geçmiş olsun hayvan satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,301
1
9,455
4,970
kocaeli
kilometresi fazla, o yanlama videolarindan sonra ben sahsen bu araci alacagima gider servis bakimli 135bin tlik guzel bir arac alirim :)
17 yaşında bir arabanın kaç binde olmasını bekliyorsunuz ? Arkadan itişli arabası olan herkes böyle aksiyonlar yapıyordur . Diger m5 lere gore durumu çokta kotu değil . Hatta e39 m5 ler arasında ilk 3e girer diyorum . Driven34ün kide ilk 3 un içerisindedir .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,078
4,359
4,220
varsova
Marka
Porsche
17 yaşında bir arabanın kaç binde olmasını bekliyorsunuz ? Arkadan itişli arabası olan herkes böyle aksiyonlar yapıyordur . Diger m5 lere gore durumu çokta kotu değil . Hatta e39 m5 ler arasında ilk 3e girer diyorum . Driven34ün kide ilk 3 un içerisindedir .

koleksiyonerin eline gitmek icin fazla bu kilometre, kullanici icinde bu arac fazla eski, yani ne koleksiyoncu icin mantikli ne de kullanici icin. Yani bu benim fikrim, isteyen alir kullanir tabi, ben sahsen bu kilometrede bu yasta bir araca bu parayi vermem.

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Beyler o paraya FWD Leon Cupra, RWD Subaru BRZ, AWD EVO X varken yaşlı, göbekli ve narin bir almanın satılması baya bi zor. Ya and bey gibi bir sevdalısı alacak ki öyle kaç kişi vardır bilinmez ya da olmamasını ümit ettiğim bir şekilde 42 EMM 05 ile aynı kaderi paylaşacak.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Beyler o paraya FWD Leon Cupra, RWD Subaru BRZ, AWD EVO X varken yaşlı, göbekli ve narin bir almanın satılması baya bi zor. Ya and bey gibi bir sevdalısı alacak ki öyle kaç kişi vardır bilinmez ya da olmamasını ümit ettiğim bir şekilde 42 EMM 05 ile aynı kaderi paylaşacak.

Ayıptır sorması ne olmuştu o araca? Satıldığı gün perte mi çıktı?

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
İşe çok duygusal yaklaşıyorsunuz, paraya ihtiyaç varsa eğer neticede bir mal bu, tabii ki satılacak. Mal yerine gelir, daha iyisi toplanır veya yurtdışından getirilir ne olacak, can sağlığı olsun...

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,078
4,359
4,220
varsova
Marka
Porsche
koleksiyoncu bir insanın arabayı aldıktan sonra üzerine çalışma ve yenileme yapması gerekir zaten. bu özel araç da bu çalışmayı en düşük seviyede tutacak arabalardan biri.
koleksiyoncularin arabayi alirken baktiklari kriterler vardir, camlarin orjinal olup olmadigi, hasarsizligi, kac kilometrede oldugu, once araci almaya deger gorecekler ki aldiktan sonra restorasyon yapacaklar,

Gercek koleksiyonerler sinirli sayida uretilmis ve uretim bandindan ilk cikan modellerden olan hic yol yapmamis yada oldukca az yol yapmis ornekleri toplarlar. Hadi bu kadar profosyonel bir koleksiyoner olmasin ama genede bu kilometrede kapali garajda beklememis piste cikmis yanlamis bir araci kimse koleksiyon araci diye dusunmez. dusunuyorsa zaten araba koleksiyonundan anlamiyor demektir

cgkya

Profesör
16 Eyl 2016
293
447
1,395

Bu durum aracı koleksiyonluk yapmaz, zaten tamponlarının boyalı olması, camlarının değişmiş olması fln.. Sıradan bir araç bu. Aranırsa muadilleri hatta belki daha iyi durumda olanları bulunur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım