En Son Ne Aldınız?

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Bugün tıraş makinesini kullandım. İzlenim olarak yazmak için girdim baktım konu tam bunun üstünde. Makineyi başlıksız kullandım sıfır tıraş olmak için. Tam olarak sıfır sinek kaydı alamıyor bunu söylemek isterim onun dışında sağlam bir titreşim var makinenin güçlü olduğunu düşünüyorum bu konuda iyidir genel olarak memnunum. @Basri Amca senin dediklerin üzerine sana uygun değil diye düşünüyorum.
https://www.hepsiburada.com/dingling-rf-607-profesyonel-sac-ve-sakal-duzeltici-p-SGSHPDKEGS67507
9921433239602.jpg

Bu da turkiye resmi distributorunun linki: https://www.dingling.com.tr
Kesinlikle bu iyi bir çok konuda.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,280
3,907
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Bugün tıraş makinesini kullandım. İzlenim olarak yazmak için girdim baktım konu tam bunun üstünde. Makineyi başlıksız kullandım sıfır tıraş olmak için. Tam olarak sıfır sinek kaydı alamıyor bunu söylemek isterim onun dışında sağlam bir titreşim var makinenin güçlü olduğunu düşünüyorum bu konuda iyidir genel olarak memnunum. @Basri Amca senin dediklerin üzerine sana uygun değil diye düşünüyorum.

Kesinlikle bu iyi bir çok konuda.
Eyvallah saol izlenimlerini paylaştığın için bende başka şeylere bakıyorum da karar veremedim. @saracer abinin attığını alıp deneyesim var.. Ya da @Toprak38 in braunu zaten pahalı da değil, en kötü denemiş olurum..

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,280
3,907
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Mediamarkt te braunun bi makinesi indirimde 49tlymiş iyi bişeye benziyo piyasada 80-90tl gibi görünüyor fiyatı bi bak istersen

CjwKCAiAyfvhBRBsEiwAe2t_i8N1tyyBp9fYuibU6fAvBWSslhATazvQdogPRiyp6tZSorjoziewvhoCgYsQAvD_BwE
Pilli diyo ama içinden çıkan pil şarj edilebilirse iyi yoksa pek hoş olmaz sürekli pil almak
BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Link tam olmamış tekrar atabilir misin?

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,280
3,907
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Bende şarjlı pil var zaten şarj eder eder kullanırım sıkıntı olmaz o da bir bakayım yine de.. Teşekkürler

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Moral bozmak gibi olmasın ama, Nisan gibi aldığım aerotwin silecek şu anda ses yapıyor ve iz bırakıyor. Önceki arabamda buzda çalıştırmak gibi bir hata sonucu silecekler yalan olmuştu 3. senesinde, gidip Inwells almıştım, 1 sene sorunsuz gitmişti. O da 1 sene sonra cortladı tabi.

Bundan sonra kesin oem kullanacağım ben valla. Sonradan takılan sileceklerde yükselme sıkıntısı da var, camdan eşek gibi gözüküyor silecek. Her sene 75-100 lira vereceğime bir kere oem alıp senelerce sıkıntısız kullanmayı düşünüyorum.

valla iki ay önce falan audiye aerotwin aldım çok hosuma gitti, kayseri denizli kar yağmur çamur her şeyi gördü şu an için iyi gidiyor. Alfayı aldığımda inwells vardı üzerinde ne kadarlıktı bilmiyorum da corttu, camcıya gidip 20-30 liraya mı ne aldım hatırlamıyorum markasız bişi aldım o da bi sene geçti cortladı. Bakalım bu ne kadar dayanacak

30 tl kargo bedava inwells aldım yav ben :D

ne bilim ya çok araştırmadım açıkcası aklımda aerotwin vardı o kadar para vermesem mi diyordum inwelss görünce dedim aerotwin alırım ben :D

Memnun kalmazsan Rbw öneririm.2 yıldır pederin arabada aşırı memnunuz.Benim arabaya da alacağım kesin gibi

audiden sonra alfada da aerotwin oldu, muhtemelen bu kışı çıkarır seneye bakarız, memnun kalmazsam aklımda olsun hacım sağolasın

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,857
26,205
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Forumda herkes kendi kendisinin berberiymiş helal olsun yav :D

berberi richie rich yaptık yapalı herkes kendi kendinin berberi.
YYU_hwII_400x400.jpeg

-borcum ne kadar?
-sen 20 lira ver yeter.
-yav normalde ne kadar
-
error-100700406-large.jpg

Öyle saçım başım düzgün olsun derdim yok orman kaçkını olmayalım diye 3-4haftada bi gidiyoruz sakalı zaten kendim hallederim. Ben 15-20 arası veririm berberin o günkü kazancına göre :D geçen bi hafta kapalıydı başka yere gideyim dedim aynı işe 45 lira istedi aynı sokaktaki aynı kalitedeki yer. Hepsi böyle olursa saçımı da kendim kesmeye çalışırım :D

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,280
3,907
4,070
İstanbul
Marka
Ford
berberi richie rich yaptık yapalı herkes kendi kendinin berberi.
YYU_hwII_400x400.jpeg

-borcum ne kadar?
-sen 20 lira ver yeter.
-yav normalde ne kadar
-
error-100700406-large.jpg
2 yıl önce saçımı uzatmaya karar vermiştim ve tam bir yıldan fazla berbere girmemiştim her şeyi evde halletmiştim. Az biraz kaliteli bir yere gideyim deyince zaten direk 40 lira min. Simdi yine saçımı uzatmaya karar verdim muhtemelen yine bir yıl gitmem :D

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
2 yıl önce saçımı uzatmaya karar vermiştim ve tam bir yıldan fazla berbere girmemiştim her şeyi evde halletmiştim. Az biraz kaliteli bir yere gideyim deyince zaten direk 40 lira min. Simdi yine saçımı uzatmaya karar verdim muhtemelen yine bir yıl gitmem :D
Ben de İstanbul'da gideli bayağı oldu bakalım yakın zamanda uğrarız gibi fiyatlar nasıl oldu bilmiyorum :D

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Forumda herkes kendi kendisinin berberiymiş helal olsun yav :D
Saçını kısa kesenler için çok mantıklı bence. Bazı seferler ense tıraşı gerektiğinde yardıma ihtiyaç duyulabiliyor o kadar. Üstteki mesajımda makinem 10-11 yıllık demiştim, onun 7 yılı falan aktif olarak kullandım. Son 3 yıldır falan tekrar berbere gitmeye başladım, sıkıldım 3 numara makine tıraşından. :D Ama uzun süre sakalı kesmezsem jiletten önce onunla alıyorum, makinede bir sorun yok.

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
Valet Pro - Classic All purpose Cleaner 500 ml alacağım beyler. fiyat olarak en uygun 36 tl ye buldum. iç temizlikte bu ürünü kullanıyordum ve memnundum daha iyisi çıktıysa öneri alabilirim. Ayrıca detail alışverişi yaptığınız yerlerde daha uygun fiyatlısı varsa (güvenilirse) link bırakın oradan alayım. (bölünmüş ürün istemiyorum)

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
Valet Pro - Classic All purpose Cleaner 500 ml alacağım beyler. fiyat olarak en uygun 36 tl ye buldum. iç temizlikte bu ürünü kullanıyordum ve memnundum daha iyisi çıktıysa öneri alabilirim. Ayrıca detail alışverişi yaptığınız yerlerde daha uygun fiyatlısı varsa (güvenilirse) link bırakın oradan alayım. (bölünmüş ürün istemiyorum)
Bölünmüş candır.Öğrenci için birebirdir,hem farklı tatları denettirir hem daha ucuza mal ettirir.Tavsiye ederim.
Apc için önerim auto finesse verso.Çok beğenilen bir apc.Ben almayı planlıyordum,parlatan adamlarda sudan ucuza apc bulunca litresine 10 tl verip chemical guys green aldım.Bitince ilk deneyeceğim af verso.

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
Bölünmüş candır.Öğrenci için birebirdir,hem farklı tatları denettirir hem daha ucuza mal ettirir.Tavsiye ederim.
Apc için önerim auto finesse verso.Çok beğenilen bir apc.Ben almayı planlıyordum,parlatan adamlarda sudan ucuza apc bulunca litresine 10 tl verip chemical guys green aldım.Bitince ilk deneyeceğim af verso.
bölünmüş ürünlere çok güvenmiyorum ben nedense. chemical guys ürünü 10 lira da ucuzmuş kargosuyla 16 17 tl ye gelir, denemek isteyenler için güzel fırsat. auto finesse ürününün orjinali gereksiz pahalı.

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
bölünmüş ürünlere çok güvenmiyorum ben nedense. chemical guys ürünü 10 lira da ucuzmuş kargosuyla 16 17 tl ye gelir, denemek isteyenler için güzel fırsat. auto finesse ürününün orjinali gereksiz pahalı.
Zaten bende şans eseri gördüm 10 lira nedir ki diyip aldım bulunsun diye.1/10-1/15 seyreltmeyle litresi 1 lira bile etmiyor.Sudan ucuz yani :DAuto finesse yi severim genel anlamda ürünlerini başarılı bulurum çok pahalı gelmiyor bana. Ortalama fiyat , iyi performansı var bence.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,857
26,205
5,720
Ankara
Marka
Skoda
A101den gardrop yakaladım be bu sefer :D aylardır peşindeydim

188cm kutu passata sığdı 20cm den fazla da boşluk kaldı güzel bir deneyim oldu :D

497fb8305657359f993e9d25e6eff455.jpg

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım