Hepinize teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sdt

Profesör
8 Eyl 2016
108
116
1,185
Kalıcı olması dileğiyle forum aracılığıyla site trafiğini arttırmanın yolu yokmudur? Girişler site üzeinden yapılsa falan?

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Kalıcı olması dileğiyle forum aracılığıyla site trafiğini arttırmanın yolu yokmudur? Girişler site üzeinden yapılsa falan?
Ne kadar fazla içerik olursa o kadar iyi. Mesela adam bir lastik modeli aratacak diyelim ve bizde de onla ilgili konu var. Arama motorunda aratınca konu çıkabilir. Biz öyle yapıyorduk.

funtroverted

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
122
157
1,235
32
Hayallerinizin güzel olduğuna eminim. Bu şekilde isteklere cevap vermeniz de beni hoşnut ediyor. Gerçekten yapmak istenilene ulaşana kadar idareten de olsa bizleri mutlu edecek adımlar atmanız iyi oldu. Forumumuz hayırlı uğurlu olsun.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Takipçiler olarak biz de teşekkür ederiz tüm otopark.com ekibine. Sistem siteye yakışacak seviyede olmuş başta Berkin olmak üzere emeği geçen herkesin eline sağlık. And abi son bir yıl içinde bütün felaket senaryolarına rağmen çok ciddi başarılar gösterdiniz yolunuz bundan sonra daha da açık, her zaman takibe devam.:)

TMRT

Profesör
8 Eyl 2016
78
129
1,060
Eskişehir
Sitenin forum ve sohbet sistemini çok eleştirdik. Gerek And gerek diğerleriyle uzun uzun mailleştik, sorunları çözmeye çalıştık. Sonunda rayına oturtuldu. Hatta tam oturtuldu.:)Elinize sağlık.

Harakarasas

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
4
2
545
Ankara
Sağol And reyiz emeğinize sağlık bu site böyle bir forumu 2 yıldır hak ediyordu sonunda sesimizi duyduğunuz için teşekkürler...

Uruloki

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
37
26
595
Hayırlı olsun Adn abi her zaman arkandayız, şu an çok erken ama birde güzel tema olursa foruma çok güzel olur.

HJ4x1

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
41
19
595
27
Mersin
Hayırlı olsun abi bu kadar iyi , kaliteli bir kuruluşada bu kadar kaliteli bi forum yakışırdı zaten ;););)

Mehmet55

Profesör
8 Eyl 2016
255
361
1,395
Marka
Opel
Hepimize hayirli olsun forum duzenini ozlemis gercekten. Emegi gecenlere de tesekkurler. :)

BekleGeliyorum

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
28
81
635
Yıllardır devam eden forum kullanma alışkanlığım var. En sık girdiğim ve sevdiğim bu siteye eklenmesi çok mutlu etti. 4 yıldan fazladır takip ediyorum ama pek yazmazdım. Forumun açılması aileyi çok büyütüp bir arada tutacaktır. Hayırlı olsun hepimize, panpaları da forumda aktif görmek isteriz vakit olduğu kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım