alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Evet arkadaşlar merhaba :)

Malum Alfa gittigidiyor. Kaporayı aldık yarın son dk aksiliği olmazsa satılıyor.

Yerine alacağım araba için acele etmeyeceğim. 40bin ile 65bin tl arasında bir şeyler düşünüyorum. Aralık neden bu kadar fazla demeyin, atıyorum fiesta alırsam 50binden fazla paraya almam :)

Düşüncelerim 2009 sonrası kasa fiesta, astra h, golf 6, 2008 audi a3, ford focus veya mondeo.
Plase sportage tucson mini cooper s falan da olabilir bir kaç ilgimi çeken ilan var :)

Seçeneklerin bu kadar fazla olma sebebi de bu sefer öyle aman viraj kasam çok aşk annecim falan arabası bakmıyorum. Rahat satabileceğim, piyasada fazla bulunan bi araba bakıyorum. Az yakmasını da istiyorum ayrıca.

Motor donanım konusunda da önerilerde bulunabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler herkese :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,603
18,390
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Hocam kendi aracımız ama donanım anlamında trendlinelar boş biraz biliyorsunuz. Yine de bırakayım,fiyatta yardımcı oluruz.
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ahibinden-temiz-ekstrali-golf-672798363/detay

Bu ilan da golf6 özelinde güzel duruyor. 16” lik golf 7.5 comfortline jantları ve led arka stop ekstrası var. Güzel eklemelerle daha dolu ve çok daha güzel bi hale gelebilir.

Km yüksek ama araba fena durmuyor. Alternatif olabilir. Kronik sorunlarını Sinan Usta’ya sormak lazım.

BEYAZ OTOMOTİV 2014 VOLKSWAGEN GOLF 1.2 TSİ COMFORTLİNE İlan No: 672373556 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...agen-golf-1.2-tsi-comfortline-672373556/detay

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bu ilan da golf6 özelinde güzel duruyor. 16” lik golf 7.5 comfortline jantları ve led arka stop ekstrası var. Güzel eklemelerle daha dolu ve çok daha güzel bi hale gelebilir.

Km yüksek ama araba fena durmuyor. Alternatif olabilir. Kronik sorunlarını Sinan Usta’ya sormak lazım.

BEYAZ OTOMOTİV 2014 VOLKSWAGEN GOLF 1.2 TSİ COMFORTLİNE İlan No: 672373556 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...agen-golf-1.2-tsi-comfortline-672373556/detay
Bu galerici tanıdık haftasonuna satılmazsa bakacağım da km fiyata göre biraz yüksek geldi emin değilim

İLK SAHİBİNDEN 61000 DE TAMAMEN ORİJİNAL ÇOK TEMİZ BAKIMLI GOLF İlan No: 634555654 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ijinal-cok-temiz-bakimli-golf-634555654/detay
Temiz duruyor. 2.elde satarken hatasız olması+düşük km olması avantaj. Donanımı da fena sayılmaz.

Bu daha alınası mesela :) da fan edition neymiş :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,603
18,390
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Bu galerici tanıdık haftasonuna satılmazsa bakacağım da km fiyata göre biraz yüksek geldi emin değilim

Bu daha alınası mesela :) da fan edition neymiş :D

Fan Edition, Trendline üstüne tercih edilen donanımların eklenmiş hali diye düşünebiliriz. Rcd510 ekran, dijital klima, sis farı gibi ekstraları var. Comforline’ye göre de + sı dijital klima, - si ise tuşsuz direksiyon. Bi tuşlu direksiyon, bir de led stop takıldı mı cidden güzel olur.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Fan Edition, Trendline üstüne tercih edilen donanımların eklenmiş hali diye düşünebiliriz. Rcd510 ekran, dijital klima, sis farı gibi ekstraları var. Comforline’ye göre de + sı dijital klima, - si ise tuşsuz direksiyon. Bi tuşlu direksiyon, bir de led stop takıldı mı cidden güzel olur.

He anladım iyiymiş ilk defa duymuştum

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
Hayırlı olsun öncelikle tavsiye olarak 1.6 dizel astra j olabilir. arkadaşımda 1.3 dizeli var bana biraz hantal gibi geldi. kendisi de aracından memnun fakat satıp 1.6dizel almayı düşünüyor. Fiyatı sizin üst limit taraflarında diye tahmin ediyorum..

mazda323hb

Profesör
27 Eki 2018
234
320
1,335
Denizli
Marka
Peugeot
Tabi hocam. Bu araca 1.2 TSI’larda 105 liklere pek bakmayın derim 110 luklar daha makbul ama orada bütçe devreyr giriyor.
Vergi dışında Cruze 2.0 Dizel de bakabilirsiniz,piyasası da yavaş değil diye hatırlıyorum.

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Tabi hocam. Bu araca 1.2 TSI’larda 105 liklere pek bakmayın derim 110 luklar daha makbul ama orada bütçe devreyr giriyor.
Vergi dışında Cruze 2.0 Dizel de bakabilirsiniz,piyasası da yavaş değil diye hatırlıyorum.
piyasası o kadar yavaş ki anlatamam. Arkadaşım takasta almıştı satmak için uğraştı baya. Ve o arabaya o vergiyi ödemek saçma geliyor bana açıkçası

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

uçmuş :)

Hayırlı olsun öncelikle tavsiye olarak 1.6 dizel astra j olabilir. arkadaşımda 1.3 dizeli var bana biraz hantal gibi geldi. kendisi de aracından memnun fakat satıp 1.6dizel almayı düşünüyor. Fiyatı sizin üst limit taraflarında diye tahmin ediyorum..

1.6 dizellerin bütçeleri beni aşıyor diye biliyorum ama bakacağım

1.2 tsi değil de muhtemelen 1.4 tsi düşünürüm bakalım bakalım

chevrolet düşünmüyorum ya bi arkadaş sürekli cruze alıp satıyor zorlanmıyorum da diyor ama kendisi de cins zaten :D

@alfhonso abi gel benim h kasayı veriyim direk ugrasma :)

uzaksın ama seçimden sonra aklımdasın :)

Edirnenin en temiz astrası :))

aynen biliyorum biliyorum çiçek gibi h

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım