Yeni çektiğim Videolar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Yazılım farkı değil de, sanki pedal commander varmış gibi bir değişiklik var. Yani BMW'lerde olan o kickdown'dan sonra gelen bekleme eskiden yazılımlı olan araçta daha az. Bilemedim ama baya bir ilginç. Belki de egzoz da yapılan modifikasyon sayesinde kirli havayı daha hızlı atıyor, o yüzden şanzıman daha hızlı tepki veriyordur...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
@istanbul 200 usd miiii, kolumu seviyorum yahu :D @alptamer bende öyle şeyler sezdim, çok çabuk tepki veriyor araba, birde yazılımlı iken görseydiniz, eco pro da bile fişek, bu arada bu dediğim egzoz 1100 lira, yani değmez 1100 e :D @gtepro o arkadaşım ya, sıkıntı yok :) sapığım çok iyi, Lancer videosu nerde diyen, çocuk patlamış mısır cola alıp izliyorum diyor her gece :D Dötüm kalktı, sırf onun hatrına bi Lancer VLOG çekicem :)

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Öylesine çektik oğlum, kurgusu 15 dk mı aldı, senle çektiğimiz videonun kurgusu 8-9 saatimi almıştı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım