Çekik gözlüye gençlik aşısı

Giderek artan rekabete ayak uydurabilecek mi?

7

Toyota, gelecek hafta Cenevre Otomobil Fuarı’nda ziyaretçilerle buluşturacağı modeli makyajlı Auris için ilk detayları yayınladı.

Daha keskin hatlara sahip farlar, daha geniş görünen yenilenmiş ızgara ve elden geçirilen tampon ile aracın ön yüzü daha modern bir görünüme kavuşmuş. Aracın arkasını gösteren herhangi bir fotoğraf yayınlanmadığı için henüz net bir şey söyleyemesek de yenilenen arka tampon tasarımı ve stopların geleceği söyleniyor.

Yayınlanan kabin fotoğrafına baktığımızda ise tasarımın biraz daha sadeleştirilmiş olduğunu görüyoruz. Açıkçası bu değişiklik iç mekanın daha basit ve sıradan görünmesine yol açmış. Her yerde bol bol kullanılan piyano siyahı kaplamaların yanı sıra yenilenen havalandırma çıkışları iç mekandaki diğer yenilikler arasında yer alıyor. Çok sevdiğimiz (!) “old school” dijital saat ise orta havalandırma çıkışlarının yanından dokunmatik panelin yanına alınmış. Ayrıca Auris’in rekabetin gün geçtikçe kızıştığı kompakt hatchback segmentinde öne çıkması adına yeni döşeme ve donanım seçenekleri de sunulacak.

Toyota, detaya girmeden “yeni ve geliştirilmiş” benzinli ve dizel motorların makyajlı Auris hatchback ve wagon ile sunulacağını belirtti. Ayrıca aracın fotoğraflarda görüldüğü gibi bir Hybrid versiyonu da bulunacak.

Yenilenen Auris, 85. Cenevre Otomobil Fuarı’nda makyajlı Avensis ile birlikte Toyota standındaki yerini alacak.

2013 Toyota Auris 1.4 D-4D Advance testini izlemek için tıklayın.

12172238911539317003

7
Kimler Neler Demiş?

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
skywalker06yusufsinan26udiFatih_MehmetKAtacan kANTEMIR Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
skywalker06
Üye
skywalker06

Saat şart 😀

yusuf sinan
Üye
yusuf sinan

Ya şu iç kisma biraz renk katin ya. Ne kadar dandik plastik kullandiklari cok belli. Bari biraz renk olsunda farkedilmesini zorlastirin.

udi
Üye
udi

Kötüydü daha da kötü olmuş.

Fatih_MehmetK
Üye
Fatih_MehmetK

Dış tasarım da eskisi de güzeldi buda güzel iç . Biraz iyileştirmişler

Atacan kANTEMIR
Üye
Atacan kANTEMIR

bu haberi görür görmez önce aracın kokpitine baktım ama yine fazla cesur davranmamışlar neyazıkki…