Yüzde 100 OTO

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
bu adamların yaptıgı bi cıvıc bi subaru ımpereza ralli canavarının modifiyeleriydi jantcı cıvıcın içine etmişti o body kitçide arabada sembol yok etme işlemimi ne yaptı boya desen allahlık kan ağlamıştı içim kan adamlar arabayı götürdüklerine pişman ederler kaç yaşında araba geliyor motora el atan elini yüzünü düzelten yok ben olsam derim bana motor yapın yükleyin boşverin dışını hallederizde bunların yapacağı motor 10 km sonra patlar

Sammstein

Profesör
1 Eki 2016
50
88
1,060
Ankara
İlk bölümüydü galiba eg6 civic'in içine edip bırakmışlardı. Gerçi araba zaten iyi durumda değildi geldiğinde yanlış hatırlamıyorsam. Ve işin garibi çok fena apaçileştirdikleri araba bi bayana aitti :D:D

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
Bu programa ayrılan bütçe haramdır... Ama trt bu konuda akıllanmışa benziyor. Şu ara trt belgesel de gösterimi devam eden sanayi savaşları programı çok çok başarılı herkese tavsiye ederim.

Patri

Profesör
22 Eyl 2016
258
440
1,395
hahaha tam bir komedi.

Geçen sene yayına çıkan araçlardan birinin sahibini tanıyorum. Adam başka bir foruma aracının fotolarını ekleyip konu açmıştı. Bu rezaleti nasıl düzeltebilirim diye.:) Yayında da kolpadan sevindiğini falan söylemişti. Ön tamponu eski haline getirmek için sökmüşler sadece ön tampondan 2 avuç akıllı civata çıktığını söylüyordu. Varın siz düşünün bunların işçiliğini :)

Son düzenleme:

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
922
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Beyler durum sandığımızdan daha ciddi...

adjA9R.png

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
hahaha tam bir komedi.

Geçen sene yayına çıkan araçlardan birinin sahibini tanıyorum. Adam başka bir foruma aracının fotolarını ekleyip konu açmıştı. Bu rezaleti nasıl düzeltebilirim diye.:) Yayında da kolpadan sevindiğini falan söylemişti. Ön tamponu eski haline getirmek için sökmüşler sadece ön tampondan 2 avuç akıllı civata çıktığını söylüyordu. Varın siz düşünün bunların işçiliğini :)
Araç neydi acaba hocam? özel değilse söyleyebilirmisiniz?

WCC

Asfalt Kurutucu
5 Eki 2016
15
27
595
O değil de; ülkedeki bir 406 coupe'yi daha öldürdükleri bölümü izlerken dikkatimi çekti; adam ferrari olmasını istiyor, ama 7. dakikaya kadar falan tamamen corvette c5 yapıyorlar.

Tam anlamıyla pimp my ride

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,033
7
51,368
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Link var, konunun tamamını okuyun ilerleyen sayfalarda yapılan işçilikle ilgili detaylar var :)

http://www.trcitroen.com/forum/citroen-c2/11163-sil-bastan-baslamak-gerek-bazen.html
Yemin ederim yazıklar olsun. İnsanlar emek verip kazandıkları parayla araba alıyorlar. Belki biraz daha güzelleştirilir diye uzman sandığı ellere veriyor. Herifler anasını ağlatıyor arabanın. Bir de küfür gibi "arkadaş iyi bakmış, kaportanın durumu iyiydi" diyor. "İyiydi, biz itina ile helak ettik merak etmeyin." der gibi :/

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Link var, konunun tamamını okuyun ilerleyen sayfalarda yapılan işçilikle ilgili detaylar var :)

http://www.trcitroen.com/forum/citroen-c2/11163-sil-bastan-baslamak-gerek-bazen.html
Valla itina ile araç sahibine masraf açmış bu program. Ankaraya gidersem kesin Karlıkçı halil in mekanına uğrayacağım ve bir fotoğraf çektirecem. Malum arabalara bu kadar zulüm eden bir insan daha ortaya çıkmaz. Düşemeci abi de kimi zaman iyi iş yapıyor kimi zamanda batırıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım