Toyota, gelecek hafta Cenevre Otomobil Fuarı’nda ziyaretçilerle buluşturacağı modeli makyajlı Auris için ilk detayları yayınladı.

Daha keskin hatlara sahip farlar, daha geniş görünen yenilenmiş ızgara ve elden geçirilen tampon ile aracın ön yüzü daha modern bir görünüme kavuşmuş. Aracın arkasını gösteren herhangi bir fotoğraf yayınlanmadığı için henüz net bir şey söyleyemesek de yenilenen arka tampon tasarımı ve stopların geleceği söyleniyor.

Yayınlanan kabin fotoğrafına baktığımızda ise tasarımın biraz daha sadeleştirilmiş olduğunu görüyoruz. Açıkçası bu değişiklik iç mekanın daha basit ve sıradan görünmesine yol açmış. Her yerde bol bol kullanılan piyano siyahı kaplamaların yanı sıra yenilenen havalandırma çıkışları iç mekandaki diğer yenilikler arasında yer alıyor. Çok sevdiğimiz (!) “old school” dijital saat ise orta havalandırma çıkışlarının yanından dokunmatik panelin yanına alınmış. Ayrıca Auris’in rekabetin gün geçtikçe kızıştığı kompakt hatchback segmentinde öne çıkması adına yeni döşeme ve donanım seçenekleri de sunulacak.

Toyota, detaya girmeden “yeni ve geliştirilmiş” benzinli ve dizel motorların makyajlı Auris hatchback ve wagon ile sunulacağını belirtti. Ayrıca aracın fotoğraflarda görüldüğü gibi bir Hybrid versiyonu da bulunacak.

Yenilenen Auris, 85. Cenevre Otomobil Fuarı’nda makyajlı Avensis ile birlikte Toyota standındaki yerini alacak.

2013 Toyota Auris 1.4 D-4D Advance testini izlemek için tıklayın.

12172238911539317003

Kimler Neler Demiş?

7 Yorum "Çekik gözlüye gençlik aşısı"

avatar
   
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
skywalker06
Üye

Saat şart 😀

yusuf sinan
Üye

Ya şu iç kisma biraz renk katin ya. Ne kadar dandik plastik kullandiklari cok belli. Bari biraz renk olsunda farkedilmesini zorlastirin.

udi
Üye

Kötüydü daha da kötü olmuş.

Fatih_MehmetK
Üye

Dış tasarım da eskisi de güzeldi buda güzel iç . Biraz iyileştirmişler

Atacan kANTEMIR
Üye

bu haberi görür görmez önce aracın kokpitine baktım ama yine fazla cesur davranmamışlar neyazıkki…