Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
2016 yılında tanıtılan ikinci nesil Peugeot 3008, segmentinin en başarılı otomobillerinden biri oldu. Şimdi ise makyajlanan model yeni yüzü ile karşımızda.
Fransız markayı segmentinde başarıdan başarıya taşıyan Peugeot 3008, makyaj operasyonu ile daha teknolojik ve şık bir görünüme kavuştu. Peugeot 3008 mekanik anlamda neredeyse aynı olsa da yeni elektronik yardımcılara kavuşmuş.
Peugeot’nun yeni marka yüzünün de yenilenen modele geldiğini görüyoruz. Yeni ön panjur ve LED gündüz farları ile gelen otomobil, kaputunun üstündeki 3008 yazısı ile markanın yeni yüzüne ayak uyduruyor.
Yenilenen Peugeot 3008, iki yeni mavi gövde renginin yanı sıra jant seçeneklerini de artırmış. 3008’i.en donanımlı ve sportif paketi olan GT donanımında siyah detaylar daha bol kullanılırken GT logosunun da yeniden tasarlandığını belirtelim.
Aracın arka tarafına baktığımızda ise yenilenen stop lambaları üç boyutlu bir görünüme kavuşmuş. Ayrıca arka tamponun alt kısmının da şuanki modele göre küçük...

Okumaya devam et...

Moderatör tarafında düzenlendi:

fujiwara

Panpa
2 Tem 2020
456
1,477
2,695
İstanbul
Marka
Opel
Şimdi önce Peugeot ile iletişime mi geçiyoruz, yoksa biz övdükten sonra adamlar mı bizi bulup parayı yatırıyor?

Botluğa başlamak istiyorum ek iş olarak ondan soruyorum 🤪

• Haha
Tepkiler: Berkin

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
900
1
1,724
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Farın altındaki panjur uzatması gibi duran çizgileri nedense beğenmedim

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım