KAPALI 2017 i30 mu? Makyajlı yeni golf mü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BayerischeMotorenWerke

Düz Yol Gazcısı
9 Mar 2017
2
0
235
Arkadaşlar eşime yeni araba almayı düşünüyoruz 2017 full+full i30 dizel otomatik ile boş golf dizel otomatik arasında kaldım fikirlerinizi merak ediyorum

karyel

Profesör
2 Kas 2016
313
441
1,395
40
Şimdi plus ve smart eklerseniz i30 lehine fark açılıyor. Bu opsiyonları denk getirmek cidden zor bir şey.
Evet şimdi inceledim smart ve plusı birlikte alırsan fark açılıyor, yorgunluk tespit sistemi, ön çarpışma uyarı sistemi, akıllı hız sabitleme, f1 vites v.s gibi i30 bu farklarla ve 5 yıl garanti ile öne geçmeye çalışacaktır. avrupada iş yapar heleki VW nin emisyon skandalından sonra ama Türkiye'de işleri kolay değil, bizde oluşan vag algısını (türkiyedeki şartlardan dolayı) kırmaları zor.

becool

Profesör
1 Nis 2017
177
450
1,235
27
Antalya
i30 tercih etmelisiniz bence uzun yolda golf daha iyi olabilir fakat donanimla sehir ici daha kullanisli olcagi icin i 30 tercih edilebilir esinize alicaginiz icin sanirim sizinde arabaniz var eger oyleyse uzun yollara sizin arabayla cikicaginizi tahmin ediyorum o yuzden i30 agir basabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım