KAPALI Araç seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Bugün Toyotaya gittik pek ilgilenen olmadı araba da bizim pek hoşumuz gitmedi malzeme kalitesi yerlerde dolayısıyla vazgeçtik
astraya baktık 137 dediler onu da eledik
vw'ye gittik orda da pek ilgilenmediler. otomatik almak zorundayız dsg düşündürücü polonun içi de çok dar geldi bize malum aracı eşim kullanacak ilerde çocuk düşünüyoruz araç koltuğu ve bebek arabası sığması lazım araca
jaza baktık 1.3 full otomatik vites elegancedı sanırım donanım 98.5 son fiyat dediler yeni partilerde artacak fiyat dediler eşimin de hoşuna gitti ne dersiniz araç ve fiyat için
ps: aracı eşim izmir şehiriçinde kullanacak evin 2. aracı olacak benim arabam sedan d sınıfı kredisiz almak istiyoruz o yüzden fiyat bu civarlarda almak istiyoruz, daha önce eski kasa 2011full jazz vardı bende aracı tanıyorum
ps2: gittiğim yerlede ilgilenmesine özellikle tartıyorum çünkü çok kez gördüm ki araba alırken ne kadar az ilgi varsa sonrasında da serviste de sorun çıktığında da bu katlanarak devam ediyor

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Ozelden yaziyorum size
sailor aradım dostum sağolasın dizel varmış 2017 155'e veririz çok uygun dedi, ben de tamam piyasa şu an öyle ama çok uygun da değil ben 2 sene önce full bmw 3 serisine 160 verdim dedim adam da bana ne dedi beğenirsin biz de premiumuz 3 serisinden iyi olduğumuzu da tartışırız dedi e dedim 3 serisi d sınıfı Mazda 3 c sınıfı olur mu canım 3 serisi c sınıfı dedi dedim abi kolay gelsin sana konu uzamasın, bu nasıl bir bilgisizlikle harmanlanmış özgüven

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
sailor aradım dostum sağolasın dizel varmış 2017 155'e veririz çok uygun dedi, ben de tamam piyasa şu an öyle ama çok uygun da değil ben 2 sene önce full bmw 3 serisine 160 verdim dedim adam da bana ne dedi beğenirsin biz de premiumuz 3 serisinden iyi olduğumuzu da tartışırız dedi e dedim 3 serisi d sınıfı Mazda 3 c sınıfı olur mu canım 3 serisi c sınıfı dedi dedim abi kolay gelsin sana konu uzamasın, bu nasıl bir bilgisizlikle harmanlanmış özgüven
Dedim ben servisleri 5 para etmez diye maalesef haklisin abi

NeR0N

Profesör
22 Kas 2017
230
266
1,335
Abi, eşinizin beğeneceğini umuyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...n.otamatik-park-full-plusfull-585498311/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-er-mot-ford-bayi-den-temiz-arac-565746944/detay

Yeni Fiesta'nın testini yapmıştım. Performans anlamında, aklınızda hiçbir soru işareti bırakmıyor. Yeni Polo'ya nazaran, konforu da daha iyi. Sinan abi de, test videosunda öyle söylemişti. Oyuncakları da, bir kadını mutlu edecek cinsten. Şanzımanın geçişleri de sarsıntısız ve güzel.
Geriye kalan tek şey, arka koltukların yeterli olup, olmadığı. Arka tarafa binen arkafasim 1.75 boyundaydı, güzelmiş arkası da. Dar değil bence, söylenenin aksine.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok

Akşam akşam ilahi Mazda bayisi :) 155bin... pek uygun ve BMW 3 den İyi ve premium .. anam anam ..
Alternatif olarak 308 neden olmasın .. eşiniz beğenirse, teknik olarak ya iyi bir araç.

Not :155k ya 3008 alınmaz mı?

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot

Aushauhduaha bu iyimis..Bmw’den iyi oldugumuzu tartisiriz ne demek ya :D
Yani Mazda cok guzel bir otomobil de Turkiye ayagi cidden kotu yonetiliyor
Neyse en azindan rakibimiz CLS falan dememis

Son düzenleme:

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
3 serisi C sınıfıdır 5 serisi D sınıfıdır adam doru dio

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım