Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Maalesef daha uygun olmuyor :(. Donanımlar çok güzel ama benim içim D+ bir SUV'ye o kadar para vermeye razı değil. Giderim bir üst segment bir çıtır daha boş XC90 veya Q7 alırım paşalar gibi binerim. Olay aslında tamamen oyuncaklar mı yoksa konfor, prestij ve boyut mu? bu seçimler kişiden kişiye değişir.
D5 ile T6'yı kıyaslamıştım, D4 olduğunu atlamışım. Dediğim gibi, boş XC90'ı düşünürüm(çünkü çok boş değil) fakat Q7 aklımın ucundan bile geçmez.

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul
D5 ile T6'yı kıyaslamıştım, D4 olduğunu atlamışım. Dediğim gibi, boş XC90'ı düşünürüm(çünkü çok boş değil) fakat Q7 aklımın ucundan bile geçmez.

kesinlikle dediğinize katılıyorum ve yoldan geçen birine dahi sorsanız arabadan anlamayan biri ozellıklerı dahıl herseyını karsılastırsın xc90 soyler vag aşığı biri olmadıkça..

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Q7 kullanınca çok keyifli alet tadı damağımda kalan nadir arabalardan olmayı başarabilmişti... XC90'da çok güzeldi konforu falan ikiside çok denkti ama opsiyon ses sistemi ve T6 olmadıkça ben tercih etmezdim çünkü D5 cidden bana keyifsiz gelmişti çünkü DİİİZELL :p. Şaka bir yana ikiside alınca üzmez gayet güzel arabalar.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
kesinlikle dediğinize katılıyorum ve yoldan geçen birine dahi sorsanız arabadan anlamayan biri ozellıklerı dahıl herseyını karsılastırsın xc90 soyler vag aşığı biri olmadıkça..
Hemen herşeyi denk olan iki arabadan bahsediyoruz işin sonunda belirleyici etmen tasarım olacaktır çünkü fiyatlar bile denk.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
emin ol tasarımın yanı sıra daha çok şey var volvoyu ön planda tutan.. arabadan anlayan biri olarak ki öyleyse eğer sende bunun farkındasındır umarım ..
Ne var bana söyleme imkanın varmı çünkü cidden pek bir fark göremiyorum. XC90 ufak detaylar ile birlikte daha özgün ama Audi'de konsol tasarımıyla öne geçiyor.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ltuk-xenium-plus-active-paket-474194913/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...tro-ozel-siparis-bayi-cikisli-471432931/detay
İkiside gırtlak donanım birbirine denk mis gibi arabalar. O fiyatlara D+ SUV almak saçma diyorum ama hala olayın ana fikrini çarpıtmaya devam edin :).
xc90 da bowers&wilkins yok :D arteona yaptığını yapıcam bu arabalar 0 degil ki :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
xc90 da bowers&wilkins yok :D arteona yaptığını yapıcam bu arabalar 0 degil ki :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hacı baba 0km değiller ama 2000km'deler ayrıca gırtlaklar haa ama S90'da olduğu gibi boş olsalar haklısın. Bana 2.0 D5 motorlu dolu S90'ı 330'a bul ve 2000km'yi geçmemeiş olsun gel ciğerimi ye hatta sana yemek ısmarlayayım :p:D:D.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,063
7
51,438
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hazır Beşiktaş'ım kazanmış böyle bir keyifleneyim dedim, cs girdik. Kolay kolay olmam, 1.liklerim de oldu. Ama günün sonunda rütbe düştüm. Bir gece bu kadar mı bereketsiz olur ya... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım