazı çakallar da dolaşmaya başladı ortalıkta. Eskiden maxicep forumları vs. vardı, telefonlarımıza rom yüklemek ya da bazı değişiklikler yapmak istediğimiz zaman ücretsiz yardım etmek isteyen insanlar olurdu. Şimdi bunların hepsi para karşılığı yardım ediyor ve duyduğum kadarıyla öyle üç beş kuruşa da yapmıyorlar. Bunlara para kaptırmayın sakın, telefonculara da götürmeyin. Çok basit bir işlemdir, gerekli dosyaları indirdikten ve telefonunuzu işleme hazır hale getirdikten sonra pc'ye format atmak kadar basittir.

Bu tipler forumlarda insanlar kendilerine muhtaç kalsınlar ya da herkes öğrenemesin diye "Aman dikkat, yanlış bişey yaparsanız telefonunuz yanar, atom reaktörleri devreye girer" filan diye insanları korkutuyorlar. Tamamen uydurmadır, çok basit bir işlemdir, kendiniz yapabilirsiniz.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
:) Ben de telefonları alınca öğrendim hocam. forumlarda geze geze hem ingilizcem gelişti, hem de bu işi öğrendim. bi gece oturdum sabahladım ama ikisini de hallettim. zor değil aslında, forumlarda hepsinin görselli veya videolu anlatımları var.

Bu forumdan aradığınız tüm soruların cevaplarını ayrıntılı şekilde bulabilirsiniz. Takıldığınız yerde sorun cevaplamaya çalışırım.
Sagolun hocam cok bakayim bende

Ferhan

Asfalt Kurutucu
5 Ocak 2018
31
20
595
Ankara
Mi5 pro kullanıyorum kamera fazlasıyla tatminkar ihtiyaçlarını her türlü karşılayacağı dan emin olabilirsin

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Ben xiaomi mi max2 kullanıyorum. Mi5 mi5s ve özellikle mi6'nın kameraları benim telefona göre oldukça iyi ki bu telefon bile oldukça tatminkar fotoğraflar çekiyor. Kamera konusunda değil ama ekran boyutu ve şarj süresi olarak sonuna kadar tavsiye edebileceğim cihaz. Kamera konusunda ise Mi6'nın dual kamerası gayet güzel.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,810
1
4,133
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Xiaomi başlığını görünce sevindim , xiaomi fanı olarak ben de burada yerimi alayım.
yaklaşık 3-4 senedir kullanıyorum sanırım. Mi3 - mi5 - mi5s ve en son olarak mi6 kullanıyorum. Çevremde de bir çok kişiye xiaomi aldırdım herkes çok memnun.
Bunun yanında mi band2 , powerbank, xiaomi pro hd kulaklık, xiaomi yi action cam diğer xiaomi ürünlerim :)

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,544
2,719
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Mi5
f44e43cc3e2cf0fb8d7d052d767cff8c.jpg

Edit: siteye yüklemede epey kalite farkı oluştu.

Son düzenleme:

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Benim mi5S 19 saate %28 şarja düşüyor. Kullanımda resimde görüldüğü gibi.Bilmiyorum referans başka mi5s yok bende . sizce normalmi.

Screenshot_2018-01-22-08-50-08-662_com.miui.securitycenter.png

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım