Yardim eyyy ahali.Bayinin fiyattan caymasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt03

Asfalt Kurutucu
26 Ara 2016
8
0
585
Merhaba arkadaşlar bir vw bayisinde araç için bir fiyat sözü aldık ve hayirgore ettik akşam ise bu fiyattan yanlış hespladiklarini söyleyerek caydilar.Bir hak talep edilebilir mi ilk fiyat tekrar olur mu yardımcı olursanız sevinirim

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Elinde belgen varsa hakkini talep et, ama zaten verdikleri teklifler sadece 1 gun gecerli, dava acsan bile hakkin olacagini sanmiyorum.

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Hak talep edebileceğinizi düşünmüyorum. Çünkü böyle bişey yapıyorlarsa illaki bi kanun, kural vs(adı neyse aklıma gelmedi)illaki yazmışlardır. Ona güveniyorlardır. Örneğin: X markasının Y bayisi fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar gibisinden. Bi araştırmanızda fayda var, çünkü emin değilim.

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Hiçbir hak iddia edemezsiniz.

Her firma fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Anca araç için "X fiyattan satış yapılmıştır" gibi bir sözleşme imzalandıysa -ki bu iş yıllar evvel sona erdi (anca özel sipariş araçlar için geçerli artık)- o zaman hakkınızı arayabilirsiniz. Onun dışında hiçbir hak iddia edemezsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım