BMW 428i M Sport Coupe

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
OBD2 + TrackAddict uygulamasıyla kaydettiğim verileri pist videosuyla birleştirdim. Baya güzel oldu hoşuma gitti :)

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
@ghalacli Merhaba , eski arabanız 318ci hakkında kullanıcı yorumu alabilir miyim ufaktan ? manuel ve 143lüktü umarım :)

146 lık makyajlı kasa otomatikti, manuelleri daha seri olur elbet ama performans açısından yetersizdi, 6 silindirli motorlara yönelmekte fayda var yakıt olarakta pek bir fark olmuyor. Onun harici çok keyifli bir arabaydı.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

15 Mar 2017
417
1,083
2,645
@ghalacli Peki kronik sorunları varmıydı sizin başınıza gelen pahalı bi parçası veya işlemi ? Büyük cam olduğu için cam açma kapamaları belki sıkıntı olabilir. Sunroof elektriği belki sorun yaratabilir diye düşünüyorum.

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
@ghalacli Peki kronik sorunları varmıydı sizin başınıza gelen pahalı bi parçası veya işlemi ? Büyük cam olduğu için cam açma kapamaları belki sıkıntı olabilir. Sunroof elektriği belki sorun yaratabilir diye düşünüyorum.

Ufak tefek sorunlar sürekli çıkıyordu yaşından ve km sinden dolayı, eski bmw alırken bu tür sorunlara karşı kenarda minimum 5-10 bin tl hazır durması lazım. Aracı alırken oynanmamış olmasına ve kimden aldığına iyi dikkat et.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,297
1
9,450
4,970
kocaeli
Aracı uzun zamandır göremiyordum , bugün santral yokuşunun sonunda ışıkta beklerken gördüm ... :)

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335

brakes.jpg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım