KAPALI Araç seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Bugün Toyotaya gittik pek ilgilenen olmadı araba da bizim pek hoşumuz gitmedi malzeme kalitesi yerlerde dolayısıyla vazgeçtik
astraya baktık 137 dediler onu da eledik
vw'ye gittik orda da pek ilgilenmediler. otomatik almak zorundayız dsg düşündürücü polonun içi de çok dar geldi bize malum aracı eşim kullanacak ilerde çocuk düşünüyoruz araç koltuğu ve bebek arabası sığması lazım araca
jaza baktık 1.3 full otomatik vites elegancedı sanırım donanım 98.5 son fiyat dediler yeni partilerde artacak fiyat dediler eşimin de hoşuna gitti ne dersiniz araç ve fiyat için
ps: aracı eşim izmir şehiriçinde kullanacak evin 2. aracı olacak benim arabam sedan d sınıfı kredisiz almak istiyoruz o yüzden fiyat bu civarlarda almak istiyoruz, daha önce eski kasa 2011full jazz vardı bende aracı tanıyorum
ps2: gittiğim yerlede ilgilenmesine özellikle tartıyorum çünkü çok kez gördüm ki araba alırken ne kadar az ilgi varsa sonrasında da serviste de sorun çıktığında da bu katlanarak devam ediyor

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
ikinci el reflex düşük km 110a kadar, sıfırını bulsak 120 verecektik sıfırı da yok beyaz ya da gri olacak kırmızı beğenmiyor eşim

Kia ceed önermiştim baktınız mı*
Arkası geniştir. 380 lt bagaj da fena değil
Donanım olarak baya bol. Koltuk,direksiyon ısıtma,Cam tavan,Otomatik park gibi kadınların sevdiği donanımlarda mevcut.
1.6 dizel kia lar birazcık yüksek yakıyor dizel standartları için ama herhangi bir küçük hacimli benzinli motordan az yakacağı kesin.

Örnek ilan: https://www.sahibinden.com/ilan/vas...iz-kia-ceed-dista-gider-araba-582919705/detay

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Kia ceed önermiştim baktınız mı*
Arkası geniştir. 380 lt bagaj da fena değil
Donanım olarak baya bol. Koltuk,direksiyon ısıtma,Cam tavan,Otomatik park gibi kadınların sevdiği donanımlarda mevcut.
1.6 dizel kia lar birazcık yüksek yakıyor dizel standartları için ama herhangi bir küçük hacimli benzinli motordan az yakacağı kesin.

Örnek ilan: https://www.sahibinden.com/ilan/vas...iz-kia-ceed-dista-gider-araba-582919705/detay
gösterdim de eşim beğenmedi hocam

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,298
16,218
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Sıfır polo sahibi olarak o kadar da iyi değil diyorum iç mekan kalitesi ön konsol güzelde yan kapı içlerinde kumaş bile yok.bence honda cem bana full paket civici 106 ya sıfırnı vereniliceklerini söylemişlerdi çok büyük demezseniz güzel bir araba .

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,059
7
51,434
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
ya şimdi sen de hiçbirşey beğenmiyorsun diyebilirsin ama Fiat almam ben güvenmiyorum markaya
IIHS güvenlik testlerinden TSP+ ödülü almıştı. Güvenme kısmı kaza noktasındaysa, o tarafta kendini fazlasıyla ispatladı. Yol tutuş konusunda da bir kez ben kendi eşekliğimden 500x'in direkisiyonunda kaza yapıyordum, orada da araba beni kurtarmıştı. Yol tutuşuna da kefil olurum :) Şu ana kadar bindiğim açık ara en kaliteli Fiat. En azından göz atın derim.

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
IIHS güvenlik testlerinden TSP+ ödülü almıştı. Güvenme kısmı kaza noktasındaysa, o tarafta kendini fazlasıyla ispatladı. Yol tutuş konusunda da bir kez ben kendi eşekliğimden 500x'in direkisiyonunda kaza yapıyordum, orada da araba beni kurtarmıştı. Yol tutuşuna da kefil olurum :) Şu ana kadar bindiğim açık ara en kaliteli Fiat. En azından göz atın derim.
mutlaka dediklerinin doğrudur ama egeayı da bu adamlar yaptı sonuçta ben araba markaları konusunda biraz sabit fikirliyim kusur bakma

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,059
7
51,434
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım