Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Birincisi, bizde hazırdan 500 lira bile çıkmaz. =)
İkincisi, bugüne kadar hiçbir kazada cebimizden para çıkarmadık. Cepten ödeyeceksek kaskonun ne anlamı kaldı?
Valla kasko konusu herkes icin degiskenli konu. Kendi acimdan perte cikmadigi surece dokunmuyorum kaskoya. 650 lira gibi bir paradan 2 milyara cikma hevesim yok.kaldiki her iki ailedede trameri temiz insan neredeyse kalmadi yani baska araci baska insan uzerinden kaskolama sansimda yok.
Benim kaskomda parca muhabbeti yok yani araci istedigim yere birakirim orjinal parca disinda giris yapilmaz ama bu sekilde full kaskoyu kac kisi alir bilmiyorum.
4 kere arka tampon kazasi yasadim bu surecte 3 kere kendi sigorta firmami degistirdim hicbirinde de inatla arka tampon degismedi mazda servisinde kaskodan yapilacak aracla kendi cebimden yaptirdigim bana bile farkli oluyor gerisini siz dusunun.gecen sene ben arabami beklerken yaslica adam geldi arabasini oyke kotu boyamislarki sinir krizi gecirmesine ragmak kaldi duzeltimesi icin cebinden para verdi resimleri gonderdiler ekspere o kabul etmedi kotu oldugunu.
Kendi arabamin basinda bekleyebildigim servislerde kasko kullanimi bana gore gereksiz.hem elime pazarlik kozu geciyor nakitte hemde zamandan kaybetmiyorum. Eger ileride audi gibi servislere gecis yaparsam o zaman bu yazdiklarimin hepsini geri alirim o ayri.

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Yeni CLS sızdırılmış. Hadi ön taraf neyse de arka taraf çok kötü görünüyor.

Ekli dosyalar

• 2018-Mercedes-CLS-Leaked-05-850x567.jpg
    2018-Mercedes-CLS-Leaked-05-850x567.jpg
    147.8 KB · Görüntüleme: 295
  • 2018-Mercedes-CLS-Leaked-01.jpg
    2018-Mercedes-CLS-Leaked-01.jpg
    75.3 KB · Görüntüleme: 100

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
@bt abi tekrar geçmiş olsun
@yaso nefes alıyon mu sorusuna almıyorum denir ama senin korkun yoktuuu unutmuşum
@Cenk adam her fırsatta her ortamda çizgi kasıyor, sıfır hata ile oynuyor. Üzerine gitmeyin

@Sailor kim? Şu ligde küme düşen mi ?

@maximaorhan ss işine girersek şeker çocuk profil fotoğrafın bile seni kurtarmaz ama yine sen bilirsin
Şuna bak gelir gelmez nasıl muhalefet olmus herkese...

Gulay

Panpa
20 Eki 2016
138
576
2,535
İstanbul
En nihayetinde tanıştık. Tek gözü pörtlemiş, başına bir şeyler gelmiş garibimin.
Ekli dosyayı görüntüle 10186
2 gün peşinden koşturdu, şimdi o benim peşimden koşuyor.
Ekli dosyayı görüntüle 10187
Bir de tam istediği gibi bir yer yaptım, bayıla bayıla yatıyor. Yerini yapana kadar yalnız kaldığı anda ağlıyordu.
Ekli dosyayı görüntüle 10188

En azından artık arabayı mesken tutmaz. :)
Öncelikle geçmiş olsun..
İşinize karışmak gibi olmasın ama bu minik pisiyi veterinere götürmek gerek. Bukadar küçükken aşı yapılmaz muhtemelen fakat gözdeki şişlik mikrop kaparda sıkıntılı bi hale gelirse gözü kaybetmesi bile mümkün :/ strafor ya da mdf gibi bi malzemeden korunaklı bi kutu bulabilirseniz kışı atlatabilir belki.. yoksa sahiplenecek birini bulmak lazım yazık :(

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
ses çıkarmadan kalp kırarak çıkınca küme düşmüş sayılıyorsun
Benim genel olarak cabuk sinirlenen yapim var bunu en iyi senin bilmen lazim hatta.forumda zamaninda beni durdurmaya calisman ise yaramis olsa bile benim genel yapim bu.kumeden cikmadan once danistim ben haklimiyim haksizmiyim diye kim oldugunu soylememe gerek yok.bunu herkesin onunde sormadim ozelden danistim.sinirlenip kalp kirmak yerine sessizce ciktim merak edenlerede ozelden acikladim . Hakli oldugumu teyit edincede bu sekilde mantikli olduguna karar verdim.cunku cikmasaydim agir konusacaktim ve sinirle kalp kiracaktim bunada gerek yoktu. Ciktikdan sonrada birsey olmamis gibi herkesle konusmaya devam ettim.ne birini engelledim ne de yasima basima bakmadan cocuk gibi kusmek gibi bir hareket yaptim.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Benim genel olarak cabuk sinirlenen yapim var bunu en iyi senin bilmen lazim hatta.forumda zamaninda beni durdurmaya calisman ise yaramis olsa bile benim genel yapim bu.kumeden cikmadan once danistim ben haklimiyim haksizmiyim diye kim oldugunu soylememe gerek yok.bunu herkesin onunde sormadim ozelden danistim.sinirlenip kalp kirmak yerine sessizce ciktim merak edenlerede ozelden acikladim . Hakli oldugumu teyit edincede bu sekilde mantikli olduguna karar verdim.cunku cikmasaydim agir konusacaktim ve sinirle kalp kiracaktim bunada gerek yoktu. Ciktikdan sonrada birsey olmamis gibi herkesle konusmaya devam ettim.ne birini engelledim ne de yasima basima bakmadan cocuk gibi kusmek gibi bir hareket yaptim.

Anlaşıldı mevzu ben mişim belli oldu, bi mermi daha sık hadi vur vur ölmedimmmmm

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Anlaşıldı mevzu ben mişim belli oldu, bi mermi daha sık hadi vur vur ölmedimmmmm
Ben hic ayri gayri yapmadim ki sana . Laf da hic carpmadim. Sadece sinirle insan kaybetmek yerine kendi tercihim olani yaptim . Kaybettigim sey guzel bir ortam oldu ama yinede kendimi kucuk dusurup daha sonradan uzulecegim laflar cikmamis oldu

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ben hic ayri gayri yapmadim ki sana . Laf da hic carpmadim. Sadece sinirle insan kaybetmek yerine kendi tercihim olani yaptim . Kaybettigim sey guzel bir ortam oldu ama yinede kendimi kucuk dusurup daha sonradan uzulecegim laflar cikmamis oldu

yeni yerim çiçeğem

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Arkadaşlar
Eşimi ve Beni işe götürmek için harcadığım yakıt parası 11 tl idi. Hanımı bu sabah yürüttüm kendimde servise bindim.. cebimde kalan 11 lira nın 5 lirası ile çiğ köfte 6.7 lirası ilede tatbak profetorol aldım..
Misss. 0.3 lira halen cebimde
IMG_20171128_194742-1200x1600.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım