Yeni POLO

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel duruyor ama jant kapaklı beyaz hali nasıl olur bilemem

vwpolorevspy3.jpg

vwpolorevspy5.jpg

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Benim eklediğim videodaki araç R-Line. Motorunu bilmiyorum ama üst versiyon olduğunu biliyoruz. Mesela güncel Clio da arkada kampana kullanıyor. Ayrıca yeni Micra'nın arka camları elektrikli değil, belki üretim versiyonlarında düzeltirler.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Benim eklediğim videodaki araç R-Line. Motorunu bilmiyorum ama üst versiyon olduğunu biliyoruz. Mesela güncel Clio da arkada kampana kullanıyor. Ayrıca yeni Micra'nın arka camları elektrikli değil, belki üretim versiyonlarında düzeltirler.
Bildiğim kadarıyla 1.0 75bg polo da yani en küçük motorunda bile disk fren var. Buradaki eleştiri kampana dan disk frene neden geçiliyor? Yoksa b sınıfında genel olarak kampana kullanılıyor

candiyebilirler

Profesör
16 Eki 2016
138
435
1,885
İstanbul
Marka
Seat
Şöyle bir alıcı gözüyle baktım. Kendi polomu değiştireceğim zaman düşünür müyüm diye kendime sordum. Ancak bırakın düşünmeyi, bende en ufak bir heyecan bile yaratmadı bu tasarım. Tasarım, zevk vb. kavramlar görecelidir tabi. Her düşünceye saygı duymaktayım..

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Ekşi sözlükte takılırken fiyat olarak saçma sapan rakamlar duydum herhangi bir şey açıklandı mı? dizel-otomatik için 100k diyenler var :eek:

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Kampana konusunda, vw yeni araçlarında 100bg altında kampana koyuyor diye biliyorum ben. Sadece bizdeki modeller değil, UP için vs de geçerli bu.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Kampana konusunda, vw yeni araçlarında 100bg altında kampana koyuyor diye biliyorum ben. Sadece bizdeki modeller değil, UP için vs de geçerli bu.
Şuanki kasada 1.0 mpi da bile disk fren var diye biliyorum yanlış biliyorsam düzeltin lütfen. Belli oldu emisyon cezalarının nereden çıkacağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım