Fake Taxi: Skoda Octavia RS 2.0 TSI DSG

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hayırlı olsun karakterli bir otomobil almışsınız güle güle bininiz.En çok merak ettiğim konu 220 ps ile ön tekerler nasıl başa çıkıyor, hem teknik olarak hem de deneyim olarak merak ettim.:)

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
8 ekim pazartesi körfez'de trackturk'un etkinliği var.

Gökçe abiyi kafala, gelin.

Sezonun belki de son etkinliği olacak. Bu arabayı pistte tatmak gerekir diye düşünüyorum.

Konuştum da zor ya, yazdı zaten Orhan abi, yarın haber vereyim de gelemiyoruz derim.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Hayırlı olsun karakterli bir otomobil almışsınız güle güle bininiz.En çok merak ettiğim konu 220 ps ile ön tekerler nasıl başa çıkıyor, hem teknik olarak hem de deneyim olarak merak ettim.:)

Valla üzerinde aşırı dandik bi lastik olmasına rağmen gayet iyi bir aktarım var

Pazartesi çok ters olmuş ya :( Keşke cumartesi ve ya pazar olsaydı da izlemeye gelseydik

Hafta içi ucuz oluyo, ondan öyle, hafta sonu olabilse cidden iyi olurdu, izin almamız imkansız.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Beyleeeer, toplanın, demin arkadaşları alıp akşam gazlamasına çıktım(4 erkeğiz arabada), RS6 denk geldi, üfff ne tokat attı, videosunu Youtube a koyup link atarım, abimiz galericiydi galiba, ilandaki arabanın tıpatıp aynısıydı. Sohbet falan ettik kısa camları açıp. Akşam akşam çok iyi eğlence oldu.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Beyleeeer, toplanın, demin arkadaşları alıp akşam gazlamasına çıktım(4 erkeğiz arabada), RS6 denk geldi, üfff ne tokat attı, videosunu Youtube a koyup link atarım, abimiz galericiydi galiba, ilandaki arabanın tıpatıp aynısıydı. Sohbet falan ettik kısa camları açıp. Akşam akşam çok iyi eğlence oldu.
Bundan tokat yemek onurdur zaten. Bazı araçlar vardır tokat yediğin için sevinirsin, hatta tebessümle yersin o tokadı. İşte Rs6 da onlardan biri :D

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,024
7
51,357
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bundan tokat yemek onurdur zaten. Bazı araçlar vardır tokat yediğin için sevinirsin, hatta tebessümle yersin o tokadı. İşte Rs6 da onlardan biri :D
Öyle valla. Ben benim arabayla 190'la gidiyordum, A6 Avant'tan tokat yedim, 5 serisi dizel xDrive sw ile de tokatlaştık. Bunlardan bile onur duymuştum. RS6'dan tokat yesem öbür yanağımı da dönerim :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Tebessüö etmedik, kudurduk kudurduk, baya eğlendim, videoyu atınca görürsün zaten :D
Öyle valla. Ben benim arabayla 190'la gidiyordum, A6 Avant'tan tokat yedim, 5 serisi dizel xDrive sw ile de tokatlaştık. Bunlardan bile onur duymuştum. RS6'dan tokat yesem öbür yanağımı da dönerim :)
Vallahi Rs6'dan yediğim tokadı videoya çekme imkanım olsaydı, moralim bozuldukça terapi niyetine açar açar izlerdim. Bakalım video gelince en azından yemiş kadar oluruz o tokadı :D
Ben de simsiyah C5 Corvette'ten önce selektör sonra tokat yemiştim. Arkasından yetişmeye çalıştım bir daha tokatlasın diye ama doğal olarak yetişemedim. Hatta yaklaşamadım bile :D

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Hayırlı olsun, farklı ve güzel tercih olmuş :)

RS6'yı kullanan abi hafif genç, hafif tombul, saçları dik dik bi abi miydi? Öyleyse tanıyor olabilirim :D

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Hayırlı olsun, farklı ve güzel tercih olmuş :)

RS6'yı kullanan abi hafif genç, hafif tombul, saçları dik dik bi abi miydi? Öyleyse tanıyor olabilirim :D

Genç, birazcık kro, esmer, kafa bi abimiz, saolsun kelimeleriyle ezdi ezdi geçti gaza basarak ezdiği yetmiyoöuş gibi, ör:”!boşa benzin yakmasaydın yeğenim” jhjkgh

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
hadi hayırlı olsun rengi güzel bence kaplamaya gerek yok. Jantlar 19 ile maliyetli olacaktır lastik anlamında ama o güçle de ancak öyle baş eder gibi. kazasız belasız olsun :)

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,716
1
6,450
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
o değil de,

bu araba mutlaka cooler, egzoz, bobin, filtre ve yazılım kitini hak ediyor.

İzmirde bir abimiz, aynı özelliklere sahip 2.0 TSI 220hp TT quattro sahibi. bu söylediklerimi aracına uyguladı, 270hp civarı miss gibi biniyor aracına.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
o değil de,

bu araba mutlaka cooler, egzoz, bobin, filtre ve yazılım kitini hak ediyor.

İzmirde bir abimiz, aynı özelliklere sahip 2.0 TSI 220hp TT quattro sahibi. bu söylediklerimi aracına uyguladı, 270hp civarı miss gibi biniyor aracına.

Çok acı çektik, bize helal gelir, millet polo gti da mesela 106-107 dereceyi göremiyorum der yağ sıcaklığı, araba elime geçtiği 5. Dk sında 120+ sıcaklıklar gördük, millet zorlamıyo arabasını abi, sorun yaşasa da yaşadım demiyor. Kimseye güvenmiyorum o yüzden.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Valla şu jant hoşuma gitti, buna geçicez muhtemelen, bide boyatırız:https://www.sahibinden.com/ilan/yed...line-jant-takimi-bilal-yuksel-582267509/detay
ÇOK TEMİZ METALİK BORDO AUDİ A3 DİZEL OTOMATİKİlan No: 601216388
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-bordo-audi-a3-dizel-otomatik-601216388/detay
Şunun gibi çok kollu bir şey de güzel olur gibibi düşünün bence, zevk meselesi ben bunun gibi bir şey alırdım büyük ihtimal :)

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım