En Son Ne Aldınız?

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,294
3,931
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Ara ara oluyor böyle üstünden zaman geçtikten sonra cezaların geldiği.Bu yüzden ayda bir E devletten sorgulamak faydalı olur.
Açıkçası fazlası ile ceza yiyen birisiyim o yüzden sürekli olarak e devleti kontrol ediyorum.
5 yıl önce itiraz edip ödediğim trafik cezasının makbuzu tekrar geldi, tekrar öde diye. Ama arabayı satalı 2 3 yil oldu. Ve o zaman ödemesini yapmıştım zaten.
Üstelik bir de geçen yılın 2. Vergisini ödememişim gibi gözüküyor ama ödedim. Makbuz da duruyor, mobil şubeden oturup kontrol ettim tekrar. Itiraz edeceğim buna.
Ne oluyor ne bitiyor anlamıyorum..

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,842
2,111
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Açıkçası fazlası ile ceza yiyen birisiyim o yüzden sürekli olarak e devleti kontrol ediyorum.
5 yıl önce itiraz edip ödediğim trafik cezasının makbuzu tekrar geldi, tekrar öde diye. Ama arabayı satalı 2 3 yil oldu. Ve o zaman ödemesini yapmıştım zaten.
Üstelik bir de geçen yılın 2. Vergisini ödememişim gibi gözüküyor ama ödedim. Makbuz da duruyor, mobil şubeden oturup kontrol ettim tekrar. Itiraz edeceğim buna.
Ne oluyor ne bitiyor anlamıyorum..
İlk örnek çok şaşırtıcı.Geçmiş ve son olsun diyelim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım