En Son Ne Aldınız?

applejack35

Panpa
2 Ocak 2018
339
1,012
2,695
31
Karşıyaka
Marka
Hyundai
kitaplık aldım, şimdilik epey memnunum.

20201218_210028.jpg

cengizhann

hakan tekfen
Takipçi
19 Ara 2020
1
1
0
38
İstanbul
Marka
Toyota
Doğan kabağın sürekli söylediği kaplama var ya adı şimdi aklıma gelmedi. Direksiyon kılıfı diktirdim. ayrıca arka cama güzel bir sticker yapıştırdım. Güzel oldu sevdim.
WhatsApp Image 2020-12-18 at 14.52.17.jpeg

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,067
3
15,357
5,720
27
Istanbul
Marka
Honda
Sony WF-1000MX3. Her yerde 1300 TL'ye satılıyor, Amazon yıl sonu indirimiyle 900 TL. Vade farksız 6 taksit yapıyorlar.

Ağırlıklı olarak ev, metrobüs ve yolculuklarda kullanılacak o yüzden mantıklı buldum. Görüşlerimi ayrı bir konuda paylaşırım.

Benimkisinin linki bu:

Tabi ki Japon malı tercih edeceğiz gidip Alman mı alacaktık?

_____

Bu kulvardaki en iyi kulaklıklardan birisi Sennheiser Momentum True Wireless 2, ancak 1800 TL gibi bir fiyatı var. O rakamlara çıktıktan sonra kablolu bir model tercih etmek veya IEM'lere kaçmak daha mantıklı. Ancak onu almak isteyenler için de link bırakıyorum, 2300 TL' den aşağı bulamazsınız. Önümüzdeki birkaç saatliğine 1845 TL.

Onun da linki şu:

Son düzenleme:

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,557
2,727
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Blitzwolf Bw-Fye7 Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık (Yurt Dışından) + 50tl Vergi, 35 tl kargo ücreti çıkıyor.

Özellikler
Marka: Blitzwolf
Model: BW-FYE7
Siyah renk
Aşınma Tipi: Kulak içi
Malzeme: PC + ABS
Net Ağırlık ( 5g)

***2 gündür yoğun kullanıyorum, sporda(7k koşu) bırakın düşmeyi hafif kayma bile yapmadı.
Sanırım bu fiyata alınabilcek en iyi bas-tiz dengesi sunan kulaklık. 3 saat şarj süresinden fazlası var. 10 m belirtilmiş ama 15-20m ye kadar 1-2 duvardan başarılı şekilde çekime devam ediyor. Benim gibi spor ağırlıklı düşünenler için gerçekten üst düzey kulaklık.

LİNK

Andoutdoor CP306 Kupa, Unisex, Kırmızı, 0.4 L

Malum pandemiden dolayı çalışma ortamında sıcak çay/kahve sıkıntısı had safhada. Bugün amazon prime indiriminde 19,89a görünce hemen aldım. Bu kupalar dahi 50-60 tl fiyatlara gitmiş. Bu fiyata bulunca kaçırmadım.
LİNK

Blitzwolf'un arkasındayım halen. Şarj kutusunu 1 kez şarj ettim bu süreçte ve aktif kullanmama rağmen resmen bitmiyor. 15k uzun koşu ile 2k'lık deparlı koşuda sorunsuz kullandım.

Kupa ise iade edildi. Ağzı tam bir fiyasko çıktı. İçindeki tüm sıvıyı akıtıyordu. Umarım benden görüp alan olmamıştır.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım