Yeni Araba Heyecanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Şu ana kadar aldığımız her arabada ayrı bi heyecan duydum fakat bir önceki aracımız Golf'ü alırken garip bir olay oldu. O zamanlar kardeşim 3 yaşındaydı. Bayiye gittik arabaya bakıyoruz işte yavrunuz bu dediler falan. Kardeşim arabayı görür görmez altına yaptı. Hayır neden gorür görmez yaptı anlam veremedim ama aklımdaki kalıcı olan anılardan biri. Bir diğer heyecan olayı ise Anneme B7 Passat 1.4 Variant aldığımızda olmuştu. Babamla Eskişehire memlekete gidiyorduk büyükleri ziyaret için. Yolda Adapazarı Volkswagen Otokur' da mola verelim bi çay kahve içip ekiple merhabalaşıp yola devam edelim diye durduk. Bayiye girer girmez gözüme beyaz renk Passat Variant 1.4 TSI çarpmıştı. Çay içerken durup durup arabayı kesiyordum. Bunu gören babam gel senle bakalım şu arabaya dedi. Arabaya bakıyorduk içini falan çok beğendik 1.4 125 olması hemde manuel olması çok hoşumuza gitmişti. Babam hemen bu arabanın günahı kaç diye sordu ve cevap olarak 57.000 TL fiyat verdiler. Normalde liste fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 65.000 TL civarıydı. Araba eski girişli olduğundan fiyatı uygundu. Ben arabaya mest olmuştum, babam belli etmese de oda beğenmişti. Daha sonra yola koyulduk 2 gün sonra İstanbula döndüğümüzde annemin arabası hemen satılmıştı (1.6 TDI boşline Octavia manuel). Ardından 1 2 gün sonra babam eve 34 HAT 39 plakalı bi Passat Variant ile gelmişti ve evet o Passat bayide baktığımız Passat'dı. Heyecandan ve sevinçten deliye dönmüştüm arabadan inmek hiç istemiyordum (araba bize 54.000 Bin civarına gelmisti). Buda böyle bir anımdır.

Son düzenleme:

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
çok değil 2-3 ay oldu olmadı :D bir sürü araba baktık sıfır, ikinci el bir sürü araba baktık.Aslında biraz daha ekleyerek engelli raporumla 0 km araba alabiliyorduk fakat annem ile kullanacağımız için sonuçta ikinci el araç alma fikri daha cazip geldi. Sonrasında araştırmalar falan filan derken 40-50k aralığında ne alabiliriz sorusuyla başbaşa bulduk kendimizi. Bir süre baktığım araçlar hiç mantıklı gelmemişti(fluence vs.) sonra babam dedi ki;
-Golf bak bakalım o paralara hangi model yılını alabiliyoruz?
bende dedim ki;
-peki babacığım bir bakalım.
baktım ki golf 6 kasaların ortalama temizlikte ve kilometrede olanları o paraya satılmakta.
dedim ki babama o paralara 6.nesil golf alabiliyoruz hem güncel sayılabilecek bir model dedim. yalnız dizel olanların km'si yüksek diye ekledim.
babamda dedi ki;
-olm zaten biz aylık fazla km yapmayacağız. yılda bir kez bir şehir dışı yaparız onun haricinde çok km yapmayız bu arabayı sen üniversiteye giderken ve annen ile birlikte kullanırsınız dedi. Şimdiden sıfır araba almayalım. ilerde daha güzel bir modelde senin raporunu da kullanarak arabayı alırız dedi. Bende haklı buldum tabii.
aynı günün akşamı fellik fellik 1.4 TSİ Dsg şanzımanlı golf ararken buldum kendimi :D
bir tane Avcılar tarafında 160'lık highline donanımda olan vardı ama araba çokta temiz değildi açıkçası(apaçi arabası gibi görünüyordu. abartılı bir rüzgarlık falan takılıydı) sonrasında baktım o paralara highline alamayacağız gibi bende bir tık altı olan comfortline'lara bakmaya devam ettim. Bir kaç tane kusursuz temizlikte vardı ama o araçlarda ortadaki müzik sistemi bildiğimiz rcd310 tipi ekranlıydı. Sonra gözüme Beylikdüzü tarafında Adnan Kahveci Mah. civarlarından verilmiş bir golf ilanı takıldı hemen babamı çağırdım. beraber baktık ettik işte km'sine baktık 123.000 km'de hasar kaydı 800 tl civarlarında çıkıyor falan hemen numarasını aldık. ertesi günün sabahı babam aramış adamı.Adam demiş ki babama (haramidere sanayii sitesinde bir atölyemiz var bu arada);
- Buyrun gelin aracımıza bakmak isterseniz.
babam demişki tamam ben haramidere sanayii sitesinde atölyeden çıkıp uğrayacağım.
o sırada aracın ortadaki dokunmatik ekranının tamir olması gerekliymiş ve satan adam demiş ki;
-bende bugün oraya ADT otomotiv VW özel servisine gelecektim dokunmatik ekran için demiş.
herneyse işte bende staja gidiyorum biliyorsunuz. Dedimki babama eğer sen gidecek olursan benide işyerimden al beraber bakmaya gidelim. Sonra babam mesaj attı işte bana dedi ki;
arabanın sahibi bizim haramidere sanayii sitesine gelmiş dokunmatik ekran için dedi. hazırlan biraz sonra kapının önüne geleceğim bi bakarsın arabaya dedi.
ben tabii büyük bir heyecanla stajdaki arkadaşlarımla paylaştım durumu. sonra arkadaşlarımla beraber çalıştığım iş yerinin nizamiyesine kadar çıktık. kafamı sola doğru bir çevirdim ki gri renkli ve temiz bir golf orada duruyor.(inanın sahibinden.com'daki ilanında bu kadar temiz durmuyordu) babam ile aracın sahibi abi birlikte arabanın önünde beni bekliyorlardı.
benim ve arkadaşlarımın tepkisi;
- ooooo bu kadar temiz durmuyordu bu araba sandığımızdan daha temiz oldu. sonra gittim şöför kapısını açtım(vw golf 6 reklamındaki adamın edasıyla) içine şöyle bir baktım ve kapıyı kapattım. klişe olacak ama o tok kapı sesini duydum. ve babama onaylıyorum şeklinde baş parmağımla işaret ettim :D babamda eğer fiyatta (48.500) anlaşabilirsek alacağız dedi.
o gün 48000 TL'de anlaşmışlar. ertesi gün babam dedi ki bugün işten izin al notere gidiyoruz satışını almak için dedi. tabii o dakikalarda kalbim yerinden çıkacak gibi oldu. ben iznimi iş yerinden aldım. şefime dedim ki;
-ben şu arabayı bi alıp geliyorum :D
o da tamam dedi ve gittik notere.
arabayı anne-oğul kullanıyorlarmış bizden öncekiler(bizdede aynısı olacak inşallah).
noterde araç alımı ile ilgili evrakları imzaladım. aracı benim adıma aldık çünkü.
aracı satan abi de ailesiyle beraber gelmişti(anne ve babasıyla) çok samimi bir ortamda muhabbet ettik kendileriyle. Aracın sahibinin babası bana aracın anahtarını ve yedek anahtarını teslim etti. Dedi ki arabamıza iyi bakın bende dedimki şüpheniz olmasın.
sonra beraberce bir kafeye oturup birşeyler içtik beraberce işte merak ettiklerimi sordum araç hakkında.
herşeyi anlattılar. zaten aracın sahibinin babası da Vag grubunun yan sanayi ve yedek parçalarını üretip satıyormuş. baya bilgiliydi.
sonra kalktık masadan golf'e yöneldik :D ben hemen kapıların kilitlerini açan düğmeye bastım ve aracım beni dörtlülerini yakıp söndürerek selamladı :D araca bindim(yolcu koltuğuna tabii daha ehliyet yok(hala yok ama az kaldı) ben iş yerime döndüm babamda atölyeye döndü annemde benimle aynı iş yerinde ben o iş yerinin bilgi işlem atölyesinde stajyerim ve annem ise ana binasında çalışıyor. her birimiz işlerimizin başına döndük o gün. Günün akşamında beraberce babamla Ataşehirde bir alışveriş merkezinin önüne taktığımız güvenlik bariyerlerinde(güya) arıza olmuş onlara bakmaya gittik golf ile. hiçbir şeyi yoktu bariyerlerin.
dönüşte şirinevler civarında bir accent admire bizim arkaya dayandı selektör yapıyor. Biz bi bastık orda 150-160 falan
babam dedi ki;
oğlum çok dehşet gidiyor lan bu dedi :D sonra sakinleştik bizim yanımızdan fırladı gitti adam :D
o gün öyle bir anımız oldu işte
plaka 34 ZR 22**
plakadaki ZR den dolayı Zehra diyorum kızıma :D o günden bu yana kullanıyoruz kendisini. Çokta memnunuz. İnşallah bir süre daha bu arabayla birlikteyiz. Benimde hikayem bu şekilde :D çok kafa şişirdim kendinize iyi bakın :D 16650600_1235702529829859_975043060_o.jpg 16880178_1243393762394069_759674343_o.jpg
sağ ön jant kapağımızı da çalmışlar bi bulsaydım çalanı :D

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
29
Aydın / Bursa
Marka
Renault
çok değil 2-3 ay oldu olmadı :D bir sürü araba baktık sıfır, ikinci el bir sürü araba baktık.Aslında biraz daha ekleyerek engelli raporumla 0 km araba alabiliyorduk fakat annem ile kullanacağımız için sonuçta ikinci el araç alma fikri daha cazip geldi. Sonrasında araştırmalar falan filan derken 40-50k aralığında ne alabiliriz sorusuyla başbaşa bulduk kendimizi. Bir süre baktığım araçlar hiç mantıklı gelmemişti(fluence vs.) sonra babam dedi ki;
-Golf bak bakalım o paralara hangi model yılını alabiliyoruz?
bende dedim ki;
-peki babacığım bir bakalım.
baktım ki golf 6 kasaların ortalama temizlikte ve kilometrede olanları o paraya satılmakta.
dedim ki babama o paralara 6.nesil golf alabiliyoruz hem güncel sayılabilecek bir model dedim. yalnız dizel olanların km'si yüksek diye ekledim.
babamda dedi ki;
-olm zaten biz aylık fazla km yapmayacağız. yılda bir kez bir şehir dışı yaparız onun haricinde çok km yapmayız bu arabayı sen üniversiteye giderken ve annen ile birlikte kullanırsınız dedi. Şimdiden sıfır araba almayalım. ilerde daha güzel bir modelde senin raporunu da kullanarak arabayı alırız dedi. Bende haklı buldum tabii.
aynı günün akşamı fellik fellik 1.4 TSİ Dsg şanzımanlı golf ararken buldum kendimi :D
bir tane Avcılar tarafında 160'lık highline donanımda olan vardı ama araba çokta temiz değildi açıkçası(apaçi arabası gibi görünüyordu. abartılı bir rüzgarlık falan takılıydı) sonrasında baktım o paralara highline alamayacağız gibi bende bir tık altı olan comfortline'lara bakmaya devam ettim. Bir kaç tane kusursuz temizlikte vardı ama o araçlarda ortadaki müzik sistemi bildiğimiz rcd310 tipi ekranlıydı. Sonra gözüme Beylikdüzü tarafında Adnan Kahveci Mah. civarlarından verilmiş bir golf ilanı takıldı hemen babamı çağırdım. beraber baktık ettik işte km'sine baktık 123.000 km'de hasar kaydı 800 tl civarlarında çıkıyor falan hemen numarasını aldık. ertesi günün sabahı babam aramış adamı.Adam demiş ki babama (haramidere sanayii sitesinde bir atölyemiz var bu arada);
- Buyrun gelin aracımıza bakmak isterseniz.
babam demişki tamam ben haramidere sanayii sitesinde atölyeden çıkıp uğrayacağım.
o sırada aracın ortadaki dokunmatik ekranının tamir olması gerekliymiş ve satan adam demiş ki;
-bende bugün oraya ADT otomotiv VW özel servisine gelecektim dokunmatik ekran için demiş.
herneyse işte bende staja gidiyorum biliyorsunuz. Dedimki babama eğer sen gidecek olursan benide işyerimden al beraber bakmaya gidelim. Sonra babam mesaj attı işte bana dedi ki;
arabanın sahibi bizim haramidere sanayii sitesine gelmiş dokunmatik ekran için dedi. hazırlan biraz sonra kapının önüne geleceğim bi bakarsın arabaya dedi.
ben tabii büyük bir heyecanla stajdaki arkadaşlarımla paylaştım durumu. sonra arkadaşlarımla beraber çalıştığım iş yerinin nizamiyesine kadar çıktık. kafamı sola doğru bir çevirdim ki gri renkli ve temiz bir golf orada duruyor.(inanın sahibinden.com'daki ilanında bu kadar temiz durmuyordu) babam ile aracın sahibi abi birlikte arabanın önünde beni bekliyorlardı.
benim ve arkadaşlarımın tepkisi;
- ooooo bu kadar temiz durmuyordu bu araba sandığımızdan daha temiz oldu. sonra gittim şöför kapısını açtım(vw golf 6 reklamındaki adamın edasıyla) içine şöyle bir baktım ve kapıyı kapattım. klişe olacak ama o tok kapı sesini duydum. ve babama onaylıyorum şeklinde baş parmağımla işaret ettim :D babamda eğer fiyatta (48.500) anlaşabilirsek alacağız dedi.
o gün 48000 TL'de anlaşmışlar. ertesi gün babam dedi ki bugün işten izin al notere gidiyoruz satışını almak için dedi. tabii o dakikalarda kalbim yerinden çıkacak gibi oldu. ben iznimi iş yerinden aldım. şefime dedim ki;
-ben şu arabayı bi alıp geliyorum :D
o da tamam dedi ve gittik notere.
arabayı anne-oğul kullanıyorlarmış bizden öncekiler(bizdede aynısı olacak inşallah).
noterde araç alımı ile ilgili evrakları imzaladım. aracı benim adıma aldık çünkü.
aracı satan abi de ailesiyle beraber gelmişti(anne ve babasıyla) çok samimi bir ortamda muhabbet ettik kendileriyle. Aracın sahibinin babası bana aracın anahtarını ve yedek anahtarını teslim etti. Dedi ki arabamıza iyi bakın bende dedimki şüpheniz olmasın.
sonra beraberce bir kafeye oturup birşeyler içtik beraberce işte merak ettiklerimi sordum araç hakkında.
herşeyi anlattılar. zaten aracın sahibinin babası da Vag grubunun yan sanayi ve yedek parçalarını üretip satıyormuş. baya bilgiliydi.
sonra kalktık masadan golf'e yöneldik :D ben hemen kapıların kilitlerini açan düğmeye bastım ve aracım beni dörtlülerini yakıp söndürerek selamladı :D araca bindim(yolcu koltuğuna tabii daha ehliyet yok(hala yok ama az kaldı) ben iş yerime döndüm babamda atölyeye döndü annemde benimle aynı iş yerinde ben o iş yerinin bilgi işlem atölyesinde stajyerim ve annem ise ana binasında çalışıyor. her birimiz işlerimizin başına döndük o gün. Günün akşamında beraberce babamla Ataşehirde bir alışveriş merkezinin önüne taktığımız güvenlik bariyerlerinde(güya) arıza olmuş onlara bakmaya gittik golf ile. hiçbir şeyi yoktu bariyerlerin.
dönüşte şirinevler civarında bir accent admire bizim arkaya dayandı selektör yapıyor. Biz bi bastık orda 150-160 falan
babam dedi ki;
oğlum çok dehşet gidiyor lan bu dedi :D sonra sakinleştik bizim yanımızdan fırladı gitti adam :D
o gün öyle bir anımız oldu işte
plaka 34 ZR 22**
plakadaki ZR den dolayı Zehra diyorum kızıma :D o günden bu yana kullanıyoruz kendisini. Çokta memnunuz. İnşallah bir süre daha bu arabayla birlikteyiz. Benimde hikayem bu şekilde :D çok kafa şişirdim kendinize iyi bakın :DEkli dosyayı görüntüle 4796 Ekli dosyayı görüntüle 4797
sağ ön jant kapağımızı da çalmışlar bi bulsaydım çalanı :D
alırken direkten döndüğümüz bi araba Golf 6 içimde kaldı hep allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin :)

ardatunca

Profesör
8 Eyl 2016
103
76
1,085
29
Mersin
sene 2000 daha ben 6 yaşlarında falanım o zamanlar bir tane beyaz doğanımız vardı modelini hatırlamıyorum satmıştık sıfır araba alacağız bütçemizde öyle aman aman değil babam gözüne lada kestirmiş o zaman bayisi bir tane vardı zaten gittik oraya babam alacak fiyatı falan da fena değildi sıfir olmasına rağmen konuşuyorlar annemle bende unutmuyorum küçük sarı kafalı bir çocuk bayideki bütün arabaların içine tek tek oturuyorum düğmelerine basıyorum yanıma da bi tane abi vermişlerdi ona bu ne bu ne diye sorup duruyordum.. biz aldık arabayı o zaman bi gün okuldan eve geliyorum o zamanlar evle okul arası 2dk falan karşısı neyse annem almış beni evin önünde duruyor beyaz güvercin babam etrafında bezle siliyor falan gözlerim parlamıştı direk koşmuştum gerçekten çok güzel bi duyguydu bundan 16 sene sonra yine sıfır almak nasip oldu pp resimdeki makinayı hala aynı heyecan bu sefer 1.90 koca adam her arabanın koltuklarına oturup kurcalıyordu bayide satış sorumlusunun yanlış söylediklerini düzeltiyordum nerden nereye hey gidi günler hala o heyecan hatta daha fazlası allah bilir kendi arabamı falan alırken bayılmam inşallah :D

beytuhan

Asfalt Kurutucu
19 Eki 2016
44
28
595
Yıl 2006 11 yaşındayım İzmit de sınavım vardı ve işimiz gereği bütün araçlarımız ticari olduğu için babam arkadaşına bırakması için rica etmişti o zaman arkadaşında 2006 kangoo vardı ve sağolusun kendisi işi çıktığı için gecikeceğini söyleyince babam çok sinirlenip Transit le sınava götürmüştü beni akşam döndüğümüzde sinirli bir şekilde 'Yarın gidip o arabanın en fullünü alacağım' demişti tabi benim içim kıpır kıpır uzun bi aradan sonra(1998 Laguna) 5 koltuğu olan bir aracımız olacaktı ertesi gün babam eve geldiğinde direk arabayı alıp almadığını sordum ve siparişini verdiğini söylemişti.Abartısız her gece yatmadan arabayı kafamda canlandırıp yatıyordum.Her akşam eve girmeden arabaları çektiğimiz caddeye bakıp kangoo var mı diye kontrol ettikten sonra eve giriyordum.Malum gün anneannemlerdeydik babam yoktu anneme sorduğumda işi var birazdan gelir demişti biraz sonra babam gelmişti muhabbet ettiği için araya girip arabayı soramıyordum sonrasında kuzenlerle oyuna dalınca unutmuştum tam eve gideceğimiz vakit caddeye çıktık ve bi kangoo nun dörtlüleri yandı o an kendimi kaybederek arabaya koşup hemen ön koltuğa oturmuştum:D Araba hakikaten kangoo nun en full modeliydi sadece cam tavanı yoktu CD çalar 2 airbag çelik jant tavan çıtaları yan basamaklar.... arabayı kurcalıyacağım diye eve geldiğimizden arabadan zor indirmişlerdi beni:)

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
Şahsıma ait hiç arabam olmadı. Fakat babamın krem rengi şahinle gelişini (3 yaşımdayken) hatırlıyorum.
ama 97 yılında yani 4 yaşındayken albay arkadaşından aldığı 34 hay 21 plakalı siyah broadway in ilk gelişi hiç gözümün önünden gitmez.
O senelerde elektrikli açılan camlar vs. bir çocuk için oynayacak çok şey vardı o araçta ilk tek kontağımı, yağmurlu bir günde yine 5 yaşında sanırım o arabaya atıp camlarını kapatmıştım hatta beni izleyen babama şov olsun diye sileceklerini çalıştırmıştım :D
Sonrasında ailemize 2003 senesinde gümüş gri makyajlı bir Vectra b 2.0 dti eklendi. Aracı görmek için okuldan önce sabah erkenden dükkana gittim dükkanın önünde duruyordu içinde oturduktan sonra okula bıraktırttım kendimi sanırım bir daha eşi yaşanmaz duygular. En yoğun duyguları bu arabada yaşadım sanırım. 6 Milyar olan ful deri opsiyonu açık kalan camları kendi kapatması vs. uzay gemisi gibi geliyordu. Araç hala bizimle daha çok benimle
2005 yılında broadway aramızdan ayrıldı
Ve 2015 eylül ayında gülsoy mercedes e e180 e baktıktan sonra zorla volvo ya götürdüm babamı. Amacım xc90 ı kafasına sokmaktı. Aracın başlangıç fiyatı 305 bin tl ydi fakat opsiyonları çok pahalı eli yüzü düzgünü 400 civarını buluyor ve 6 ay sıra vardı. s80 1.6d eskimiş kasası ve küçük motoruyla ilgimizi çekmedi son versiyon xc60 da karar kıldık xc90 nın yarı fiyatına geldi ve sundukları bakımından eksikleri çok az şuan çok memnunuz babam artık volvodan başka kullanmam diyor. Neyse 3 gün arabanın hayaliyle yatıp kalktım ve mezcar garajından ben getirdim. bu arada volvo larda sergilenen araçlar satılmıyormuş yıpranma ihitmallerinden dolayı bu da premium bir markaya yakışır bir hareket ki mercedes sergilenen araçları satıyordu.
benim anılarım bu şekilde inşallah yakın zamanda kendi aracım olurda aynı duyguları bir üst oktavdan yaşarım :D

Bu arada herkesin babasının bir broadway i bir vectra sı olmuş galiba :D

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Şahsıma ait hiç arabam olmadı. Fakat babamın krem rengi şahinle gelişini (3 yaşımdayken) hatırlıyorum.
ama 97 yılında yani 4 yaşındayken albay arkadaşından aldığı 34 hay 21 plakalı siyah broadway in ilk gelişi hiç gözümün önünden gitmez.
O senelerde elektrikli açılan camlar vs. bir çocuk için oynayacak çok şey vardı o araçta ilk tek kontağımı, yağmurlu bir günde yine 5 yaşında sanırım o arabaya atıp camlarını kapatmıştım hatta beni izleyen babama şov olsun diye sileceklerini çalıştırmıştım :D
Sonrasında ailemize 2003 senesinde gümüş gri makyajlı bir Vectra b 2.0 dti eklendi. Aracı görmek için okuldan önce sabah erkenden dükkana gittim dükkanın önünde duruyordu içinde oturduktan sonra okula bıraktırttım kendimi sanırım bir daha eşi yaşanmaz duygular. En yoğun duyguları bu arabada yaşadım sanırım. 6 Milyar olan ful deri opsiyonu açık kalan camları kendi kapatması vs. uzay gemisi gibi geliyordu. Araç hala bizimle daha çok benimle
Ve 2015 eylül ayında gülsoy mercedes e e180 e baktıktan sonra zorla volvo ya götürdüm babamı. Amacım xc90 ı kafasına sokmaktı. Aracın başlangıç fiyatı 305 bin tl ydi fakat opsiyonları çok pahalı eli yüzü düzgünü 400 civarını buluyor ve 6 ay sıra vardı. s80 1.6d eskimiş kasası ve küçük motoruyla ilgimizi çekmedi son versiyon xc60 da karar kıldık xc90 nın yarı fiyatına geldi ve sundukları bakımından eksikleri çok az şuan çok memnunuz babam artık volvodan başka kullanmam diyor. Neyse 3 gün arabanın hayaliyle yatıp kalktım ve mezcar garajından ben getirdim. bu arada volvo larda sergilenen araçlar satılmıyormuş yıpranma ihitmallerinden dolayı bu da premium bir markaya yakışır bir hareket ki mercedes sergilenen araçları satıyordu.
benim anılarım bu şekilde inşallah yakın zamanda kendi aracım olurda aynı duyguları bir üst oktavdan yaşarım :D

broadway :D hayatımıza baya giren bir araba ama hiç vectramız olmadı bizim 2 kere astramız oldu ikiside f kasa :D

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
29
Aydın / Bursa
Marka
Renault

Broadway değil ama Spring vardı bide Vectra A GT miz vardı ben çooook ufakken :D

cingoz debriyaj

Panpa
Destekçi
8 Eyl 2016
559
1,118
2,520
23
Marka
Zirai Traktör
Bizim Clio 1.4 RTA da bizi bir kere yolda bıraktı. O da akü kablolarında bir sıkıntı varmış, yani bizim ihmalkarlığımız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım