En SORUNSUZ otomobil hangisi? | Otopark.com Soruyor #1

147

Yepyeni serimize HOŞGELDİNİZ

Bu serimizde otomobil dünyası ile ilgili soruları sizlere soracağız. Bakalım sokak neler düşünüyor göreceğiz. İlk bölümümüzün sorusu ‘ En Sorunsuz Otomobil Hangisi? İyi seyirler


Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!​

Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

147
Kimler Neler Demiş?

avatar
146 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
36 Comment authors
karyelBerkinSiriusemustafaspartacus Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Berkin
Yönetici

Kilit.

Sirius
Üye
Sirius

üşüyoruz @alfhonso

emustafa
Üye
emustafa

Türkiye'de satılan 50 den fazla marka araba var. Bunların her birinin de modelleri var. Herkese bazı şeyler daha mantıklı geldiği için hepsi de satılıyor. Ha kimisi az kimisi fazla
Eğer senin dogrun benim dogrum aynı olsaydı sadece 1 modelin satılması lazımdı. Ama hepsi de satılıyor. Sen A aracını sevip alıyorsun ben B aracını.
Afedersiniz de kimse aptal değil. Kimse kimseyi ikna etmek zorunda da değil.
Çok kısa süredir foruma üyeyim. Ancak kesinlikle Vw düşmanı birçok kişi var. Yok dsg çöp yok turbo motor tsi çöp. Ya sen almazsın olur biter. Alana da saygı goster. Adam cöpüyle mutludur.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

spartacus
Üye
spartacus

Arkadaşlar arada ben de dahil olmak üzere birbirimizi çok fazla ikna etmeye çalışıyoruz. Ve bir süre sonra sen anlamıyorsun noktasına geliyor durum. Sen öyle düşünüyorsun ben de böyle deyip geçebilmemiz lazım. Konu dsg mi? Potansiyel masrafını ödeyebileceksen al keyfine bak kardeşim. Yok ödeyemem ben diyorsan al 1.6 cvt corolla. Sen de keyfine bak. Seviyorsan git 1.2 tsi al. Sevmiyorsan 1.6. Ama herkes ister istemez kendi düşüncesinin en doğru olduğunu kanıtlamaya çalışıyor.

Mustafak
Üye
Mustafak

karyel demiş ki: ↑ Coğrafya kaderdir der ibn-i Haldun. Siz "ne alaka la!" demeden açıklayayım. İnsanların yaşadıkları coğrafya, iklim; yediklerine, içtiklerine, örf ve adetlerine, folklorlarına ve düşünme yapılarına, davranışlarına yansır. Örneğin; Almanlar bir kıtanın tam göbeğinde yaşarlar ve etraflarında nüfus yoğunluğu olarak daha az ve teknolojik olarak daha geri toplumlar vardır. Doğal kaynakları ve insan kaynakları da olduğundan, otomatikman almanlar yayılma eğilimleri içine girerler. Bu amaca ulaşmak içinde; en önemli meziyet; disiplinli çalışmalarıdır. Bu sayede de özellikle mekanik alanda ilerlemişlerdir. Ancak negatif olarak kendilerine aşırı güvenleri vardır. Bu yüzden hiç hesapta olmayan muarızlar yaşayabilirler. Bakınız; 2. dünya savaşı doğu cephesi.… Read more »

karyel
Üye
karyel

İngiliz halk arabası olarak ne var çok bilgi sahibi değilim, sanırım Rover olabilir. Jaguar’ı sanırım böyle algılamıyorsunuz, çünkü gayet güzel bir araç, keyifle binilebileceğini düşünüyorum.