Yeni Honda civilerde Kronik Göcme sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Benim facebook grubundan takip ettiğim kadarı ile Honda Türkiye dış etken diye garanti altına almıyor. Aynı zamanda mağdur sayısı ciddi anlamda fazla Honda'nın bu konuya el atması lazım.
Merak edip izlemek isteyenler için mağduriyetlerini dile gitermek için topladıkları video

yalnız videodaki araç sahiplerinin çoğu "yağ tenekesi böyle iş olmaz olsun hebele hübele" yapıp sahibindende "hatasız kusursuz" diye ilan açmaları da ağır trajedi ajkdhjashd bana itelediler ben de başkasına iteleyeyim düşüncesi süper
arabada yumruk kadar göçük var yüksek hızda kaput dalganıyo hala daha memnunuz hondayla aileyiz diyo abiler süperrr asjaksdh

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
yalnız videodaki araç sahiplerinin çoğu "yağ tenekesi böyle iş olmaz olsun hebele hübele" yapıp sahibindende "hatasız kusursuz" diye ilan açmaları da ağır trajedi ajkdhjashd bana itelediler ben de başkasına iteleyeyim düşüncesi süper
arabada yumruk kadar göçük var yüksek hızda kaput dalganıyo hala daha memnunuz hondayla aileyiz diyo abiler süperrr asjaksdh
aaaa öyle deme honda'ya laf yok. kötü olan hep almanlar fransızlar. japona laf diyenin ağzına acı biber sürerim.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
aaaa öyle deme honda'ya laf yok. kötü olan hep almanlar fransızlar. japona laf diyenin ağzına acı biber sürerim.
yazık günah ya o kadar para ver 0km araba al araba yamulsun dalgalansın ama hala memnunum demek ne biliyim biraz aptallık. hondanın yerinde olsam bütün sorunlu sivikleri itelerim tr'ye nasıl olsa memnunlar abi diyip

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
yazık günah ya o kadar para ver 0km araba al araba yamulsun dalgalansın ama hala memnunum demek ne biliyim biraz aptallık. hondanın yerinde olsam bütün sorunlu sivikleri itelerim tr'ye nasıl olsa memnunlar abi diyip

Iste onlar da problemlerinin cozulecegi hayaliyle markayi yaliyorlar, bir anda yuklenmiyorlar agagsggsd..

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu sıkıntının çözülmesi zor. Kaput, tampon, kapı gibi sök-tak parçalar halledilir ama tavan, direkler gibi bölgelerin değişimi yapılmaz. Hele ki malzemede bir sorun varsa ( ki direklere işlem yapılmasına rağmen göçme daha da şiddetlenmiş ) geçmiş olsun. Ya malzemenin baştan yapılması gerekir ya da sağlam işlem görüp güçlendirilmesi gerekir ki bu işlemler araçların değerini yerle bir eder. İşleri zor, Allah yardımcıları olsun araç sahiplerinin.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok

İlk arabam Honda Civic di (2004 model) ...
o zamanlar bende "başka arabaya binmem" diyordum ...

Sonra onu satıp Golf 6 almıştım ... daha Maslak doğuş oto dan çıkıp, otobana bağlanmamla birlikte "hadi ulen, yemişim Civic i" demiştim.. :)

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul
Eksi sözlükte dolaşırken bir yazar çok güzel yazı yazmış videoyu izledikten sonrada hak vermedim değil
'bu arabayı alan herkes niye arabayı arabesk rapçi klibinde ki doğan görünümlü şahin gibi süslemiş. adam gitmiş 100.000’e araba almış üstüne 42.000 lira masraf yapmış, arabanın camlarında facebook,instagram falan yazıyor. adamın adresi falanda yok, bildiğiniz şirketlerin logosu var * başka bir araçta ise sol arka kapıda kocaman iron man sticker’ı var. başka bir tanesinde ise ön camda tribal harflerle excalibur yazıyor. honda bayileri bu arabaları satarken satıcağı kişileri özenle seçiyor herhalde, başka bir açıklaması yok'
Kaynak: eksi sözlük
yazar : shortest straw

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul

Buyrun efsane satışta :D

https://sahibinden.com/474268321

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İlanda bahsetmemiş araçtaki göçük probleminden. Honda Türkiye bizi mağdur etti aracın arkasında durmuyor diye söyleniyorlardı şimdi kendisinin yaptığı nedir ? Honda bizi kazıkladı, biz de aracı alanı kazıklayalım mantığı mı ? Devir öyle bir hale gelmiş ki kazığı yiyen kendinden sonrakine sokmaya çalışıyor.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
İlanda bahsetmemiş araçtaki göçük probleminden. Honda Türkiye bizi mağdur etti aracın arkasında durmuyor diye söyleniyorlardı şimdi kendisinin yaptığı nedir ? Honda bizi kazıkladı, biz de aracı alanı kazıklayalım mantığı mı ? Devir öyle bir hale gelmiş ki kazığı yiyen kendinden sonrakine sokmaya çalışıyor.

İroniye gel :)

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Böyle olunca, insanlar böyle yapınca, yaşadıkları mağduriyete inanın üzülemiyorum bile.

Bizim millet pragmatist'tir. Bugün ayıplı mal diye ağlarken bakmışsın sonraki gün ayıplı malı başka bir insana satıp mutlu olmuş
Ne yalan söyleyeyim imkanım olsa alacak kişiye şu videoyu izletmek isterdim :)

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Bu arabayı aklı başında biri almaz zaten. Böyle arabalar için babamın bir sözü var o geldi aklıma oğlum bu araba p.ç olmuş hayır beklenmez:D

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Şu araca para vermem
Ancak bu araçları alan azımsanmayacak bir kitle var

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bizim millet pragmatist'tir. Bugün ayıplı mal diye ağlarken bakmışsın sonraki gün ayıplı malı başka bir insana satıp mutlu olmuş
Ne yalan söyleyeyim imkanım olsa alacak kişiye şu videoyu izletmek isterdim :)
Haklısın vallahi.. Zaten benim mantık ve normal bir ruh sağlığına sahip insan anlayışımın tamamen tersinde şu aracın fiyatı. Hele bu kadar oynanmışken. Sıfır sıkıntısı olsa bile o araç o para etmez de sıkıntılı haliyle bile neredeyse 150 bin lira isteyecek. Allah bu insanlara önce vicdan sonra akıl ihsan etsin ne diyeyim :)

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul
aracı bilmeyen yok demiş evet bence de bilmeyen yok adkjasjd

Arabayı ilanda gördükten sonra ilk açıklamaya baktım mağdur olduğunu belirtti mi diye ama sadece yaptıklarını yazmış. kisacasi Dürüst satici:p Gerçi arabanin bu hali ile alıcıları malum belli fazlada şaşırmaya gerek yok aslında ..

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
İlk arabam Honda Civic di (2004 model) ...
o zamanlar bende "başka arabaya binmem" diyordum ...

Sonra onu satıp Golf 6 almıştım ... daha Maslak doğuş oto dan çıkıp, otobana bağlanmamla birlikte "hadi ulen, yemişim Civic i" demiştim.. :)
2004 model arabadan sonra hepsi at gibi gelir hocam her gecen yil yeni bisi ekliyor artik firmalar hizlarina yetisilmiyor

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Arabayı ilanda gördükten sonra ilk açıklamaya baktım mağdur olduğunu belirtti mi diye ama sadece yaptıklarını yazmış. kisacasi Dürüst satici:p Gerçi arabanin bu hali ile alıcıları malum belli fazlada şaşırmaya gerek yok aslında ..
Zaten tez konusuna örnek ülkelerden biriyiz sanırım oynanmış, cılkı çıkarılmış araca sıfırından daha fazla para istemek konusunda. Bu mantığı hiç bir zaman anlamıyorum. İstersen 100 bin liralık yatırım yap arabaya bana ne kardeşim. Ben niye oynanmış ( ki bence kaliteli bir modifiyesi de yok ) 2.el araca sıfırından fazla para bağlayayım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım