Yeni Hyundai Elantra cn7 bekleyenler :)

2021 Elantra yi almak ister misiniz ?

• İstikrarlı bir Hyundai kullanicisiyim hiç düşünmem alirim

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hyundai markasının imajını beğenmiyorum almam

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

cerberra

Kutluhan
Profesör
14 Eki 2016
68
70
1,010
ANKARA
Marka
Hyundai
Daha önce 2018 modelini sıfır km alıp 1 sene kullanıp satmak zorunda kaldığım araç, çok beğenerek keyifle kullanmıştım, şimdi 2021 modeli heyecanla bekliyorum, eğer giriş fiyatı bugünkü sartlarla 200.000 TL altında kalır ve stok sorunu yaşanmazsa benim gibi kimler bu otomobili tercih etmek istiyor merak ediyorum ?

omrcetin

Ömer Faruk
Asfalt Kurutucu
16 May 2020
49
61
635
Tekirdağ
Marka
Ford
Bu durumda hiç bir arabayı beklemiyorum, alabildiğim durumlar oluşunca da Hyundai düşünmem sanırım.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,288
1
9,438
4,970
kocaeli
2018 Yılında Corolla ile rekabet içindeydi. Teknik veriler, donanım olarakta yakınlar, o aralar Ötv indiriminde fiyatları da başabaştı. İnsanlar genelde, uzun yıllar sonra da değerini nispeten koruduğu için Corollayı tercih ediyorlardı ama o dönem Elantra'nın da yollarda görünürlüğünün arttığını gözlemlemiştim.

Uygun fiyatli olupta satımayacak hiçbir şey yoktur :)

cerberra

Kutluhan
Profesör
14 Eki 2016
68
70
1,010
ANKARA
Marka
Hyundai
2018 Yılında Corolla ile rekabet içindeydi. Teknik veriler, donanım olarakta yakınlar, o aralar Ötv indiriminde fiyatları da başabaştı. İnsanlar genelde, uzun yıllar sonra da değerini nispeten koruduğu için Corollayı tercih ediyorlardı ama o dönem Elantra'nın da yollarda görünürlüğünün arttığını gözlemlemiştim.

Uygun fiyatli olupta satımayacak hiçbir şey yoktur :)
Ben o sene 84 bin TL'ye almıştım sıfırını, Toyota baz paket daha ucuzdu amaToyota'da stok sorunu vardı, baz paket bulunmuyordu, iç kalite ve konfor bakımından Elantra açık ara üstündü döneminin Corolla sindan, mekanik bakımdan da yarısıdı, yakıtı daha azdı, aynı dönem arkadaşım Corolla aldı, şehir içi 7.0-7.1 civarında gezerken, ben 6.5-6.6 yakiyordum, bakım maliyetleri daha ucuz ve bakım aralığı (15 bin km) daha uzundu, bunlardan dolayı tercih etmiştim ve hiç de pişman olmadım, sadece Hyundailerin yetkili servis kalitesi düşük, daha önce Corolla sahibi olduğum için Toyota servisi ile de tanıştım, gerçekten Toyota yetkili serviste bir numara, karşılaştırmanin ikinci yarısında mevcut Corolla şu an satışta olmayan Elantra dan daha iyi gibi geliyor ama bana da, yine stok sorunu var Corolla da bunu da eklemek lazım, cn7 gelsin yine bir kıyaslama yaparız :)

LiveForSpeed

Profesör
30 Ocak 2017
292
437
1,395
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Ben o sene 84 bin TL'ye almıştım sıfırını, Toyota baz paket daha ucuzdu amaToyota'da stok sorunu vardı, baz paket bulunmuyordu, iç kalite ve konfor bakımından Elantra açık ara üstündü döneminin Corolla sindan, mekanik bakımdan da yarısıdı, yakıtı daha azdı, aynı dönem arkadaşım Corolla aldı, şehir içi 7.0-7.1 civarında gezerken, ben 6.5-6.6 yakiyordum, bakım maliyetleri daha ucuz ve bakım aralığı (15 bin km) daha uzundu, bunlardan dolayı tercih etmiştim ve hiç de pişman olmadım, sadece Hyundailerin yetkili servis kalitesi düşük, daha önce Corolla sahibi olduğum için Toyota servisi ile de tanıştım, gerçekten Toyota yetkili serviste bir numara, karşılaştırmanin ikinci yarısında mevcut Corolla şu an satışta olmayan Elantra dan daha iyi gibi geliyor ama bana da, yine stok sorunu var Corolla da bunu da eklemek lazım, cn7 gelsin yine bir kıyaslama yaparız :)

EDİT: Bahsettiğiniz araç baz paket miydi ?
o zamanın fiyatı-asgari ücretiyle 53 ay çalışıp alınabilen araba şuan 72 ayda alınıyor.Elantra üzerinden bakılırsa 2 senede yarısına düşmüş alım gücü...

referans araç https://www.sahibinden.com/ilan/vas...i-elentra-1.6mpi-style-manuel-896380843/detay

Son düzenleme:

cerberra

Kutluhan
Profesör
14 Eki 2016
68
70
1,010
ANKARA
Marka
Hyundai
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım