Motorlu taşıtlar ÖTV tasarısı TBMM’de kabul edildi

Merakla beklenen yasa meclisten geçti!

21

TBMM’de, motorlu taşıtların ÖTV oranlarının yeniden belirlenmesine yönelik Bakanlar Kurulu’na yetki verilmesini de içeren tasarı kabul edildi.

Motorlu taşıtların ÖTV oranlarını çeşitli kriterlere göre yeniden belirlemeye yönelik, Bakanlar Kuruluna yetki verilmesi, alacakların yapılandırılmasında başvuru süresinin uzatılması düzenlemelerini de içeren “Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Tasarısı”, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.

AYRINTILAR GELECEK…

Detaylar için tıklayınız

Kimler Neler Demiş?

21 Yorum "Motorlu taşıtlar ÖTV tasarısı TBMM’de kabul edildi"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
alfhonso
Editor
Porsche
Üye

BatuhanSks demiş ki:

Abi gün geçtikçe ruhum daralıyor. Dolar üç buçuğa dayandım dayanacak her alanda çıkan yeni bi zorluk; yoksul kısım 4500 den aşşa evine para giren kısım [ araştırmalara göre (yoksulluk sınırı) 4.515 liradır. ] dahada fakirleşiyor. Burda gırgıra vuruyoruz ama durum çok can sıkıcı hadi arabası olanların malına değer binebilir ama benim gibi hayal kuranlar zorlanacak belkı ulaşamayacak gibi ama ELHAMDULİLLAH ALLAH var . yine ALLAH `ıma sığınıyorum . bakalım herkese sevgiler.Hepsini görüntüle…

Kriz çok yakında deniyor. Allahım inşallah ülkemizin başına öyle bir durum vermez.

Dagasan
Üye

Kriz yakında değil kardeşim, kriz çoktan geldi ama millet uyanamadı daha.

BatuhanSks
Üye

Abi gün geçtikçe ruhum daralıyor. Dolar üç buçuğa dayandım dayanacak her alanda çıkan yeni bi zorluk; yoksul kısım 4500 den aşşa evine para giren kısım [ araştırmalara göre (yoksulluk sınırı) 4.515 liradır. ] dahada fakirleşiyor. Burda gırgıra vuruyoruz ama durum çok can sıkıcı hadi arabası olanların malına değer binebilir ama benim gibi hayal kuranlar zorlanacak belkı ulaşamayacak gibi ama ELHAMDULİLLAH ALLAH var . yine ALLAH `ıma sığınıyorum . bakalım herkese sevgiler.

un4given35
Üye

İtfaiye

İtfaiye dün sınava calısırım diye aceleten yazıp cıktım ama calısmadım 😀

un4given35
Üye

Ozgur Gunes demiş ki:

Gorseldeki alev için biri itfaiyeyi arasınHepsini görüntüle…

İtfayade Staj yapıyorum 😀

chesteren
Üye

Hacı sen staja tabeladan başla.

ozcengel
Üye

Verdim şukunu