Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Volvo ile audiyi aynı kefeye koyamayacagım burada
benim şahsi düşüncem
Her türlü Volvo
Arada segment farkı var yahu ben Q5'mi dedim :confused:? Biri kompakt SUV diğeri tam SUV ayıptır günahtır... Q7 kimse kusura bakmasın ama XC60'dan daha iyi bir araba olduğu açık ha ama dersiniz ki XC90'mı Q7'mi o zaman XC90 derim ama yinede iç mekanı yüzünden Q7 aklımda kalır.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Arada segment farkı var yahu ben Q5'mi dedim :confused:? Biri kompakt SUV diğeri tam SUV ayıptır günahtır... Q7 kimse kusura bakmasın ama XC60'dan daha iyi bir araba olduğu açık ha ama dersiniz ki XC90'mı Q7'mi o zaman XC90 derim ama yinede iç mekanı yüzünden Q7 aklımda kalır.
Ben sana Q 5 demedim ki
Genel olarak segment düşünmeden ben yazdım volvo diye
Marka karşılaştırması olarak Yani

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Boşken de güzel
Daha Saglam hiç olmazsa:D
Ayrıca boşunu incelemiş biri olarak koltukların derisi falan gerçekten hiç iyi, değildi keza dashboard deri kaplı olmayınca araba o kadar premium hissettirmemişti. Ne zaman inscription donanıma vgeçilir az doldurulur o zaman alınası olur ama o zamanda fiyat arşa çıkıyor üst segment devreye giriyor.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ben sana Q 5 demedim ki
Genel olarak segment düşünmeden ben yazdım volvo diye
Marka karşılaştırması olarak Yani
Marka olarak benim gözümde ikisi de denk. Çünkü otomobillerin karakterleri ve sundukları birbirine gerçekten fazlaca yakın keza güvenlik olarak asistanlar hariç hemen her marka artık çok iyi bunun bir kanıtı da Alfa Romeo Giulia'dır :).

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,620
18,411
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Q5 de aynı paraya gelecek Ceyhun doldurunca 4.bölge klima havalı suspansiyon arka koltuk ısıtma 20 inç jantlar kaliteli ses sistemi vs.Q7 ile karşılaştırman yanlış bi de Q7 benzinli baz versiyon.Vagcılığı bırakman gerek fsfssfdfds

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Kara duman atan koenigsegg:confused:
Screenshot_2017-08-25-10-51-17-1.png

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Q5 de aynı paraya gelecek Ceyhun doldurunca 4.bölge klima havalı suspansiyon arka koltuk ısıtma 20 inç jantlar kaliteli ses sistemi vs.Q7 ile karşılaştırman yanlış bi de Q7 benzinli baz versiyon.Vagcılığı bırakman gerek fsfssfdfds
Ben Q5'in fiyatını savunmadım aksine oda ederinden pahalı o konuda element uydurma ;). Baz versiyon falan değil ses sistemi hariç matrix ledler, acc ve cam tavan gibi şeyler o araçlarda var. Eğer XC90 T6 motoru ile ikinci elde 500 civarına alınsaydı onu örnek verirdim ki XC90'ı çok sevdiğimi sende biliyorsun.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
O değilde Mangan Grisi R-Line Passat ve Arteon bildiğin ateş ediyormuş ya mermi gibi duruyorlar o_Oo_O.

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
http://www.volvocars.com/tr/build/suv/xc60/inscription/d4-awd-8-ileri-geartronic/summary?s=ajVkF
Yanlız bu makina biraz tuzluymuş yahu :(. Bide head-up display koymadım onuda koysam bi 10k artacak :(. Herşeyi geçtim ben D4 değil T6 benzinli isterim oda nerden baksan bi 20k ekler :(. Bu alet baya bi pahalıymış valla gider 500 civarına 5k km'de olan Q7'yi alırım ki oda it gibi gidiyor ve bunun kadar dolu sayılır :D:D.
T6 2.0 benzinli, yani dizelden daha uygun fiyatlı olur diye düşünüyorum. Bunun dışında XC60 ile Q7 kıyaslamam bile, XC60'da gelen özelliklerin yarısı Q7'de yok.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
T6 2.0 benzinli, yani dizelden daha uygun fiyatlı olur diye düşünüyorum. Bunun dışında XC60 ile Q7 kıyaslamam bile, XC60'da gelen özelliklerin yarısı Q7'de yok.
Maalesef daha uygun olmuyor :(. Donanımlar çok güzel ama benim içim D+ bir SUV'ye o kadar para vermeye razı değil. Giderim bir üst segment bir çıtır daha boş XC90 veya Q7 alırım paşalar gibi binerim. Olay aslında tamamen oyuncaklar mı yoksa konfor, prestij ve boyut mu? bu seçimler kişiden kişiye değişir.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,620
18,411
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Maalesef daha uygun olmuyor :(. Donanımlar çok güzel ama benim içim D+ bir SUV'ye o kadar para vermeye razı değil. Giderim bir üst segment bir çıtır daha boş XC90 veya Q7 alırım paşalar gibi binerim. Olay aslında tamamen oyuncaklar mı yoksa konfor, prestij ve boyut mu? bu seçimler kişiden kişiye değişir.
Golf highline mi passat trendline mi sorusu gibi bu saddasdas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım