Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bu arada Mazda patlamış. Bi geçmiş olsununuzu alırım.
Ekli dosyayı görüntüle 10189
Ekli dosyayı görüntüle 10190
Taksinin içinden geçmiş

Servis, saç kaporta parçalarından kaput ve sağ çamurluğun değişeceğini söylemiş. Sol çamurluk temizmiş. Farlardan biri kırılmış, diğeri çizilmiş. Tampon zaten değişecek. Adaptif cc radarı filan da var asıl onlar büyük maliyet. O yüzden airbag açtırmayan bu kazanın maliyetini çok merak ediyorum. =)
Gecmis olsun eger kaskodan yaptirmayacaksa kendisini bizim servise yonlendirebilirim

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Taksinin içinden geçmiş

Servis, saç kaporta parçalarından kaput ve sağ çamurluğun değişeceğini söylemiş. Sol çamurluk temizmiş. Farlardan biri kırılmış, diğeri çizilmiş. Tampon zaten değişecek. Adaptif cc radarı filan da var asıl onlar büyük maliyet. O yüzden airbag açtırmayan bu kazanın maliyetini çok merak ediyorum. =)
geçmiş olsun abi ya allah ölümlü kazadan korusun şehiriçi nazarına gelmiştir.

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
Taksinin içinden geçmiş

Büyük geçmiş olsun abi Allah daha büyüklerinden korusun.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Taksinin içinden geçmiş

Vallahi çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun inşaallah hocam. Üzüldüm gerçekten ama yetkili serviste işlem görürse araç ne yazık ki fatura oldukça kabarık gelir diye tahmin ediyorum. Adaptif cc radarı ve bi xenon far değişimi faturayı oldukça şişiriyor.

Benzer kazadan abim yaptı. Hemen hemen aynı hasarlar mevcut, hatta daha az diyebilirim net olarak. Servis 27 bin lira maliyet çıkardı. Tabii marka/model farkı işin içine girince rakamlar değişebiliyor ama önden kazalarda yetkililer fena öpüyor.

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Vallahi çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun inşaallah hocam. Üzüldüm gerçekten ama yetkili serviste işlem görürse araç ne yazık ki fatura oldukça kabarık gelir diye tahmin ediyorum. Adaptif cc radarı ve bi xenon far değişimi faturayı oldukça şişiriyor.

Benzer kazadan abim yaptı. Hemen hemen aynı hasarlar mevcut, hatta daha az diyebilirim net olarak. Servis 27 bin lira maliyet çıkardı.
Acc tutsa 3 5 far da oyle diye dusunuyorum boyasi tamponu maks 15 tutar dedim kafada ama o nedir oyle 27 nedir

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Borusan icin 27 ucuz o zaman abi hic anlatma bana onlari biri dogus biride borusan iki firmada bela
Kesinlikle öyle.. Mazda'nın bu kadar tutması zaten mümkün değil ama hemen hemen benzer kazayı 2-3 hafta önce abim yapınca kol gibi fatura ve borusan faciası geldi aklıma işte.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Herkese çok teşekkürler.
Gecmis olsun eger kaskodan yaptirmayacaksa kendisini bizim servise yonlendirebilirim
Acıbadem servisine gitmişler. İyi dedim.

Benzer kazadan abim yaptı. Hemen hemen aynı hasarlar mevcut, hatta daha az diyebilirim net olarak. Servis 27 bin lira maliyet çıkardı. Tabii marka/model farkı işin içine girince rakamlar değişebiliyor ama önden kazalarda yetkililer fena öpüyor.
Wuhuu... Kaput içerisinde ve yürüyende hiçbir parçada sıkıntı yokmuş, o yüzden ben 15-20 arası öngördüm ama daha üstü çıkarsa da kasko kara listesi hayırlı olsun =)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Herkese çok teşekkürler.

Wuhuu... Kaput içerisinde ve yürüyende hiçbir parçada sıkıntı yokmuş, o yüzden ben 15-20 arası öngördüm ama daha üstü çıkarsa da kasko kara listesi hayırlı olsun =)
Acibademdeki ise guzel bir sorunlari olursa sana iletsinler abi ben konusurum mudurleri yasar bey eski denizcidir sagolsun sozum geciyor sayesinde. Eger baktiniz hala baslamadilar arabaya veya boyanmasini begenmediniz vs hic beklemeden soyleyin

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
@bt abi tekrar geçmiş olsun
@yaso nefes alıyon mu sorusuna almıyorum denir ama senin korkun yoktuuu unutmuşum
@Cenk adam her fırsatta her ortamda çizgi kasıyor, sıfır hata ile oynuyor. Üzerine gitmeyin

@Sailor kim? Şu ligde küme düşen mi ?

@maximaorhan ss işine girersek şeker çocuk profil fotoğrafın bile seni kurtarmaz ama yine sen bilirsin

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
@bt abi tekrar geçmiş olsun
@yaso nefes alıyon mu sorusuna almıyorum denir ama senin korkun yoktuuu unutmuşum
@Cenk adam her fırsatta her ortamda çizgi kasıyor, sıfır hata ile oynuyor. Üzerine gitmeyin

@Sailor kim? Şu ligde küme düşen mi ?

@maximaorhan ss işine girersek şeker çocuk profil fotoğrafın bile seni kurtarmaz ama yine sen bilirsin
Kume dusme ? Insanin kendi istegiyle cikmasi boyle anlasilmis sende uzuldum :/

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Acibademdeki ise guzel bir sorunlari olursa sana iletsinler abi ben konusurum mudurleri yasar bey eski denizcidir sagolsun sozum geciyor sayesinde. Eger baktiniz hala baslamadilar arabaya veya boyanmasini begenmediniz vs hic beklemeden soyleyin
sağol kaptan. Mazda'nın istanbul mesaisine yine emektar Fiesta bakacak bu aralar. Yani acelesi yok. İki ki satmamışız :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Herkese çok teşekkürler.

Görünmeyen yerlerde pek bir hasar yoksa fatura daha az bile gelebilir hocam. Çok şükür diyelim. Bu tarz kazalarda genelde hep iç aksamda, görünmeyen yerlerde oluşan hasarlar faturayı şişiriyor. Abim de bu şekilde taksiye yan iki kapısından girmiş. Tampon, kaput, bi xenon far, sağ çamurluk değişmiş. İçeride de büyük ihtimal sıkıntı vardı. Tabii Borusan faktörü de eklenince 27 liralık bir kazık kaçtı diyebilirim. İnşaallah sizinki makul miktarda olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım