Nissan, 2016 Titan XD’nin tasarımını anlatan bir video paylaştı. İlk olarak Ocak ayında düzenlenen NAIAS’da görücüye çıkan 2016 Titan XD, Amerika piyasası düşünülerek üretilmiş bir model. Kamyon sınıfında bulunan Titan XD, yeni tasarımı ve bünyesinde barındırdığı yeniliklerle birlikte çok daha ilgi çekici bir hal almış.

Nissan’ın paylaştığı videoda, Nissan Dizayn Amerika’nın deneyimli Müdürü Randy Rodriguez’in anlatımıyla 2016 Titan XD’nin tasarım aşaması görülüyor. Titan XD’nin, tasarımcıların ilk çizimlerinden ilham alınarak üretildiğini anlatan Rodriguez, herkesin beğenisine hitap edecek bir model tasarladıklarını belirtiyor.

Amerika’da bu yılın sonlarına doğru satışa çıkacağı açıklanan Titan XD, Amerikalı motor üreticisi Cummins’den alınan 310 BG güce ve 772 NM torka sahip olan 5.0 litre V8 dizel motor ile donatılacak.

PAYLAŞ
Önceki içerikCenevre’de merhaba diyecek!
Sonraki içerik120. yıl şerefine!
Burak Yavuz

1985 Ankara doğumluyum. Fırat Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği mezunuyum.Şuan bir hava yolu şirketinde uçak yapısal teknisyeni olarak çalışıyorum. 6-7 yaşımdan beri arabalarla iç içeyim. 1992 yılından bu yana biriktirdiğim, otomobil dergilerinden oluşan geniş bir koleksiyonum var. Videolarını ve haberlerini beğenerek takip ettiğim otopark.com ailesine :”Nasıl yardımcı olabilirim?” düşüncesiyle katıldım. Kimi zaman mutluluğumuza kimi zaman da hüznümüze ortak olan otomobillerin, A noktasından B noktasına gitmeye yarayan vasıtalar olmadığını gösteren OTOPARK.com ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum "Tipik Amerikalı"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
yusuf sinan
Üye

adamlarda benzin derdi yok ki şuraya bak ya 5.0 litre v8! bizde de 1.4 .16 olur anca!

cnkakyz
Üye

ilhamı ford f 150’den almışlar direk

wpDiscuz