KAPALI Hangi arabayı almalı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Lancer'ın kaporayı aldık, Golf'ü de yakın zamanda satarım diye umuyorum. Toplamda elde olacak para 85-86 civarı, belki üstüne annem 3-5 daha koyar alırız bir araba diyorum ama hiç koyacağını sanmıyorum. Bu ara sigarayı bıraktığı için dengesiz, ilk başta Lancer'ı satabilirsin dedi, son 3 gündür sakın satma canını okurum tavrında, geçti Bor'un pazarı...

Neyse 85-90 arasına, dizel-otomatik, C segmenti, Sedan-HB, mümkünse dolu olacak, tercihen beyaz dış renk, iç siyah döşemesi olan ne araba alabilirim ikinci el?

Aklımdan geçenler:

Ford Focus 1.5 TDCI Powershift Titanium
Peugeot 308 1.6 BlueHDI A/T Allure(bluehdi motorların bir kısmında büyük sıkıntılar var çekinceliyim)
Volvo V40 1.6D A/T
Opel Mokka X Enjoy 1.6 CDTI A/T 13500 km hatasız(bunu bana yakın bir arkadaşım ayarlayacak bu fiyata)
Seat Leon 1.6 TDI DSG Style(yetkili servis bakımlı olmalı)
Opel Astra K 1.6 CDTI A/T 10-15k km hatasız (ellerine düşerse bu araba belki, şu an yok)
Volkwagen Golf 1.6 TDI DSG Comfortline-Highline(yetkili servis bakımlı olmalı)
Audi A3 1.6 TDI Stronic(yetkili servis bakımlı olmalı)

Gönlüm istemese de benzinli belki sırf keyif için alınabilir:

Ford Kuga 4x4 1.6-1.5 Ecoboost A/T Titanium

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,022
7
51,356
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arkadaslar, araba ortadan ikiye ayrilmis, intercity guzel topl... saka saka araba temiz cikti, el sikistik, bakimi ve detayli temizligi yapilcak, 1-2 istegim oldu onlar yapilcak. Aksam havale islemi gerceklescek, babam vekaletnameyide almis bugun. Cumartesiye teslim alirim.
E haydi hayırlı olsun o zaman :)

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Bunu yapmak istemezdim ammaaaa siz istediniz...
54019DD9-F81A-4F95-A7C1-CFE30DE41B2D.jpeg

Herifler gram pazarlik yapmiyor anasini satim

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
çüşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş allah daha çok versin knk <3

Allah hepimize yagdirsin aminnnnn

Yalniz sattigim 2 arabanin parasi benim hesabimdaydi babama gonderince yasadigim dususu anlatamam ama gosterebilirim

0F778F04-0505-494F-9A5D-ABB4EDA09850.jpeg

Son düzenleme:

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Arkadaslar bu arada soylemeden gecemeyecegim, Intercity Ankara Otonomi’den cok memnun kaldigimi belirtmem gerekir. Bana hic bir satisci araba satamaz derdim, hatta B180’den neredeyse vazgecmistim, saolsun Tolga bey gerek ilgisi ve bilgisiyle bana arabayi satabildi :D 40 yillik ahbapmisiz gibi davranarak iyi niyetini sonuna kadar hatta fazlasiyla kullandi, diger intercity subelerini bilemem ama ben cooook memnun kaldigimi size iletmek istedim. Eger araba alacaksaniz Intercity’den gonul rahatligiyla alabilirsiniz.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Arkadaslar bu arada soylemeden gecemeyecegim, Intercity Ankara Otonomi’den cok memnun kaldigimi belirtmem gerekir. Bana hic bir satisci araba satamaz derdim, hatta B180’den neredeyse vazgecmistim, saolsun Tolga bey gerek ilgisi ve bilgisiyle bana arabayi satabildi :D 40 yillik ahbapmisiz gibi davranarak iyi niyetini sonuna kadar hatta fazlasiyla kullandi, diger intercity subelerini bilemem ama ben cooook memnun kaldigimi size iletmek istedim. Eger araba alacaksaniz Intercity’den gonul rahatligiyla alabilirsiniz.

Kaç para aldın bu reklam için ? asdasfsdgdg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım