En Son Ne Aldınız?

prnd

Profesör
11 Ocak 2018
99
196
1,060
Manisa
Global-Version-Xiaomi-Mi-A2-Lite-5-84-Inch-3GB-32GB-Smartphone-Black-691723-.jpg Xiaomi mi a2 lite aldim(namı-diğer çakma iPhone x :) )

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,864
26,223
5,720
Ankara
Marka
Skoda
https://urun.n11.com/diger/appa-arac-ici-kasetten-mp3-calar-adaptoru-P239314669
usbsiz auxsuz teypli 2004 model getz için sipariş geçtim umarım çalışır da yeni teyp almak zorunda kalmayız
Büyük beklentiniz yoksa yeterli gelecektir, telefondan dinlerken sesi telefondan değil de teypten yükseltince daha iyi oluyordu benim kullandığım cinsi aklınızda bulunsun denersiniz cızırtı olursa

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
Büyük beklentiniz yoksa yeterli gelecektir, telefondan dinlerken sesi telefondan değil de teypten yükseltince daha iyi oluyordu benim kullandığım cinsi aklınızda bulunsun denersiniz cızırtı olursa

Ses kalitesi namına beklentimiz yok çünkü aracın ses sistemi vasat zaten:)
Cızırtı yaparsa da tavsiyeniz aklımda bulunsun teşekkür ederim

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,864
26,223
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Ses kalitesi namına beklentimiz yok çünkü aracın ses sistemi vasat zaten:)
Cızırtı yaparsa da tavsiyeniz aklımda bulunsun teşekkür ederim
Ucuna bi de 20-30tl civarına auxtan bluetootha çeviren şey denersiniz olmazsa direkt bluetooth olur ama o kadar çeviriciyle ses nolur bilemiyorum

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Araçtaki aux girişi ile müzik dinlemek için aşağıdaki aleti aldım;
https://www.amazon.com/gp/product/B075JBLGLB/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00__o00_s00?ie=UTF8&psc=1
Kısaca bilgi vermem gerekirse araca aux girişi ile telefona da bluetooth ile bağlanıyor.
Play/pause tuşu var görüldüğü gibi.
Kenarda 2 tuş var ve bunlar hem next/previous şeklinde müzikleri değiştiriyor hem de ses açıp kapatıyor.
Telefon hem araç handsfree bluetootha hem de bu cihaza bağlı, çağrı gelince sorun olur sanmıştım ama bir problem yok, aracın handsfree ile konuşabiliyorum. Şarjı da yeterince gidiyor, açık kalırsa kendini kapatma özelliği de var.
Bana yeterli geldi, tavsiye ederim ihtiyacı olanlara

Ekli dosyalar

• 71HgXI4NOsL._SL1280_.jpg
    71HgXI4NOsL._SL1280_.jpg
    175.7 KB · Görüntüleme: 35

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Telefon ile adaptör arasındaki kablo bozuktu, Migros'tan 7,90 liraya aldım.
Şarj ve veri transfer kablosu, mıknatıslı telefon tutucu, aux kablosu falan hepsi 7,90 lira. I'think diye bir marka. İhtiyacı olana duyurulur.

i-think-sarj-data-kablo-mikro-android-uyumlu-738995.jpg

Son düzenleme:

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,026
1,997
2,770
Marka
Subaru
Telefon ile adaptör arasındaki kablo bozuktu, Migros'tan 7,90 liraya aldım.
Şarj ve veri transfer kablosu, mıknatıslı telefon tutucu, aux kablosu falan hepsi 7,90 lira. I'think diye bir marka. İhtiyacı olana duyurulur.

i-think-sarj-data-kablo-mikro-android-uyumlu-738995.jpg
O markanın yazın lightning-usb kablosunu aldım 2 ay sonra bozuldu eylülde tekrar aldım halen aktif olarak çalışıyor. Ipad'i duruma göre şarj edemeyebiliyor. Data aktarımını denemedim.

Orjinal ile aynı performansı beklememek lazım. Bu iş sanırım birazda şansa bakıyor. Yatarken şarja takıyım sabah alayım senaryosu için uygun bir çözüm.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
O markanın yazın lightning-usb kablosunu aldım 2 ay sonra bozuldu eylülde tekrar aldım halen aktif olarak çalışıyor. Ipad'i duruma göre şarj edemeyebiliyor. Data aktarımını denemedim.

Orjinal ile aynı performansı beklememek lazım. Bu iş sanırım birazda şansa bakıyor. Yatarken şarja takıyım sabah alayım senaryosu için uygun bir çözüm.

Dün akşam aldığımda hem şarjı hem veri aktarımını denedim sorunsuz çalıştı. Ömrü ne kadar olacak göreceğiz. :)

Adaptör orijinal Lenovo, hızlı şarj çalışıyor.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım