And'ın gizli vagcı olması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JustLikeOldTimes

Profesör
15 Eyl 2016
72
80
1,010
njGWL5.png

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
O gerektigi yerde gerektigi arabayi ovuyor veya yerin dibine sokuyor. mazda 3 bu segmentte alacagim tek araba diye ustune basa basa soyledi ama baska sinifta almanda ovdugunu gordum yani genel olarak bakiyor herseye m5 i olan adam bunlarin pesinde olurmu zaten

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bu volkswagen niye günah keçisi oldu anlamadım gitti arkadaş
Bu forumda vw sahibi arkadaslarimizin (genelleme sevmiyorum aralarinda seviyeli tartisan gercekten koru korune yapmayan bilgili insanlarda var tabiki) cogunlugunun diyelim arabalarini gereksiz yerden goge kadar ovmeleri ki oyle olsa dahi (ki degil ) bilip bilmeden karsindaki insanlara hemen dalmalari tartisma ortami yaratmalari ben dahil bir cok insanin vag yazisi gordugunde eh yeter be kardesim demesine sebep oldu cunku insan dogasi bu para verdigi seyin en iyi oldugunu kendisinin en iyi secimi yaptigini dusunur ama bu vagcilar oyle degil karsindaki anlatsada paldir kuldur bir tartisma seviye dusmesi yarattiklari icin insanlar artik vag gormekten duymaktan bikti. bu forumda alfa romeo 4c veren oldu porsche veren oldu sahiplerinin bir kere bakin bende bu var dedigini duymadim bu insanlarin ama adam golf aliyor bakin su var bakin bu var sinifinin en iyisi vs vs konusunca can sıkıyorlar ustelik birseyde usturuplu konusamayinca en iyiside olsa onemi kalmiyor.

Son düzenleme:

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Yahu bırakalım herkez sevdiği arabaya binsin ben ford severim babam alfist annem volvocu dayilar amcalar vag kim ne seviyorsa ona binsin and abide zaten ucundan bir vag sevdasi var :)

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Ben hiçbir Leon testinde aracı bu kadar net test eden görmedim. İsterse tapsın, test ederken çok objektif oluyor.

And

Üye
8 Eyl 2016
144
1,419
3,035
40
İstanbul
"Gizli" vag'cı :D Herhangi bir markaya karşı duygularını "gizleme" ihtimali benden daha düşük bir insan var mıdır acaba bu ülkede :D

O mesajı sonuna kadar okumamıştım bu arada. Şimdi okudum, sonlara doğru kantarın topuzu kaçmış :)

Fanatizmin her türlüsüne karşıyım, konuya bakışım bu. Zaten iki tarafın da duygularına tercüman olan malum yazımda analizini yaptım: Herhangi bir markaya karşı aşırı uçlarda gezinen her tür söylem önce "karşı" tarafı, ardından da ben ve benim gibi "izleyicileri" irite ediyor.

Bu, sonsuza kadar da savaşsak "bizim" asla kazanamayacağımız, aksine daima "onların" kazanacağı bir savaş. O yüzden bu savaşı hiç açmamak en iyisi.

JustLikeOldTimes

Profesör
15 Eyl 2016
72
80
1,010
"Gizli" vag'cı :D Herhangi bir markaya karşı duygularını "gizleme" ihtimali benden daha düşük bir insan var mıdır acaba bu ülkede :D

O mesajı sonuna kadar okumamıştım bu arada. Şimdi okudum, sonlara doğru kantarın topuzu kaçmış :)

Fanatizmin her türlüsüne karşıyım, konuya bakışım bu. Zaten iki tarafın da duygularına tercüman olan malum yazımda analizini yaptım: Herhangi bir markaya karşı aşırı uçlarda gezinen her tür söylem önce "karşı" tarafı, ardından da ben ve benim gibi "izleyicileri" irite ediyor.

Bu, sonsuza kadar da savaşsak "bizim" asla kazanamayacağımız, aksine daima "onların" kazanacağı bir savaş. O yüzden bu savaşı hiç açmamak en iyisi.
Soru işaretlerini kaldırdığın için minnettarız. :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

Tam bir balkon konuşması. Halka sesleniş :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Valla gizli Vagcı mı bilmem ama And Reis' de bir Audi S8 fetişi var sanırım. Birkaç kere yazdığını gördüm çünkü. :D
Valla S8 beni bile agidik gubidik araba çizgimden çıkarttırır, gönlümü kaydırır yani =) Çok da şeyyapmamak lazım. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım