Alfa Romeo 156 GTA | Türkiye’de TEK ! | TEST

1

Tüm alfistiler için çok özel olan bir otomobil 156 GTA’ti test ediyoruz. Sokakta görüp peşinden gidersiniz ya, ışte Gta’da benim için öyledir. Bu tek olan otomobilin videosunu çektiğim için kendimi şanslı hissediyorum.


Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!​

Diğer testlerimiz için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Teknik özellikler için BURAYA tıklayabilirsiniz.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
mt-akina Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
mt-akina
Üye
mt-akina

Baris Inselel demiş ki: ↑ Tüm alfistiler için çok özel olan bir otomobil 156 GTA’ti test ediyoruz. Sokakta görüp peşinden gidersiniz ya, ışte Gta’da benim için öyledir. Bu tek olan otomobilin videosunu çektiğim için kendimi şanslı hissediyorum. Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz! Diğer testlerimiz için BURAYA tıklayabilirsiniz.​ Teknik özellikler için BURAYA tıklayabilirsiniz.​ Read the whole post here.Hepsini görüntüle… Motor sesi muhteşem, bu Busso motor'un temellerini Lancia ve Ferrari'de görebiliyorduk değil mi?.:)Artık bir 75 gelmeli yahu o kadar lafı edildi.:DSelespeed'in çalışması beni çok şaşırttı, ben… Read more »