Honda Civic’in merakla beklenen 10. nesili 20 Kasım’daki Los Angeles Auto Show’da tanıtılacak. Tanıtımdan önce hemen hemen bütün detayları ortaya çıkan yeni Civic, bu sefer de Kaliforniya yollarında görüntülendi.

Yeni Civic, yayınlanan 6 dakikalık videoda bütün detaylarıyla yansıyor. ABD’de Honda Civic Touring adıyla piyasaya sürülecek olan araçta bulunan yeni ve tamamen dijital gösterge ve 7 inçlik bilgi-eğlence sistemi dikkat çekiyor. Videoda görüntülenen yeni Civic’te bulunan ısıtmalı arka koltuklar, geri görüş kamerası, gerçek deri döşeme, elektrikli park freni ve sunroof gibi özellikler aracı segmentinin ötesinde bir çizgiye taşıyor.

Kaputunun altında Honda’nın yeni geliştirdiği 1.5 litrelik turbo beslemeli bir benzinli motor yatan Civic, bu motorla 173 HP’lik (129 kW) devasa bir güç üretiyor. 20 Kasım’da tanıtılacak yeni Honda Civic’in 2016’nın ilk çeyreğinde yollarda olması bekleniyor.

Kimler Neler Demiş?

20 Yorum "Yeni Honda Civic Kaliforniya yollarında"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
egeekrem
Üye

2009 civic elegance sahibi olarak , Ya bir marka fd6 dan sonra 4 sene içerisinde bu kadar mı geriye gider bu kadar mı kötü olur kasa dizayn,çizgiler…Yeni reno fluance olmuş bence bu

Kaganglc
Üye

35. Saniyede turbo gibi bişey var o ne yoksa basınç ayarlanabiliyor mu?

yunuSdrive
Üye

yok mu şöyle 1.6 150 bg civarı atmosferik

JrOn89
Üye

Honda B16B, B16Ax motorlarını inceleyebilirsin piyasada bulunur modifiye etmek istersen aracını
x=1,2,3,4,5,6

fkaya559758
Üye

Civic’in 8. jenerasyonunun tasarımı çok güzeldi. 9. jenerasyonu beğenmedim ama bu da güzel. Avrupa’ya nasıl bir kasa ile gelir bilmem ama onun da güzel olacağını düşünüyorum. Motor konusunda Honda çok iyi ama normal Civic’de bildiğim kadarıyla ilk defa turbo kullanacak.

meh_met_ist
Üye

tipi öncekiler gibi güzel değil