En Son Ne Aldınız?

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bu p10lite bir arkadaşta vardı kısa süreliğine. Ben de bakmıştım bir iki hoşuma gitmişti kamerası güzeldi. :D
Kamerada bir sıkıntısı var, özellikle video esnasında odaklama konusunda kararsızlıkları olabiliyor. Manuel şekilde görüntüye dokunup odakladın mı gayet güzel çekiyor.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,866
26,226
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Kamerada bir sıkıntısı var, özellikle video esnasında odaklama konusunda kararsızlıkları olabiliyor. Manuel şekilde görüntüye dokunup odakladın mı gayet güzel çekiyor.
Standart lite-ucuz huawei sıkıntısı benim gr5 2017 de aynı. Ben bunu aldığımda p9 lar falan vardı piyasada ne beklentilerle almıştım p9un yarısı olsa yeter diye ne çıktı :D

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hocam spigenin bu modeli hem cok korumuyor hem de maks 1 ay omru var haberiniz olsun cok guvenmeyin.
Uyarı için teşekkürler. Benim telefonun fazla aksesuar opsiyonu yok. Kutusundan orijinal sert plastik şeffaf kılıf çıkmıştı. Bunun sadece köşeleri saran hali gibi düşünün. Düşe düşe kamera yakınlarından ince bir noktadan kırıldı. O yüzden güzel koruyucu bir kılıf almaya karar verdim. Spigen'in şu armor vs. sağlam modellerinden almaya niyetliydim, stoklarda bulamadım. Sadece bunu bulabildim. Buna benzer silikon kılıfları annemle babam sanırım 4 yıldır telefonlarında kullanıyorlar. Taktım kullanıyorum, en az onlar kadar korur. O da sanırım bana yeter. Sadece yattığım yerdeki düşmeleri absorbe etse bana yetiyor. Gündelik hayatta telefon düşüren biri değilim. Ama dediğiniz gibi 1 ay ömrü olursa beni ciddi üzer :/

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,612
18,402
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Uyarı için teşekkürler. Benim telefonun fazla aksesuar opsiyonu yok. Kutusundan orijinal sert plastik şeffaf kılıf çıkmıştı. Bunun sadece köşeleri saran hali gibi düşünün. Düşe düşe kamera yakınlarından ince bir noktadan kırıldı. O yüzden güzel koruyucu bir kılıf almaya karar verdim. Spigen'in şu armor vs. sağlam modellerinden almaya niyetliydim, stoklarda bulamadım. Sadece bunu bulabildim. Buna benzer silikon kılıfları annemle babam sanırım 4 yıldır telefonlarında kullanıyorlar. Taktım kullanıyorum, en az onlar kadar korur. O da sanırım bana yeter. Sadece yattığım yerdeki düşmeleri absorbe etse bana yetiyor. Gündelik hayatta telefon düşüren biri değilim. Ama dediğiniz gibi 1 ay ömrü olursa beni ciddi üzer :/
Abi Spigen’in şeffaf kılıfları çok çabuk çiziliyor ve sararıyor. Ben İphone SE için almıştım gereksiz şekilde çabuk çizilmişti. 1 senedir Spigen Tough Armor kullanıyorum ve çok memnunum. Açık grisini 60 tl ye almıştım şu an 109 tl olmuş.
Kullandığım ürün:
34c132d6bd210e972258f52d748cbca9.jpg

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Abi Spigen’in şeffaf kılıfları çok çabuk çiziliyor ve sararıyor. Ben İphone SE için almıştım gereksiz şekilde çabuk çizilmişti. 1 senedir Spigen Tough Armor kullanıyorum ve çok memnunum. Açık grisini 60 tl ye almıştım şu an 109 tl olmuş.
Kullandığım ürün:
34c132d6bd210e972258f52d748cbca9.jpg
Vardı da almadım mı :( Ben de bu modellere baktım işte, benim telefona uygun olanını stoklarda bulamadım.

LvntDmr67

Levo
Panpa
Beta Programı
27 Eki 2016
1,693
5,498
4,070
38
Ankara
Marka
Peugeot
Son düzenleme:

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,732
6,830
4,070
Istanbul
Marka
Volkswagen
3 yıllık telefonumun artık beni terk etmesi hüznünün ardından Samsung C5 aldım içim acıyarak. Şu hayatta cep telefonuna verilen paraya acıdığım kadar hiç bir şeye acımıyorum.

(Rahmetli Xperia XA'yı saygıyla anıyor, C5'e zorlu görevinde başarılar diliyorum.)

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,866
26,226
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Çinli gardaşlarımdan abime bir adet mi8 kılıfı anneme bir adet note3 kılıfı ve kendime bir adet kulaküstü kulaklık kutusu. Aliexpresste tek seferde en büyük alışverişimi yaptım :D 58tl

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım