KAPALI YENİ SÜRÜCÜ 20-30 ARASI TAVSİYE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elwind

Asfalt Kurutucu
1 Eki 2016
29
3
595
Selamlar
Ben ehliyetimi yeni aldım ,ehliyeti alırken sırf wolsvogen polo sürdüm. Dizel otomatik veya vitesli (otomatik tercihimdir) araba tavsiye edermisiniz ?Üniversiteye gitmek için yarım kasa olursa sevinirim fikirlerinizi yoruma yazarmısınız.

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
2005 - 2006 VW Polo 1.4 75bg otomatik yeterli olacaktır başlangıç için. Aslında çok seçenek var o arada.

Önemli olan temiz ve sorunsuz bir tane alıp öğreninceye kadar güzel güzel kullanmak.

cemincekara

Elit Apaçi
24 Eyl 2016
80
31
970
Benim fikrim düz vites al otomatiği sonra düşün derim. marka model seçeneği çok fazla olduğu için bir tavsiyede bulunmak zor. Ama polo iyi tercih.

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Istanbul disindaysan düz ile başlamanı tavsiye ederim otomatik rahatlığına bi alisirsan vazgecilmez olur istanbuldaysan ve tecrubesizsen ne alırsan al geceleri trafik yokken sakin sakin gez yolları kesfet en büyük acemilik yol bilmemek çünkü

elwind

Asfalt Kurutucu
1 Eki 2016
29
3
595
ankarada yaşıyorum batıkentten odtüye gidiyorum düz vitesde kullanabilirim ama tecrübem 0 hiç sürmedim arabayı ehliyet alma dışında tam bir marka önerseniz iyi olur 40 a kadar yolu var fikir alıyorum şuan yarım kasa olsun ama teşşekürler yorumlar için

ysfdnmz4

Elit Apaçi
16 Eki 2016
54
23
970
Eski araç ve otomatik şanzıman diyince honda aklıma geliyor yani eski araçları çok iyi bilmem ama otomatik şanzıman olacaksa honda city derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım