Kimler Neler Demiş?

14 Yorum "Özge Uzun ve Renault Megane’ı"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Johnnn
Üye

Özge Hanım ilk arabadan bu yana sürekli seviye inmiş CRX’den sonra ne dese yaranamadı :/

aydingokce
Üye

Aha, teknoloji varken ilkelliğin peşinde koşan biri daha 🙂 Herhalde hesap makinesi ya da excel kullanmak yerine hesaplarını kağıt kalemle veya abaküsle yapıyordur 🙂

hasanut
Üye

Nereden vardınız bu kanıya? Ben kaçırdım sanırım.

aydingokce
Üye

Ben manuelciyim dedi ya. Oradan vardım.

hasanut
Üye

Ben de Özge Uzun’un sizden daha hardcore sürücü olduğu kanısına vardım nedense…

aydingokce
Üye

Bireysel olarak bu dediğiniz doğru olabilir. Ben pek hardcore bir sürücü sayılmam. Hiçbir zaman öyle bir iddiam olmadı. Lakin, hardcore sürüşün yalnızca manuel vitesli arabayla olacağını sanıyorsanız, şu sitede izlediğiniz onca testten hiçbir şey anlamamışsınız demektir. Özellikle Ford Fiesta Powershift, Volvo V40 Powershift, BMW 320d, BMW 5.20i, Mazda 3, Ibiza Cupra gibi testleri bir daha ve dikkatlice izlemenizi tavsiye ederim.

16 sene kadar zorunluluktan dolayı manuel araç kullandıktan sonra otomatiğe terfi etmiş ve ondaki teknolojik üstünlüğü görüp, manuelin ne kadar ilkel bir şey olduğunu bizzat tecrübe etmiş bir insanım. Bu tecrübemin ışığında böyle bir yorumda bulundum.

erkincan
Üye

Artık çok iyi otomatikler olsa da hala manueller var ve olmaya devam edecekler. Manuelciliği ilkellik falan değil de tercih olarak görmek gerek. Bu, bizim gibi kişilere çok iyi hatchbackler varken hala sedan tercih edene şaşırmaktan farksız geliyor. Çünkü hem otomatik hem de de otomatikleştirilmiş tipte şanzımanları her koşulda (spor, sakin, trafik) baya bir km kullanmış biri olarak halen manueli tek geçerim.

icemis
Üye

Otopark takipçileri arasında, manuel vites sevenleri ‘ilkellikle’ suçlayan birilerinin olması oldukça ”manidar” geldi bana.

zuspat
Üye

Videoda sinan var program a niçin katılmadı ki merak ettim?

golf mk7
Üye

sana dargınmış o yüzden çıkmamış…

ercn_yldrm
Üye

Videolarda neden olamıyorsa, televizyonada o yüzden çıkamamıştır..

zuspat
Üye

sadece merak ettim arkadaşlar 30 dklık programdı… ben de biliyorum sıkıntıları….

Fawer
Üye

Eyy sadık takipçiler ! sinanı tanımadan önce nasıl hayatımıza devam ediyorsak sinansız da öyle devam etmek zorundayız sinansızlığa alışmamız lazım benim tavsiyem sinanın olduğu videoları izleyip yaranıza tuz basmayın:)

Dip not: Programın tanıtım videosunda da en çok sinan var o yüzden tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye etmem 🙂

zuspat
Üye

And başlı başına harika zaten 😉