KAPALI Yardımcı olursanız sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alperen Cihan

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
16
4
595
Çorum
Merhaba, benim adım Alperen ve 22 yaşında bir astsubayım, 130 bin tl kadar birikmişim var ve konfor konusunda hassasım, arkadaşlar bana bu konuda hangi araçlara bakmamı önerirsiniz. Otopark.com u yaklaşık 3 ay kadar önce youtube'da gördüm, tüm videoları izledim, gerçekten çok güzel bi konseptiniz var, böyle devam edin, bütün teşkilata yayıyorum sizi, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

madmike.onr

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
24
27
595
2.0 ecoboost bir mondeo 240hp hem performanslı hemde sınıfının en konforlusu.Yol tutuşu da mükemmel testlerde kötü çıkmasının nedeni 0 alındığında üstünde bulunan lastikler rezalet.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
320 i tavsiye ederim hem gençsiniz sizi eğlendirirde. Hemde araç oldukça konforlu. Yakıt konusunda ise mecburen aslan besleyen yemine katlanacak. BMW olmasıda bir artı.

ueb

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
11
7
595
Hocam mercedes a200 amg hakkında ne düşünüyorsun, youtube testinde a250 konfordan tam not almıştı o yüzden soruyorum
a ve cla serisi için mercedes e yakışmayan konforu olduğunu söylerler..özellikle amg pakette daha sor süspansiyon ve daha geniş jantlar ile ince yanaklı lastikler olduğundan daha da konforsuz oluyor...(a180 kullandım)

HofMeister Kink

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
9
8
595
Valla arkadaşlar zaten gerekli cevapları yazmışlar, bencede tertemiz bir 3.20 verdiği konfor ve performans bakımından tam isteğiniz doğrultusunda bir araç olacaktır.Şahsi fikrim dış görünüş olarakta Mondeo'dan çok daha iyi çizgilere sahip bir araç.

kaan898

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
25
6
595
bugün and ve sinan'ın teste aldığı makyajlı insignia eğer denilen rakamlara alınıyorsa çok ciddi düşünülecek bir araba bence...

ModaleTurk

Profesör
9 Eyl 2016
207
131
1,085
BMW 3 yol tutuşu veya performansı için tavsiye edilebilir ama konforu için değil.

Mercedes A süspansiyonu çok sert. Tamamen sportif sürüş odaklı.

Mondeo isabetli bir öneri. Ford'a alerjiniz varsa şimdiki Skoda Superb veya bir önceki model Passat uygundur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım