KAPALI Hangi arabayı almalı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Lancer'ın kaporayı aldık, Golf'ü de yakın zamanda satarım diye umuyorum. Toplamda elde olacak para 85-86 civarı, belki üstüne annem 3-5 daha koyar alırız bir araba diyorum ama hiç koyacağını sanmıyorum. Bu ara sigarayı bıraktığı için dengesiz, ilk başta Lancer'ı satabilirsin dedi, son 3 gündür sakın satma canını okurum tavrında, geçti Bor'un pazarı...

Neyse 85-90 arasına, dizel-otomatik, C segmenti, Sedan-HB, mümkünse dolu olacak, tercihen beyaz dış renk, iç siyah döşemesi olan ne araba alabilirim ikinci el?

Aklımdan geçenler:

Ford Focus 1.5 TDCI Powershift Titanium
Peugeot 308 1.6 BlueHDI A/T Allure(bluehdi motorların bir kısmında büyük sıkıntılar var çekinceliyim)
Volvo V40 1.6D A/T
Opel Mokka X Enjoy 1.6 CDTI A/T 13500 km hatasız(bunu bana yakın bir arkadaşım ayarlayacak bu fiyata)
Seat Leon 1.6 TDI DSG Style(yetkili servis bakımlı olmalı)
Opel Astra K 1.6 CDTI A/T 10-15k km hatasız (ellerine düşerse bu araba belki, şu an yok)
Volkwagen Golf 1.6 TDI DSG Comfortline-Highline(yetkili servis bakımlı olmalı)
Audi A3 1.6 TDI Stronic(yetkili servis bakımlı olmalı)

Gönlüm istemese de benzinli belki sırf keyif için alınabilir:

Ford Kuga 4x4 1.6-1.5 Ecoboost A/T Titanium

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Hayırlı olsun, kazasız belasız. Bence güzel tercih, hele ki Astra'ya göre.
Ama seninle (forumdan tanıdığım kadarıyla) B serisini yan yana pek düşünemedim ne yalan söyleyeyim :D

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Son AB mevzuatı düzenlemesinden sonra yüksüz ağırlık, 80 kg sürücü + aracın tüm sıvıları %90 dolu şekliyle ölçülüyor. Tabii otomobil sitelerinden alınan rakamlar bu güncellemeden sonra değiştirilmiş midir bilemiyorum. Ama resmi olarak durum böyle bildiğim kadarıyla.
ek olarak 30-40kg bagaj hesaplıyorlar bmw sitesinde bu şekilde hesaplanıyor

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
ABAF9244-1C64-4ABD-AAF9-95BC706A6ED4.jpeg

Bu da ilk resim olsun. İlerleyen zamanlarda insallah bir test cekecegim. İnternette hic bulamadim bu arabanin testini.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Eksiler:
Multimedya ve yol bilgisayari cozunurlugu kotu
Fren pedali cok yukarda, ayak bilegim agridi valla
Dikiz aynalari yetersiz
Halojen far :(
Start stop yok

Onun disinda cok memnunum :) uzun sure birlikteyiz diyebilirim rahatlikla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım