Emeklilik Kombinim: 20’ Puma - 15’ Passat Variant

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,069
4,358
4,220
varsova
Marka
Porsche
Yukarıda bi arkadaş kia niro EV bak demiş, gerçekten çok mantıklıymış, tesla almasam net alırdım, tam fp, şimdi bugün arkadaş gidip bakacak, ayarlarsa parayı ayarlayacak, teşekkür ediyorum :D

niroyu bilmiyorum ama nissan leaf en uygunu , hyundai kona electric fiyat/performans araci burada. buyuk ihtimal niro da kona gibidir

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
niroyu bilmiyorum ama nissan leaf en uygunu , hyundai kona electric fiyat/performans araci burada. buyuk ihtimal niro da kona gibidir
Kona b segmenti, niro c, niro da 65kwh, konada 45kwh batarya var, nirolardan bayilere ayda 3 tane geliyomuş, bugün 2. el arkadaş için bi tane aradık, satılmış hemen

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Fikirlerim değişmeye başladı, arabaya alıştıkça sevmeye başladım, şu sıcaklarda arabaya binmeden klimayı çalıştırma, artık benzinliğin yolunu unutma, artık yakıt fiyatlarını değil yaptığın yoldan dolayı sadece arabanın km yapmasına üzülmek falan, güzel his. Bunun dışında yolda çok taciz oluyo, ben de kıramıyorum kimseyi :(

Herkes alsın bir EV, çağ gidiyor buna, kaçınılmaz gerçek.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,223
45,812
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu bizler için mümkün değil :D Ne kapalı garaj var ne de evden şarj edebilecek durum var ne de bulunduğumuz illerde şarj istasyonu var. En azından bende yok.

Ben çağı bayağı geriden takip ediyorum. Benzinli arabaya bile yeni geçtim ahahah :D

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,289
1
9,442
4,970
kocaeli
Fikirlerim değişmeye başladı, arabaya alıştıkça sevmeye başladım, şu sıcaklarda arabaya binmeden klimayı çalıştırma, artık benzinliğin yolunu unutma, artık yakıt fiyatlarını değil yaptığın yoldan dolayı sadece arabanın km yapmasına üzülmek falan, güzel his. Bunun dışında yolda çok taciz oluyo, ben de kıramıyorum kimseyi :(

Gerçekten Türkiye’de elektrikli araç piyasası son birkaç ayda olağan üstü şekilde gelişti.
MG, Skywell ardından TOGG ve Tesla derken…

Yanlış hatırlamıyorsam birkaç yıl önce (2017-18 olabilir) en yakın şarj istasyonu neredeymiş ? diye araştırdığımda evimden 20 KM uzakta, otoyoldaki bir dinlenme tesisi gözüküyordu. Bugün neredeyse her benzin istasyonu ve otoparkta en az birer şarj istasyonu bulunuyor. Geçenlerde mahallemdeki bir elektrikçi dükkanının önüne şarj istasyonu kurduğunu gördüm, şaşırdım fakat mantıklı buldum :)

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,069
4,358
4,220
varsova
Marka
Porsche

alışkanlıklarımız beklentilerimiz değişiyor, kolay ve konforlu olan geleneksel olana baskın geliyor, başta garipsesek bile uzun sürmüyor, evimde, ofiste ve sürekli alışveriş yaptığım yerde şarj istasyonu var, bu 3 noktadan en az birinde hergun saatler geçiriyor bu araba, yani uzun yol senaryosu hariç benim yaşamımda şarj sorunu sıfır, geçen gene okuluma gittim üniversitede arabasını öğrenciler şarj ediyor mesela en uzun süre park edilen yerlerden biri. Uzun yolda da çözdüler bu işi evden dolu şarjla çıkmak herzaman avantajlı .

hidrojenli araçlar yaygınlaşır mı dizel/benzin gibi elektrik/hidrojen konusur muyuz cok merak ediyorum

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Evet arkadaşlar, ön 3 parça ve farı kaplattım, 308 i kaplattığım, astraya seramik yaptırdığım yeri tercih ettim yine :) Şimdiden bir sürü taş izi olmuş, napalım sağlık olsun :/

IMG_7956.jpeg

IMG_7958.jpeg

IMG_7960.jpeg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım