Elektrikli motorsiklet veya bisiklet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Motoru da al rahat et usta istanbulda araba çekilmez hiç :D ikna aşamasındayım demişsin kendini mi ediyosun yoksa yengeyi mi :D
Bana kalsa alirim bu hafta valla. Yengenin asamalari var sicak bakiyor ama bakalm kullanabilecekmi alsak simdi kendime alsam zaten onuda alcam ceyizime :D artik kendime bisi alirken seve seve ona soruyorum mecbur

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Altın elbiseli adam çekilişle hero motosiklet verecek yakında :D bi kaç ay önce de hindistana fabrikasına gitmişti. 5 yıl garantili güzel motorlar gibi duruyorlar düşünülebilir. Hem indirim de olacaksa çiçek gibi olur :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Altın elbiseli adam çekilişle hero motosiklet verecek yakında :D bi kaç ay önce de hindistana fabrikasına gitmişti. 5 yıl garantili güzel motorlar gibi duruyorlar düşünülebilir. Hem indirim de olacaksa çiçek gibi olur :D
Cekilis varsa alirim bi dal bi tanede kendime alirim cicek

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Memleketim Çorumda çoğu yer de elektrikli bisiklet görebilirsiniz çorum küçük ve bir yerden bir yere kolayca ulaşım sağlayabiliyosunuz okula giden öğrenciler vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım