Hyundai i30 N’in sesi duyuldu

Daha önce haberine bu linkte yer verdiğimiz, Hyundai’nin ilk performans modeli olan i30 N’in sesinin nasıl olacağına dair firma, tanıtıcı bir video yaparak otomobil camiasıyla paylaştı.

Hyundai i30 N

Kamuflajını hala çıkarmamakta ısrarcı olan Koreli, 2.0 Litre, 260 HP, 309 NM Tork değerlerine sahip ve en önemlisi de manuel şanzımanla gelecek olan i30 N, Nürburgring’de 24 saat içerisinde 2309 km yol katedip, en hızlı turunu da 9:55:636’de tamamlamış. Her ne kadar bu süre kulağa çok etkileyici gelmese de test edilen süre zarfında yağmurun ve yoğun bir pist trafiğinin olduğunu ve o 24 saatin içerisinde pit stopların ve pistte yaşanan durumlara karşı yavaşlatmaya yönelik işaret bayraklarının da bulunduğunu söylemekte fayda var

Hyundai i30 N’den biraz bahsettik. Özellikle şu günlerde yapay egzoz seslerine yönelik çalışmaları da göz önünde bulundurursak, i30 N’in sesi hakkında siz neler düşünüyorsunuz ?

 

Kimler Neler Demiş?

7 Yorum "Hyundai i30 N’in sesi duyuldu"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
aydemirsadik
Üye

Bu performans verileriyle , bu sesle sayın çekik gözlülerden epey güzel bir iş bekliyoruz.Tabi mevcut kasayı nasıl hafifletirler , “Thats the question”.

kerem28
Üye

Ses fena degil motora göre güzel is

burakcanyilmaz
Üye

Bence Çok Güzel Tebrikler Hyundai

Zulfadli
Üye

Sanayi işi düz boru olmuş bildiğin 🙂 Doğru yoldalar..

süleyman
Üye

ses bildiğin wrx sti ama genede güzel olmuş